Sınav öncesi bünyede oluşan durgunluk

ya nedendir bilmiyorum belki uykudan belki ders çalışmaktan ancak her sınav öncesi kendimde bir durgunluk hissediyorum sanki ölümünü anlayan kedi gibi içime çekiliyorum zaten bu aralar kafam normal değil sevgilimi terkettim(haklı olan benim) boşluktayım dersler çok yoğun arkadaşlarla aram iyi ama anlamıyorum neden hepsi çıkarcı herkesle aram iyi ancak hepsinde bir çakallık var mühendislik okuyup sevgilinin olmaması derdini anlatacak kimsenin olmaması kadar kötü bişey yok lan valla bak param olsa gezer tozarım stres atarım ancak o da yok ev okul ev okul gidip geliyorum yağtığım tek şey ders telefon laptop üçlüsünde dolanmak surf yapmak müzik dinlemek bu aralar sınavlar olmasa ne güzel gitara başladım klasik gitarda bass çalışıyorum o da yarıda kaldı ne bileyim bir garibim arkadaş

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Vallahi her sinav öncesi senin tam tersin oluyorum, hop oturup hop kalkiyorum, icim kipir kipir, midemde kiramlar, karnim surekli ac, butun abur cubur benim etrafimda... heycan, heycan, heycaaaannnn yaa butun sinavlardada aynimi olurbeee, vallahi sinav heycani beni bitirecek ben okulu bitiremeden:(((. Senin sikintin sevgilinden ayri olmandan kaynakli, yani durgunlugun aslinda uzuntunden, hele bir de hakliymissin ya ve sevgilin senden özur dilememis veya senin ayrilmana tinmamissa daha da sessiz kalirsin bir dönem ama uzulme bugunde gecicek, tipki dunun gectigi gibi sonra "acimadi kiii" oynayacagiz hayatla emin olll:)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sınav olmadığı günler gece 4 e 5e kadar sabahlarım ... sınav olduğu günler elime defteri alsam yarım saat sonra uyku basıyor heralde sınav stresi diyeceğiz artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...