Bence Türk ırkı avrupa ırkıyla çok karışmış bir ırktır

sizce de değil mi sarışın ı kumral ı herşey i var ortadoğu da olmasına avrupalılara daha çok benziyor

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet, nedenlerinden biri ise sevmediklerini söyledikleri Atatürk'ün milleti yabancı uyruklulardan kurtarması ile son bulmuştur. Fransızlar, italyanlar ve ingilizlerin devleti işgal altına aldıklarında tecavüz ettikleri kadınlardan olan bebeklerden dolayı veya onu geçelim. Yabancı üuyruklu insanlar ile evlenenlerden dolayı karışmışız besbelli...

Bu yoruma çok tepki alacağımı biliyorum fakat ben yine de yazdım...

0|0
    0|1
    • Mantıksız bir yorum olmuş. bütün bir gen haritasını fransız ve ingiliz tecavüzüne bağlamak bilisizlikten gelir.

• Ben bütün bir gen haritası yapmadım. Farkına vardıysanız yabancılar ile evlenenlerde var, dedim. Yani karışığız anlamında, arap, kürt, hepimiz karışığız. Benim yorumumdan bunu çıkarttıysanız birşey diyemem.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Kavimler göçü ile zaten Türkler avrupaya yerleşmişler ve avrupanın şimdiki temel taşlarını oluşturmuşlardır.Yani avrupalılar aslında azda olsa Türktürkler.Biz ise daha çok araplarla kaynaşmışız.

0|0
    0|0
  • yav iklim coğrafi konum yüzünden bunlar, Türkler orta asyadan batıya gittikçe değişiyor tatarlar ile kırgızlar, azeriler ile özbekler birbirine benzemez daha da batıya gittikçe fiziksel özellikler değişir

0|0
    0|0
  • Yoo Türkler Orta Doğu ülkelerindeki insnlara daha çok benzer genel olarak, sen göçmen mahallesinde yaşıyorsun galiba.

0|0
    0|0
  • Aynen normalde esmer kısa boylu siyah saçlı çekik gözlü olmamız lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...