Yagmur yagarken insanlar neden acele eder?

ister acele et ister etme, eninde sonunda benim olacaksin pardon islanacaksin zaten :)

neden kosuyorsun veya kaciyorsun? :D

daha az islaniyorum demeyin, daha cok islaniyorsunuz kostugunuz zaman.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• zatenn hızlı kosan atın boku seyrek duser :D :D yanii .d hızlı giden bir ınsan daha cok fazla ıslanır .d .d

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ilk bahar yagmurlarinda bir banka oturur sigara icerim gezerim dolasirim cok soril siklam islanmis halde eve geldigimi bilirim

1|0
    0|0
  • Ben kaçmam, ıslanırım =) Evet çogu kişiye itici ve saçmasapan geliyor ama bundan kime ne, ben bu hissi seviyorum

cut.

1|0
    0|0
  • sinüzitim tutmasın:P

1|0
    0|0
  • Nimete basmamak için :(

1|0
    0|0
  • bende dikkat ediyorum böyle insanlarda bir tedirginlik bir şeye bir yere yetişircesine dev adım koşuşlar neyden kaçıyorsunuz kimden kaçıyorsunuz?

1|0
    0|0
  • Koşunca daha az ıslanırsın bırak bu işleri.

1|0
    0|0
  • acele etme bu yağmur dediğin yavaş yavaş ıslatır:D acele giden ecele gider bunu niye söledim bende bilmiyorumm talia ama haticeye değil neticeye bak :D

netice: 5*****

1|0
    1|0
  • arka kapı nerde ?

1|0
    0|0
  • Atalarımızdan Böyle Öğrendik :)

1|0
    0|0
  • yağmur yağarken kaçmayan tek insan vücut çalışıp dar body giymiş erkektir kanki

1|0
    1|0
  • Son önerme -mutlak- doğru değil, değişken. Dolayısıyla " daha az islaniyorum d"

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Saganak olmadigi müddetce kacmam yagmurdan.

1|0
    0|0
  • ''ister acele et ister etme, eninde sonunda benim olacaksin pardon islanacaksin zaten :)''

yağmur altında yavaş haraket edenler daha çok ıslanır. bu bilimsel olarak da (evet gene isviçreli dsasadsa) kanıtlandı.

1|1
    1|0
  • bence yağmurda ıslanmak gibisi yok:) biz arkadaşımla asla koşmayız tadını çıkarırız koşanları garipseriz:)

1|0
    0|0
  • Koşamam ben tembel insanım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...