Maymunlardan geldigimize inaniyorum inanmayan aciklasin?

aynaya bakarken kendimi maymunlara benzettim, bence biz gercekten maymunlardan geliyoruz. kucukken cocuklar neden maymuna benzer? bence bu da bir kaniti. aciklayabilir misiniz, hadi ?

0|0
15|24

En İyi Erkek Görüşü

• maymunlardan gelmiyoruz. Şimdiki maymunlar ile biz insanların eskiden ataları aynı canlıydı. O canlı şuan dünyada yok. Uzun zamanlar sonucunda maymunlar ile insanların ortak atası farklı bölgelerde farklı yaşam mücadeleleri sonucu genleri adım adım nesiller boyu farklılaştı ve bu süre uzun zaman olunca aynı türe sahip bireyler zamanla birbirinden çok farklı oldu. Peki farklı tür ne zaman oldular? çiftleştiklerinde verimli döl veremedikleri zaman.

bu belgesel bakış açına faydası olacaktır = link

0|1
    0|0
    • Alfa sorgulama ile bir alakan var mı?

• KumralPrens, hayır yok neden ?

• ortak ataya ait veya( genleri adım adım nesiller boyu farklılaştı) bu farklılaşan nesillere ait hiçbir fosil yok eldeki fosiller canlıların bir anda yaratıldığını gösteriyor.

Erkekler Ne Diyor 23

• Ha bir de bu durum çok komik bir durum olmasının yanısıra çok da düşündürücü. Bir fıkrayla açıklayayım.

Bir adamın kalbi durmuş. Doktor ölüm raporunu vermiş, onu morga atmışlar. Adamın kalbi bir anda çalışmış bir anda. Adam "çıkarın beni burdan. ben ölmedim." dese de oradaki görevli

Kusura bakma kardeş. Sen öldün. Benim görevim sana inanmak değil, Doktor'un dediğine inanmak.

Bilim her an yanılabilir bir bilgi bütünüdür. Ve dikkat ederseniz hala Evrim "Teorisi" diyoruz bu kuramı açıklarken, Evrim "Kuramı" değil. Hem araform bulunmamış, hem bir denence, hem de sakat bir inanış. Bunun daha nesine güvenerek hareket edilebilir ki?

En önemlisi Bizi yaratan onlardan gelmediğimizi, bizim bizi en güzel şekilde yarattığını açıklıyor. Biz "hayır biz onlara benziyoruz, kesin onlardan geldik" mi deyeceğiz? Tabiki de hayır. Yanlış ve sakat inanışlar bütününün en sıkıntılı tarafı, bilimsellik kamuflajına büründürülmesidir. Benden bu kadar.

0|0
    0|0
  • ben bir semt pazarı tezgahında satılmakta olan portakaldan geldim hemde 6. dilimden.. ben cocukkende portakala benziyormuşum link bak işte bildiğin portakal gibi çocukmuşum..

0|0
    0|0
  • :D Biz insandan geliyoruz kuzum sen kendini maymun görebilirsin :D Beynimiz cevize benziyor diye beynimiz cevizden mi geliyor :D

2|0
    0|0
  • maymundan gelmez insanlık.Bilimde bunu desteklemez zaten... Zaten gerzek olan halka maymundan geldik diyerek bilimi itmesini sağlıyosunuz.Evet evrimleşerek bu hale geldi ama türün adı maymun değil

0|1
    0|0
  • sen maymun olabilirsinde o seni kapsıyor beni değil :)

0|0
    0|0
  • sen kendı ınancınla yasıyorsun bende kedı ınancımla bana gore ınsanlar adem ıle havvadan turemıstır yanı benım atamda benım gıbı ınsandır bu senın bakış açın buu değiştirmek veya yargılamak asla ıstemem ama darwınızmı eleştıryorsan kendınce burada yanlış yapıyorsun...

0|0
    0|0
  • ağda zamanın gelmiştir bence evrim saçma ateizm saçma hepsi saçma şeyler eskiden insanlar maymun dan geliyorsa neden şimdi yok neler değişti eğer maymun evrim geçirip insan olduysa maymun soyu neden devam ediyor

1|0
    0|0
  • hadı bakalım ateistler bunuda acılayın :S:S:S

0|0
    0|0
  • evrim teorisi gözledeki DNA da çakılmıştır nokta .

yada daha basitçe anlatmak gerekirse su anki maymunlar neden insan olmuyor?

0|0
    0|0
  • senin tezini çürüteyim o zaman sen maymuna benziyor olabilirsin Peki ancelina culi odamı maymundan gelme

0|0
    0|0
  • inanma sebebini biraz bilimsel bir dayanağa dayandırsan iyi olurdu. aynaya baktım maymuna benziyorum o halde maymundan geldim diye inanılır mı? ona bakarsan bir çok insanın da öküze benzer hareketleri var. onlar da öküzden geldi o zaman.

0|0
    0|0
  • Insanlar maymundan gelmiyor. Insanlari Maymunlarlan ortak atalari var, bir baska Pirimat.

Maymunlar hicbir zaman insan olmayacak bu yanlis bilgi.

Ve bunun inanmaklan alakasi yok, ya Evrimi bilirsin ya da Kutsal kitaplardaki masallara inanirsin.

0|0
    0|0
  • O kadar çirkin misin :)

1|0
    0|0
  • Sen daha tam gelmedin mi acaba?:)

0|0
    0|0
  • meymunlar bizim en yakın akrabalarımız

maymunlarla aynı ortak atadan geliyoruz bir tür etobur ağaçlarda yaşayan canlı şuan yok tükendi nesli

ona bakarsan kedininde suratına bak bide kendi suratına bak gözler burun ağız hep aynı yerde

0|0
    0|0
  • O zaman hayvanat bahcesine gidince ordaki dedelerine selam vermeyi unutma.ordaki maymunlardan biri senin buyukbabandir muhakkak.hatta baban seni belki evlatlik almistir.belki esas babanda bir carlidir.ne dersin?

0|0
    0|0
  • "Maymundan gelmedik, maymunlarla atamız ortak"

Bu cümleyi ezberletmek lazım

0|0
    0|0
  • Maymunlardan geldiğimizi iddia eden bir teori yok ki.

0|0
    0|0
  • Darvin mezarında ters döndü

0|0
    0|0
  • ben adem ile havvadanım

sitenin maymunlarını görmek istiyorum

0|0
    1|1
  • Bu soruyla maymundan gelmesek de maymunluğa gidilebileceği kanıtlanmış pardon bilimsel olmadı öne sürülmüş oldu

0|0
    0|0
  • ben tersini söylüyorum maymunlar insandan gelmiştir...sen ıspatla bunu bende sana öbütrünün olmadığını ıspatlayayım...yani önce sen neden inandığını ıspat etmen klazımdır...*ta hıyara benziyor o zaman *lar da salatadan mı gelmiştir...

0|0
    0|0
  • Belki maymunlar bizden geliyordur abla.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Maymundan gelmedik ama bazı tipleri görünce maymuna doğru gittiklerini görebiliyorum..

0|0
    0|0
  • O degil de...yani sorunuza soru ile karsilik vermis olacagim lakin "benzerlik" bir kanit midir?

0|0
    0|0
  • Hayvanat bahçelerindeki ve ormanlardaki maymunlar neden insan olmadılar peki? ne biz onlardan geldik ne onlar bize dönüşecekler. aramızdaki farklılıklar bizi biz maymuu maymun yapıyor

0|0
    0|0
  • ben kendimi dinazora benzetiyorum trex

1|0
    0|0
  • Sen kendini benzettiysen bir şey diyemem tabii ama insan maymundan gelmemiştir.

0|0
    0|0
  • Şu ana kadar yaklaşık 350 milyon fosil bulunmuştur ama ara geçiş formu bulunamamıştır.yani maymun fosili var,insan fosili var ama ara fosil yok.Daha önce bulunduğu iddia edildi ama karbon bilmemkaç yöntemi sağolsun sahtelği ortaya çıktı.)

0|0
    0|2
    • en iyi cevap al sana :)

• o bahsettiğin karbon bilmemkaç yöntemi insanlığın varoluşuna inecek bir şey değil... g.tünden sallayan sallayana tey tey :D

• o yontem fosilin kac yıllı kolduğunu olcuyor.yarısı insan yarısı maymun olan fosilin cene kemiğinin ayrı bir yaşta olduğu sonradan insan kafatasına monte edildiği ortaya cıktı,araştır:)

• Maymundan geliyoruz diye bir şey yok.

Atalarımızla, maymunların ataları ortaktı.

Darwinizm'i bu şekilde mi eleştiriyorsun aklınca?

0|2
    1|1
  • iyice araştır sen öyle kendini onu bunu maymuna benzetmekle olmaz bu sitedekilere sorarakta olmaz

0|0
    0|0
  • buna gerçekten inanabiliyor musun? dna yapısı olarak en çok benzediğimiz hayvan farelerdir ki bu yüzden bütün deneyler fareler üzerinde yapılır. sırf görsel olarak benzediğimizi düşünerek buna inanman cahillikten başka birşey değil.

0|0
    0|0
  • insan iki evrim dönüşüm filan der bari, maymuna benzediğim için inanıyorum diyor yaa:))

0|0
    0|0
  • Maymun yok muz yalan

0|0
    0|0
  • uydurma şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • maymunlardan geldiğine inanıyorsun nedeni ise aynaya bakınca benzemen? ha hah, süpersin yaa daha neler duyucaz yazık

0|0
    0|0
  • sen maymuna benziyorsun diye biz de maymundan gelmiş olamayız

0|0
    0|0
  • sen maymuna benziyosun diye bütün bilim evrim teorisini bitirdin helal :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...