Devletin öğrenci evlerini denetlemelerini doğru buluyormusunuz?

Şeriat getirme uğruna ülkeyi çöküşe sürükleyen iktidar öğrenci evlerini denetlemeye alacak yatak odalaramıza da karışacakmı bu tayyip?

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkede kiz ve erkek ögrencilerin ayni evde kalmasi yasak degil. Cinsel iliskiye girseler bilem oda yasak degil.

Gerizekali yobazlara. Ögrencilerin kizli erkekli ayni evde kalmalari onlarin Sex yaptigi anlamina gelmiyor. Bilmiyorum sizin bozuk zihniyetinize giriyor mu bu ama bir kizlan erkek arasi sadece normal arkadas iliskisi mümkün.

Ve hayir oralari fuhus yuvasi degil, fuhus yuvasi görmek istiyorsaniz gidin Kuran okularina bakin.

Her kizlan erkek arasi iliski Sexlen bitmiyor. Tabiki bu sizin bozuk zihniyetinize göre mümükün degil cünkü sizin beyniniz bacak arasinda.

Ama Insanlar icin bu mümkün.

2|4
    3|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Milletin ne yapmak istediğinden ona ne ya adam iyice işin b.kunu çıkardı.

1|7
    1|0
  • Bence cemaate sempatik bir göz kırpış olarak söylenmiş laflar sadece. Gerçekte milletin evine müdahalenin yasal bir hak olmadığının farkındalar ve kız-erkek ilişkileri cidden umurlarında değil bence. Ha bir ülkenin başbakanının böyle şeyler söylemesi normal mi değil o ayrı konu?

1|4
    1|0
    • Ya bir de şu var, yargılayıcı bir insan olduğumu düşünmüyorum. Başkalarına zarar vermediği sürece erişkin bir insan yaptığı herhangi birşeyi kınamam yaşantımdan farklı olsa da ve çevremdeki insanlarda bunu bilir yine de kimse bana gelip fuhuş yapılan öğrenci evlerinden, deli seks dönen ortamlardan bahsetmiyor. Nerde muhafazakar insan var hep onlar biliyor bu fuhuş yuvalarını o ne iş?

• Bunu doğru bulanın aklından şüphe ederim ben. O kadar saçma bir şey..

1|8
    1|1
  • Her şey beklenir bunlardan..

1|5
    2|0
    • asfasdds biran gizli sandım seni :D

• Gizli sanmamdan bahsettiğini düşünerek profil resmin birden gizli pembelerin profil resmiyne aynı oldu göz yanılması pöff niye bu saatte bana felsefe yaptırıyorsun sen ya :D

• bence doğru bir adım atıldı. ağlaşmasın kızlar sonra mağdurum diye .

0|1
    0|2
  • çok saçma bence özel hayatın gizliliğine aykırı

1|6
    1|0
  • Denetlesinler. Beni ırgalamaz.

0|1
    1|4
    • Seks hayatın yok sanırım, seks hayatı olanlar neden denetlensin ?

• denetlensin tabi aileler çocuklarını okula diye gönderiyorlar torun sahibi olmak için değil

0|1
    1|8
    • öğrenciyken evlenememe yasağını kaldırıyor tayyip ve bir de üniversite öğrencilerine teşvik için kredi veriyor sen bu yorumunu tayyibe söle bence

• liselere daha çocuk emzirme odalarından bahsedilmişti daha duuur onlar da olacak!bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...

• siz amerikadan falanmı bahsediyorsunuz türk anne babalar sizin gibi düşünmüyor kızları biriyle ilişkiye girdiği zaman babalarından abilerinden dayak yiyorlar okumuyormusunuz hiç

• Bazı öğrenci evleri fuhuş amaçlı kullanılır oldu

0|0
    1|7
  • Erkek ile kızın aynı evde kalması doğru mu?

Bunlar seks yapmaya mı geliyor? Öğrenmeye mi?

1|0
    2|7
    • erkek erkeğemi yapsınlar bundan daha doğal ne olabilir sölesene gaymi olsunlar

• Sen seks yapamıyorsun diye millete bok atacağına, git tedavi ol !

• kız/erkek arkadaş olamaz mı?her boka seks yönünden yanaşıyorsunuz diye dert yanıyorsunuz sonra erkeklere.Pühh!

Erkekler Ne Diyor 13

• Denetim mekanizmesine güveniyorsa sığınmaevi ve yetimhanelerdeki tecavüzleri denetlesin. mesele bir yıl daha olmadı bu olaya link ve daha çok böyle olay var.

1|2
    1|0
  • kim ne yapıyorsa yapsın kime ne

1|3
    0|0
  • Birkaç saat önce Arınç açılama yaptı bu iddayı reddetti ama dediğin gibi şeriat getirmek için temel attılar bile ülke elden gidiyor uyumaya devam

1|3
    1|1
    • tayyip arınça söz geçiremiyo o da fetoşun kılı çünkü

• Yeni anayasaya göre her yıl finallerden sonra bekaret kontrolü yapılacak...

Kontrolü gecemeyenler cariye yapılacak...

1|3
    1|1
  • İki bekar öğrencinin genelev gibi kullandıkları evi denetlemelerine sen yatak odası diyemezsin. Yatak odası ayrı şey.

3|1
    1|7
    • Niye para karşılığı mı yapıyor öğrenciler? para karşılığı değilse sanane ne yaptıklarından

• bunların hep bim in suçu

• Yav he he...

• Yapamaz bence.. İki reşit insana nasıl karışabilir ki?

1|4
    1|0
  • Karismadilarmi kac cocuk yapilacagi bile belli.

Yakinda gunde iki mastir.dan fazlasinida yasakliycaklar.

1|2
    1|0
  • Bak ne diyor öğrenci evi adı üstünde aile evi değil bence bir mahsuru yok öğrenci evlerinin denetlenmesi bence uygun.

0|1
    1|6
    • cemaatcilerin evlerini de denetlesınler o zaman onlar ailemi

• Ben cemaatçileri sevmem ama şunu demek lazım cemaatçiler evlerine karı atmıyorlar daha doğrusu atmak isteseler bile atamazlar çünkü ev abileri hocalar falan var ondan dolayı denetlenmeyebilir ama cemaat evleri denetlensede iyi olur hani.

• Kaldırdım, buyursunlar otursunlar...

0|1
    0|1
  • Denetlemesınlerde, Bu Ülkede Kım ne yapıyosa bılınmesın Öylemi. Sızın gibı Insanlar Zaten Bu ülkeyı felakate surukluyor.

0|1
    2|7
  • Güvenlik birimleri diyelim ki evi bastı ne diyece? hani alkol kontrolü için araçları durdurup "Gençler , alkol aldık mı? " diye sorarlar ya, eve girip ne diyecekler çok merak ediyorum, "Gençler ereksiyon var mı ? " falan mı diyecekler ?

0|0
    0|0
  • 18 yaşını geçmiş her insan istediğini yapmakta özgürdür.

1|3
    1|1
  • dogru buluyorum

zinhar hepsinde fuhus yapılıyor

1|0
    3|10
Yükleniyor...