Yeni bir kitap yazmaya başlıcam...

Arada bir kitap yazarım ve bunu Sevda Türküsev le birlikte değerlendiririz aralarından 2 tanesi basım teklifi aldı ama reddettim bazı nedenlerden dolayı şimdi yeni bir kitap yazcam ve fantastik düşünmüyorum bana içerik önerisi verebilcek var mı? Kült olur polisiye olur o tarz aklınıza gelenleri yazarsanız değerlendircem hepsini

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle kolaylılar ve başarılar dilerim :) Belirli bir birikiminiz varsa ve gözlem yeteneğinize güveniyorsanız ben polisiye türünü deneyin derim. Geniş bir havuzu var. Ama özellikle bu eserde dedektiflik bilgileri ön planda olduğundan en zor nokta budur. Fiziksel betimlemeleri özellikle suç mahallini anlatırken sıklıkla kullanacaksınız. Fantastik önermeyin demişsiniz ben de yaklaşık iki senedir yazıyorum aynı şekilde ben de önermem :)

0|0
    0|0
    • ben fantastik çok yazdım artık sıkıldım

• Bir noktada iş daha kolay olur sizin açınızdan o zaman. Kolaylıklar dilerim efendim kaleminize sağlık :)

• saolasın :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende yazıyordum yarım kaldı..Siz ne zamandır yazıyorsunuz?

0|0
    0|0
    • ben yaklaşık 5 yıldır filan yazmaya başladım yeni kitabıma başlıcam 50 tane konu değiştirdim bir türlü sabit kalamadım bişiye

Erkekler Ne Diyor 2

• ne yazarsan yaz böyle gerçekçiliği ön planda tut .geniş bir topluma hitab etsin eser akıcılığı kurgusu olay örgüsü ne kadar iyi olursa okadar iyi benden de bahset romanında.

0|0
    0|0
  • 20 yaşındasın 2 kitabın basım teklifi aldı sen reddettin,iyiymiş

0|0
    0|0
    • bazı sebeplerim var dedim orda. belki kabul etmememi engellicek çok önemli bir konuşma oldu bilemezsin ayrıca harry potter kitabı da ilk yazıldığında çocuk kitabıydı ve şimdi kaliteli bir kitap olarak görülüyor durumları öyle basite indirgeyemezsin

• sana başarılar kardeşim

Yükleniyor...