Ruhun varlığına inanıyor musunuz?

Ben inanmıyorum. Peki ya siz?

0|0
14|22

En İyi Erkek Görüşü

• Madde maddesel bir alemin tek yapı tasıdır. ve madde ile meydana gelen vücudun alğı ve sezgi gibiyetileri kazanması mümkün değildir. Zira kendisi de madde olan beyinin kendisini yanı maddeyi algılamak için madde ötesi bir yetiye ihtiyacı vardır. İşte madde ile beyin arasında ki bu yetiye ruh denir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• hayır inanmıyorum metafiziksel kavramları bilimin kabul ettiği yok kabul ediyorum. Ruh diye tabir edilen tüm aktiviteler aslında beynimiz tarafından gerçekleştiriliyor.

1|2
    2|1
    • Metafizik tamamen saçmalık bence de

• Bir aynanın karşısına geçip aynada dikkatli olarak kendine baktığında aslında içinde olan bir varlığı hissetmiyormusun.

• alistairi, aynaya baktığımda böyle bir şey hissetmiyorum.

beynimiz o kadar karmaşık ki, onu anlamakta zorlanıyoruz. beynimizin nasıl çalıştığına dair bir konuşma. Bir nebze anlayabilirsin.

link

• inanıyorum..anladığımız tabirle değil ama..ölüm var..sorgulama var..iyilikler kötülükler hepsi var..üzgünüm..

0|0
    0|0
    • Sen çözmüşsün, bir de üzülmüşsün :=P

• hayır yani bu tip grupları bilen biri,

ateist olacak diye bir şey mi var

• heheh..şimdi biliyor eskiden bilmiyordu..bırak bu asi ayaklarınıda anlat bakalım güneşli bir sabahta çam ormanlarında yürüdünmü sen hiç sessiz böyle hafiften rüzgar..ozaman ruhun varlığını hissedersin..

• Ruh düşüncedir. Düşüncede beyinin ürünüdür.

1|0
    0|0
  • Sen şey değil misin ya..Nick dilimin ucunda ama unuttum sen söyle asdfghj

Ruha inanmıyorum.Yani dindeki gibi bir ruha inanmıyorum..

Heyecan, istek anlamında ruha inanırım :D

1|0
    0|0
  • Vardır tabikide bunu anlamak aslında zor değil dinlere bile inanmıyorsan kendin bulabilirsin.Daha doğrusu sanki senden iki tane varmış gibi hissedersin ama farında olmazsın.

0|0
    0|0
  • Ruhun varlığı bilimsel olarak isspatlandı ruh manevi bir değerden daha çok bilimsel bir değerdir. Ruhla ilgili national geographic belgeseline bakabilirsin ht tp://ww w.youtub e.co m/watch?v=bSWotv2Ng5E

0|0
    0|0
    • Daha cümleyi hatalı kuruyorsun be canım

• ben bilime inanırım burdaki arkadaşlar gibi bir tarafımdan atmıyorum mühendisim benim tanrıyla işim yok

• inanmıyorum...

0|1
    0|0
  • ruhunu şeytana satmışsın kızım sen :)

0|1
    0|0
  • INANIRIM SONUNA KADAR

0|1
    0|0
  • termodinamiğin ikiknci kanununa göre enerji yoktan var vardan yok edilemez...ruh bir enerjidir...enerji yok edilemediğine göre başka bir enerji boyuruna dnüşür...bu da bize ruhun ve hatta ölümden sonra hayat olabilecği sonucuna götürür...

0|0
    0|0
  • buyrun ruhların kanıtı link

0|0
    1|0
  • İnanmak iyi hissettiriyor.

0|0
    0|0
  • Inanmiyorum. Yoksa ruhun varligini kanitlayan ne var ?

0|0
    0|0
    • Ruhsar dizisi var :/ Selana var :/

• Ben Supernaturali tercih ediyorum. Keske gercek olsa bali satarken bir karilan öpüsürdük =/

• Satanist safsatası bunlar

0|0
    0|0
  • tabiki de var tatlım

0|0
    0|0
  • Öldügün zaman inanacaksın ama iş işten geçmiş olcak

0|0
    0|0
  • var tabi pis kafir

0|0
    0|0
  • Quantum fiziği ne kadar gerçek ise ánimam yani ruhlar da bir o kadar gerçek

0|0
    0|0
  • Ruhumu şeytana sattım ama ruhun var olduğuna inanmıyorum şeytanı bile kazıkladım galiba kanka :))

0|0
    0|0
  • Inansan ne degisecek?

0|0
    0|0
  • ruh olmasa et neye yarar. ölüm olmaması lazım o zaman. nasıl olsa ruh yok et kalksın konuşsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• O zaman siz bir et ve kemik yiginisiniz?

0|0
    0|0
  • eminim ben:) var

0|0
    1|0
  • İnanıyorum

0|1
    2|2
  • İnanıyorum tabii ki, insan beden ve ruhtan oluşur

0|0
    0|0
  • ruh tabiki var hatta bununla ilgili bir deney yapılmıştı sanırım. ölmek üzere olan bir hasta küvez tutularak bakımı yapılmıştı ve sürekli tartılmıştı. ölmeden önce ve öldüğü anda 200 gr gibi bir oynama oldu ya hatta dan brown un bir kitabında da anlatyo

0|0
    0|0
  • birilerinin inkar etmesi ruhun olmadıgı anlamına gelmez.

0|1
    0|0
  • Ruhsuz hiçbişey olmaz, bence beyin önce ruha ulaşır sonra bedene, o yüzden hissedebilmek diye bişey var yoksa zombiler gibi olurduk beyin uyarırdı yerdik içerdik severdik ama tadını alamazdık sadece doymak doyurmak için yapardık bunu..

0|0
    0|0
  • Bu konuda çok ikilemde kalıyorum

0|0
    0|0
  • İnanıyorum.

0|0
    0|0
  • Görmezden gelmek seviyorum ama belli etmemeliyim demek

0|0
    0|0
  • Tabi ki

0|0
    0|0
  • Gormemezlikten geliyorsun hadi hadi, seni gidi ceytanciye siniii.

0|0
    0|0
  • inanamıyorum

0|0
    0|0
  • ruhun varlığına inanıyorum çünkü sexten sonraki sarılma safhasında tenim değil ruhumla doyuyorum

0|0
    0|0
    • O beynin olmasın?

Orgazm olduğun zaman ruhun mu orgazm oluyor?

• yooo beynim uyuşmuş oluyor iyi mi

Yükleniyor...