Aydınlık gazetesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu gazeteyi okuyan / takip eden birileri var mı? Fikirleriniz nedir vs

0|0
5|29

En İyi Kız Görüşü

• İşçilerin yanında olan bir gazete

2|1
    0|5
    • evrensel canım o bir kere, ajan gazetesiyle emekçi gazetesini karıştırmayalım lütfen ;)

• Neresi evrensel ya bu gazetenin doğu perincek ve destekçilerinin gazetesi sanki dersin haberleriyle dünyayı sallayan gazete :)

• yalancınınnnn:D

Erkekler Ne Diyor 29

• takip ediyorum adı gibi aydınlatan bir gazete. Korkusuz haber yapıyorlar.

2|2
    0|2
  • Doğu Perinçek'in gazetesi değil mi bu.Perinçek'in genel başkanı olduğu işçi partisini desteklemiyor muydu daha düne kadar ki hala da destekliyor. Perinçek ve şçipartisi hakkında ne düşünüyorsam onları düşünüyorum.tekrar yazmama gerek yok sanırım onları da biliyorsun.Darbe yandaşı bir gazete tek derdi de içerideki ergenekoncuların dışarı çıkıp ülkenin yine eski vesayetçi haline dönmesi onun dışında yaptığı propagandalar maske sadece

1|0
    0|1
    • Doğu Perinçek'in değil, direkt İşçi Partisinin gazetesi. Evet biliyorum düşüncelerini .)

• Tamam Betül zaten Doğu Perinçek de işçi partisinin kurucu genel başkanı idi. Ergenekon'dan müebbet hapis cezası alınca genel başkanlığı düştü. fark eden bir şey yok :)

• evıme gıren 2 gazeteden biridir. alttakı yorumları okudum ergenekon ve doğu perıncegın ne oldugunu bılmeyen bır dunya yobaz yorumları okuyunca uzuldum. akp ve kapıtalızm pencesınde olan bu ruh varken , kendı faşist yanları gormekten zıyade, kerdoğan ve düşüncelerinin yalakalıgını yapan bu millete üzüldüm. faşistin ne oldugunu ögrenmek o kadar zor değil . nette milletin dedıkodularını okuyacagınıza az kültür edinin be odunlar.

1|0
    0|0
  • Bir zamanlar dergisini okurdum. Sonra AKP iktidara geldi. Bakanlar kurulu kuruldu. Aydınlık, bakanlarla tarikatlar arasında isim isim bir bağlantı kurdu. Yazdıklarının çoğu yalandı:) Çünkü içlerinde tanıdıklarım vardı ve hiç de öyle değillerdi. Öte yandan, Aydınlık tayfası ta Nuri Çolakoğlu devrinden itibaren fabrikatör olarak bilinir. Yani yalan haber üreten merkez. Haberlerini de main stream deki büyük medyadaki işbirlikçileri ile geniş kitlelere yararlar. Öte yandan Aydınlık tayfasının Almanlarla ve Neoconlarla işbirliği yaptıkları artık vakıa. Angela Merkel ile Perinçek kankidir:) Ayrıca, PKKya verilen destekleri de görüntülü ve işitsek kaynaklarda internete düşmüştür. Asla yerli ve Türk zihniyetini temsil etmezler. Maoculuğun geldiği nokta ihanet!

0|1
    1|0
    • Kürtler ve PKK'lılar, Aydınlık'a faşist diyor

Sizler, Aydınlık'a PKK'lı diyorsunuz

___

Çorba oldu

• perinçek merkel'le kanki olacak ve ömür boyu hapis alacak. sende hiç akıl yokmuş yaw. perinçek'i sevmem ama bu kadar desteksiz sallanmaz.

• buzdaki çocuk sen uluslararası resim okuması bilmiyorsun. Tüm sol partiler avrupanın ve Almanyanın arka bahçesidir. Sağ patiler ise ABDnin ve İngilterenin arkabahçesidir. Türkiyedekiçekişmesi sen yerel çekişmemi sanıyorsun? Avrupa-ABD çekişmesidir. Almanya ta İttihat ve Terakkiden beri içimizdedir. Etraf alman ajanı kaynar. Merkelin gücü Obamadan zayıf olduğu için Perinçek içeride. Gücü yetse çıkaracakk adamı.

• İktidar yalakası değil diye okumak zorunda değilim.

İşçi Partisi, Perinçek bağlantıları yüzünden hiç hoşuma gitmeyen bir gazetedir Aydınlık..

Başta Milliyetçi Ortadoğu gazetesi olmak üzere; Sözcü, Hürriyet okurum genelde.

Siyasi haber okumadığım gazeteleri ise ayırmam, hepsini okurum.

1|1
    0|2
  • Ban Aydınlık gazetesini takip ederim, zaten ulusal gönüllüsüyüm. Şu anda Cumhuriyet ve Atatürk devrimini savunan tek ulusalcı gazetedir. Sözcü ile karıştırılmamalıdır. Sözcü daha çok sosyal demokrat çizgidedir. Sosyal demokratlık ve ulusalcılık farklı şeylerdir.

En çok Mehmet Ali Güller ve İsmet Özçelik'in yazılarını beğenirim.

1|0
    0|0
  • Her sabah metronun önünde öğrenciler dağıtıyor bu gazeteyi ama nedense çocukların tiplerini beğenmediğimden hiç yaklaşmıyorum almaya. Erkek öğrenciler ya uzun saçlı sakallı, kızlarda da acayip bir makyaj var. O yüzden gazeteye de yaklaşmadım hiç :)))

1|0
    0|0
  • güzellik sıralamasında sol, yurt ve radikal'in gerisinde; cumhuriyet, birgün ve evrensel'in ilerisinde. fazla beğenmiyorum, nefret de etmiyorum.

1|0
    0|0
  • Satılmamış nadir medya unsurlarından aydınlık sözcü düzenli olarak almaya gayret ediyorum aynı zamanda karikatür dergileride dahil onlarda iktidarla büyük bir direniş içinde

1|1
    0|0
  • sözcü ve aydınlık dönüşümlü bizim eve girer.iktidar yalakası olmayan nadir gazetelerden olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Aydınlık ve Sözcü derim

1|1
    0|2
  • Aydınlık ,Sol,Sözcü gazeteleri hükümetin yaptırımlarına uymamış,kendilerini satmamış basın yayınlarıdır

2|2
    0|2
  • "işçi partisi tek başına iktidara yürüyor" manşetini görebilirsin yakında bu gazete de :)

Adı aydınlık ama kendisi ve destekçileri finansörleri arka planda karanlık olan bir gazetedir.

10-12 yaşlarında çocukları kullanarak oraya, buraya ücretsiz dağıtılan, gazetecilikle ve sol ile hiç alakası olmayan, faşist, darbedar gazete.

0|2
    0|1
    • Arka planı karanlık olanları iyi biliriz. Amerika'dan ve CIA'den çok destek görmüşlerdir. :)

• cu, ci li ekleri sevmem ... Tartışmadan birşeyleri paylaşmak güzel birşey.

• İşçi Partisi ve yayın organı olan Aydınlık gazetesinin, Ulusal kanalın, faşizan söylemlere doğru kaydığını görmek, sol adına üzücü bir durum.

0|2
    0|1
  • Takip ediyorum. Iyi bir gazete.

1|2
    0|2
  • aşırı milliyetçi-ulusalcı gazete.ara ara ırkçılığa kaçar.bunu okuyacağına cumhuriyet oku.

1|1
    0|1
  • seviyorum o gazateyi sozcu de keza oyle

1|2
    0|2
  • Ruhumu aydınlatan gazete.

1|0
    0|1
  • aydınlık, sözcü, sol bunlar çok sıkıcı gazeteler.

0|1
    1|0
  • Onunda biryeri var ; )

1|0
    0|0
  • ulusalcı faşist kanat gazetesi. işçi partisi ve tkp çizgisinde. hiç sevmiyorum.

birgün tavsiye ederim diyeceğim ama "milliyetçisosyaist" olduğundan pek güzel bir tad alamayacaksın.

1|0
    0|0
    • Altta pkk'lı komünist

Yukarda ulusalcı faşist

diyorlar dsadsadsadsadsa. Karnım ağrıdı.

• ben günde 4 saat internette gazete ve haber tarayıp yayınlıyorum. ulusalcılardan hiç birine bakmam, sol'a bile. tek bildikleri körü körüne muhalefet. kendilerinden başkalarını da umursamazlar onları hemen terörist ilan ederler. askeri her daim yalarlar.

hükümetin yavşak medyasını hiç saymıyorum onlar benim için yoklar.

• Doğru demissin

• tayyibin kılı ve yandaşı olmayan gazete

1|0
    0|2
  • iyi gazetedri...

1|0
    0|2
  • hiç okumadım. ama güz<el bri gazaete oldunu duydum.

0|0
    0|0
  • gazete denen şeyin nesli tükenmedi mi daha ya :DDD

0|1
    0|1
  • adını ilk defa sende duydum

0|0
    0|0
  • Çok severim , sözcü aydınlık cumhuriyet ten başka okumam

0|0
    0|0
  • sevdıgım ender gazetelerdendır kendısı

0|1
    0|3
  • evet güzel gazete

1|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• İktidara yalakalık yapmayan ender gazetelerde biri.Okumuştum daha önce sürekli takip edemesem de yani her gün almasam da okurum arada alıp.Adı gibi aydınlatan bir gazete olduğunu düşünüyorum.Sol'u takip ederim gazete olarak ki zaten ''aydınlık'' ''sol'' ve ''sözcü'' ve ''birgün'' var iktidar yalakası olmayan.

2|3
    0|1
  • Öyle bir gazete olduğunu ilkkez duydum. En iyi cevaba atfen; bu gazetenin çalışanları diperlerinden fazla mı maaş alıyorlar acaba? Veya kendi patronlarına da laf yapabiliyorlar mı? Sadece merak...

1|0
    0|1
  • ağzı olan konuşurda acaba değerleri ne kadardır.

birde bunu irdelesek.

0|1
    1|0
  • Okuyorum ben Gerçekleri olduğu gibi ortaya koyuyor korkmadan çekinmeden bizimle paylaşıyor iyi ki onun gibiler var.

1|0
    0|0
Yükleniyor...