Iir yazmaktan hoşalnıyorum.duygusal bir insanım.sevmeye aşığğım diyebilirim ama kimseyi sevemiyorum

şiir yazmaktan hoşalnıyorum.duygusal bir insanım.sevmeye aşığğım diyebilirim ama kimseyi sevemiyorum :(( sevmeye korkuyorum.güvenemiyorum.nedn böyleyim

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• İçimde bilmediğim bir şey var . Ne hüzün , ne özlem , ne dert ne de alışılmış duygular .

Belli belirsiz kıpırdamalar , sebepsiz yorgunluklar , dalgınlıklar .

Ne edersem edeyim geçiyor işte günler , haftalar , aylar , yıllar .

Boş bırakılmış bir oda gibiyim .

Dört bir tarafım duvar . Nem var , tasa var , kaygı var .

Ya bende var bir şey , ya da üstüme geliyor her şey .

Ya anlamsız olan benim , ya da belli değil yerim .

Ya ben bu dünyadan değilim ya da bu dünyaya karşı bende var bir kin dolu eğilim .

Meğer bir gün olacakmış topraktan , taştan yerim .

Ne bileyim benle mi var bir derdin yoksa herkese mi bu giderin .

Ne sen kalacaksın bu dünya da ne de ben .

Sence de herkese çok değil midir bu evren .

Madem geldin bu dünyaya dalma sakın hiçbir rüyaya .

Elveda ederken şu koca dünyaya , koşarak değil git yaya , yaya .

Az da olsa çıkar tadını , zaten bir şey yapmasan da çıkaracaksın adını .

Ölüm geldiğinde kapına sakin ol .

Sadece dostlarına tek bir şey de "Allah'a emanet ol" .

Sende çektin bu dünya da sefalet .

Ne olursa olsun herkese "hakkını helal et" .

bu yazdığım ve aralarından en çok okumayı sevdiğim şiirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bi süre ara ver şiirlerine ve gerçek hayatı yaşa.sen şiir yazarken birileri şiirlerinde anlattığın aşkları gerçekten yaşıyor

0|0
    0|0
  • aşk seni bulabilr de uzakta durabilir de samimi oluyor derken mesafe koyabilir de :))

aslında asık oldugumuz hissine asık oluyoruz bunu seviyoruz bir manzara seyrettiğini düşün deniz doğa manzarası ya da bir yapı eyfel kulesi seyrettin izledin sonra senin olduğunu varsay senin olunca değeri azalacak artık onu seyretmektren bakmaktan zevk alamayacaksın onu kazandın ama birşey kaybettin ne acaba onu uzaktan izleme ve sevme fırsatını ...

aldırma deli gönlüm giden gitsin sen sarkılar söyle içinden bosver...sertab dinliyorum da su an bir ilgisi yok yani saygılar:)

0|0
    0|0
  • Fazla derin düşünmekten dolayı olabilir mi? Bu sana faydadan çok zarar getirir. Bu da seni çok yıpratır. Şans vermelisin...

0|0
    0|0
  • Bu konuda yanliz degilsin bende oyleyim.

0|0
    0|0
  • aşkın atesine dusersen eger hep o ateste yanmak istersin cünki

ama yanmıyorsan laf konusmaktır işin

sanat böyle birsey aslında ya onun içindesindir yasarsın ya da yasananları gözlemler yazarsın çizersin

0|0
    0|0
  • bu şarkının sözlerini sen mi yazdın dostum ;

Kafamda deli sorular

Kolayca sevemiyorum

Kapımda binlerce kadar

Bakıp da göremiyorum

Görsem de sevemiyorum artık anla

Ben aşık olamıyorum :))))

0|0
    0|0
  • dogru kişi geldiginde gecer takılma

0|0
    0|0
  • bu hayat bölyle gecmez güven bana

0|0
    0|0
  • paranoyaksın bacım

0|0
    0|0
  • Aşırı duygusal olduğundan olabilir. doğru insanın gelip kendini sevdirmesini bekliyorsundur. aynı şeyleri ben de yaşadım. hayalimdeki insana sayfalarca şiir yazdım, kim olduğunu bilmeden ona aşık oldum, yüzünü bir kez bile bilmeden her gün hayalini kurdum. benim için önemli olan fiziksel görünüşü değil, kalbiydi. 21 sene beklemiştim. ilk gördüğümde karşımda, gözlerimin içine bakıp tebessüm ettiğinde "işte bu" dedim. "beklediğim insan bu, bunca yıldır ben bu kız için beklemişim" dedim. sanki yıllardır hasret kalmış gibiydim ona. aynı durumu sen de yaşayacaksın sanırım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevmeye korkulmaz , istemsiz olarak seversin zaten.sadece o kisi daha karsina cikmamistir o kadar

0|1
    0|0
  • Bir gün bir yerde seni seven biri çıkacak ve sende çok seveceksin bekle sadece.

0|0
    0|0
  • güvenmek için azıcık da olsa tanımak gerek o yüzden de şans vermen gerek

0|0
    0|1
Yükleniyor...