Ankaralılar hakkında ne düşünüyorsunuz?

ankaralılar hakkında ne düşünüyorsunuz ama gerçek ankaralılar ordan burdan gelenler değil ve kızları hakkında ? şehir olarak nasıl bir şaehir sizce

0|0
20|32

En İyi Erkek Görüşü

• ankaraya hiç gitmedim ama sempatim vardı şimdi bir arkadşım oldu daha da sempatim arttı başkente :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• bir kaç tanıdığım var hiç sağlam insanlar değiller her ana arkadan bıçalrlar gibi geliyorlar ama her yerin iisi kötüsü var

2|0
    2|2
  • ANKARALI olmak bir ayrıcalıktır. her gittiğin vilayette senin farkın vardır. 7 göbek doğma büyüme has ankaralıyım . insanı soğuktur ama merttir.adam satmz namusa bakmaz dostluğunu yakaladınmı ankaralılıın düğününde de cenazende de hergüününde seni yanlız bırakmaz yanından ayrılmaz karısının kolundaki bileziği kötü günü için ne zaman ödüceksin diye sormadan çıakrtır verir cenazende 7 yemeğine kadar senin yanında olur hanımıda evinde senin ailene yemekler yapar senin evine taşır ankaralı olmak ANKARAGÜCÜ maçlarını GECEKONDU tribününden izlemektir. bu sevda kalbime bir gecekondu

0|2
    0|0
    • alanyada bir otelde gece diskoda kafayı bulmuştum. dj ye dedimki . hacı bana ankara havası çalmazsan sebi o kafesin içinden çıkarmam. gece 2:30 sahil discoda ankara havası oynamıştık. diğer turistlerde mal mal bakmıştı. hatırladımda olay yine gülümsetti. :-)

• Ankara insanı neşeli insanlar kendine özgü bir şivesi ve davranışları var.Şehir olarak güzel yer ben gittim begendim.

1|0
    0|0
  • Doğma büyüme Ankarayım. Kendimden çok seviyorum. Başka şehirler aynı tadı vermiyor. link

1|0
    0|0
  • Ankara diyince aklıma ankara rüzgarı , o rüzgarla dans eden saçlara sahip ankara güzelleri geliyo bide unutmak istesemde unutamadıqım i.melih gökcek , agzında sakızıyla sarkozy i karsıladıqında gülmüstm naber panpa demesini de beklerdim. Genel anlamda iyidir ankaralılar

0|0
    0|0
  • ankarayı sevmeyen biriyle karşılaştıklarında, la bebe mal mal gonuşma sen ne anlarsın tepkisini verirler. ankara takım elbise giymiş bir devlet memurudur gözümde. hayattan zevk almaz ankara, sallar başını alır maaşını, başkent olmasa, yozgattan hiçbir farkı olmayacak bir şehirdir

1|1
    0|1
  • ben bir akaralı olarak başka vilayetlere gittiğimde herhangi bir yerde cafe bar disco pavyon vs.. gibi yerlerde oturup bişeyler içerken tanştığım insanlar muhabbet esnasında soruyorlar nerelisin ? diyorum ankaralıyım . adamların konuşması ve başkışları dğişiyor çok kişide ya şuşu bakanlıkta tanıdığınız varmı benim bi işim varda onu bi türlü halledemedik diye ricada bulunanlar oluyor . ben uluslararası nakliyeciyim ama ankaralıyım dediğimde karşımdai beni bakanlıkta memur zannediyor

1|0
    0|0
  • ankara ulaşım güvenlik açısından 1 numaradır avm açısından zengindir kaliteli nezih cafe ve lokantaları bir hayli fazladır kızlarıda fena sayılmaz ama nedense güzel kızlar ankaraya göç eden izmirli yada antalyalı kızlardır:)

1|0
    0|0
  • Ankarada yaşıyorum 40 yıldır çok şehir gördüm hiçbiri burdaki gibi gelmedi alışkanlık belkide bilmiyorum,kaba,soğuk yorumlarınıda hayretle okuyorum,sen Ankaralılar diye sormuşsun onlar Angaralıları söylemişler...birde bu kadar soğuk olması dondum bu sene ben...

0|0
    0|0
  • Herkes ayni sanki. Memur sehri iste.

0|0
    0|0
  • Has Ankara'lılar kaba-saba insanlar olsa da iyidir.

Yozgat, Çorum, Kırıkkale'den devşirme olanları çöpe at.

Kızları esmer güzelidir ama güven olmaz.

İstisnalar, kaideler, cart-curtlar dahilinde..

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum :))) Angaraa :) Cok farklı bir yer. Müzikleri olsun konuşmalara yürümeleri :) Eğlenceli insanlar

0|1
    0|0
  • memurlar ve memur aileleri ve askerler ile asker aileleleri aklıma geliyor.

0|0
    0|0
  • Gece hayatı en az İstanbul kadar hızlı , insanları için birşey demiycem

0|0
    0|0
  • taksicileri ve minubusçüleri hariç fena sayılmaz.deniz olmaması büyük eksiklik

0|1
    0|0
  • Ben Angaralıyım. iyi hoş denizi olsa İstanbula tenezzül bile edilmeyecek bir kent. Kızları harbi olur yani yerli kızları delikanlı özü sözü bir dürüst ve güzel olur.

0|0
    0|0
    • Asla kaba değildir yerlileri. Seğmenlerimizi unutmamak gerek her ne kadar kalmamış olsada. ben üzerine şehir tanımıyorum. 1 hafta başka şehire gitsem ordan kaçmak ve evime dönmek için fırsat kolluyorum..

• Ankaralı olaraktan beğenmiyorum tek güzel yanı alışveriş merkezleri ve gezilecek mekanlar çok sayıda :)

0|0
    0|0
  • adamları odun diye biliyorum. kızlarına veya kadınlarına bir şey diyemem. eryamanda kaldım ama yapacağım yorum sağlıklı olmaz. zaten iki odun içinde genelleme yapılmaz

0|0
    0|0
  • çok büyük karşıdan karşıya geçmek zulüm resmen ama insanları biraz soğuk sanırım şehrin havasından olsa gerek ..

0|0
    1|0
  • Ankara iyidir.Ama İzmir gibisi yok..

0|1
    0|0
  • La bebe-la Gardaş-Misket =)

0|0
    0|0
  • valla açık söyleyim ankara kızlarını tek geçebilirim güzel ve bakımlı olurlar.

0|0
    0|0
  • Benim yaşamak isteyeceğim bir yer değil.

0|0
    0|0
  • sempatim var iyi insanlar :))

0|0
    0|0
  • güzel eğlenceli kızları çok hareketli çekici

0|0
    0|0
  • pavyonları güzel:)

0|0
    0|0
    • bilemiyorum orayı =)

• götüreyim senide dicem de eksiklenirsin orda olmaz ama video kayıtları vardır internette bakabilirsin:) özellikle çebeci parlament

• 3 sene yaşadım orda..iyidir ankara..zevkli şehirdir..ama üşütür adamı :)

0|0
    0|0
  • bu sitede çok var sanırım ben baya rasladım ankaradan..

0|0
    0|0
  • onları en ıyı ben tanırım boluluyum cunku :))

0|0
    0|0
    • nasılmışız anlat bakalım :)

• sen ankaralımısın :))) ankralılar oyun havasnın hasını oynarlar havaları boluyla ayndır :))

• Valla kaba olduklarını biliyorum sadece.

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 20

Yükleniyor...