Favori sinema filminiz hangisi?

Bu akşam izleyecek bir film bulamadım kendime beğendiğiniz filmleri yazarsanız çok sevimirim. İsimleri ve bir iki cümleyle konularını anlatırmısınız?

0|0
411

En İyi Kız Görüşü

• "barfi" ağlamaktan gözlerim şişti :(

one day,notebook,dear john,sıcak kalpler de favorilerim

1|0
    0|0
    • Çok merak ettim hepsini one day hariç diğerlerini bilmiyorum barfiyi duydum ama izlememiştim teşekkürler. Barfi hint filmiydi sanırım dimi?

• İyi geceler byy :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• old boi ...

kışkırtıcı bir film ama içeriğini yazarsam yanlış anlaşılabilirim :)) sinemalar.com dan bakabilirsin içerikten kasıt cinsellik yok koskoca filmde 30 saniye bir öpüşme sahnesi var o kadar.. ama film bittiğinde bir 10 daka kendine gelemiyceğini sana garanti ederim korku filmi falan da değil sadece yürek burkan bir film..

1|0
    0|0
    • Tavsiyen güzele benziyo teşekkür ederim ve bende hep sinemalar. com u takip ediyorum bakıcam şimdi söylediğin filme :)

• sakar şakir.

not: ciddiyim hayatımdaki en sevdiğim en çok kez izlediğim filmdir.

1|0
    0|0
  • Çok var ama tür söyle bana bakiyim hangi tür izlemek istiyorsun bugün ruh halin nasıl ona göre söyleyecem

1|0
    0|0
  • kesin izleyeceksn yazayım yoksa yok :(

1|0
    0|0
    • filmi bilmeden nasıl kesin izliycem diyim beğenirsem izlerim yani

• ok al boşa harcama link veya link

• Teşekkür ederim güzele benziyolar bakıcam mutlaka ayrıca günde 2 film izliyorum bunlarıda bir iki güne izlerim merak etme boş soru sormam ben :)

• esaretin bedeli tabiki en iyisi ;)

1|0
    0|0
    • Onu geçen hafta izledim ve çok beğendim. İzledinmi bilmiyorum ama benim için bir 3 idiots değil yinede teşekkürler :D

• Tabi gay olduğu için gerinin elli tonu serisindeki başrolu 100 bin oya rağmen ona vermediler ne yapalım ya çok üzüldüm ama kader onu izlemek vardı o filmde ama olamiycak ne yazık ki neyse en azından yaratığa benzeyen adamı değiştirip taş gibi birine vermişler rolü buda sevindirici :D

• Korku seansı

1|0
    0|0
  • Lone Ranger var.(Maskeli Süvari) dün akşam izledim müthiş bir film.

1|0
    0|0
    • Konusu savaş dövüş sanırım ama ben her türü severim bunada bakıcam :)

• bu arada tonto aptal anlamına gelir. izledikten sonra ne demek istediğimi anlarsın ;)

• merak ettim bak şimdi :D

• green street holigans , 8 mile

1|0
    0|0
  • Git Forrest Gump izle sonra konuşalım ;)

1|0
    0|0
    • dediğin filme baktım güzele benziyo ama bence bir my name is khan değil. en yakın zamanda izliycem teşekkürler :)

• Oh rahatladım ;)

• Brave Heart

1|0
    0|0
  • korku seansını dene

1|0
    0|0
    • Onu pek tek izleyebileceğimi sanmıyorum ama bakarım fragmanına :)

Kızlar Ne Diyor 3

• son izlediklerimden mr morgans last love ı begenmiştim

1|0
    0|0
  • Türk filmlerinden nefret ederim ama bu sahiden komik.Sağ Salim adı :D

1|0
    0|0
    • sağ salimi bilmez miyim ya mükemmel bir filmdi en az 10 kere izledim hala deli gibi gülerim komik sahnelerine. ayrıca "sağ salim 2 sil baştan" ismiyle ikinci filmi çıkıyo 20 aralıkta snemalarda kedinlikle gidicem fragmanına bile bayıldım bak fragmanına anlarsın ne demek istediğimi :D

• ben zaten izledim fragmanı :D Bi rahat bırakmadınız ... diyor ya koptum orada

• of evet ya Allah'ın cezası adam bir ölemedi gitti bide kadın diyo ya .. deme kızıma :D

• welcome to sarajevo

1|0
    0|0
    • konusu ne acaba?

• yugoslavya'da iç savaş sırasında insanların hayatlarını konu alan bir film çok güzeldir. dışardaydım kusura bakma :)

• Yok ne demek ya çok teşekkür ederim öneri için en kısa zamanda onuda izliycem :)

Yükleniyor...