Milli piyangonun özelleştirilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

link Az önce yine haberlerde izledim.Özelleştirilme denildiğinde aklınıza ne geliyor?

Güncellemeler:
Soruya görüpte kaçan arkadaşlar için bir güncelleme .. Yıllık milli piyango idaresinden devletin kasasına giren 2 katrilyon.Engelliler , eğitim ,sağlık gibi önemli hususlara harcanıyor.

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Satacak bişey kaldı mı acaba diyorum hep pezebengler kıyıda köşede kalmışları sonradan çıkarıyorlar piyasaya satmak için .

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Demisitm. Erdogan kizli erkekli ögrenci evlerinde kaliyorlar demisti. Biliyordum gene birseyi örtmek icin yeni bir olay cikardi.

Biliyordum ya gene yeni vergiler geliyor ya da gene birsey satilacak.

Hakli ciktim AMK.

Peygamber gibiyim gelecegi görüyorum aadafafagadaafdhgd

0|2
    0|1
  • neler özelleşmedi ki piyango da neymiş

0|1
    0|0
  • Yakında bu hükümet anne karnından çıkacak çocukları bile özelleştirmek için yasa yapar...

0|1
    0|0
  • hayret daha öncekiler satmadı sanki diye savunan biri çıkmamış =)

0|0
    0|0
  • Özelleştirmeler liberalizme, liberalizm ise kapitalizm'e hizmet eder.

Aynı zamanda özelleştirmeler günü kurtarmak için yapılır. Genelde zun vadede hiçbir işe yaramaz.

Özelleştirmelere karşıyım.

0|1
    0|0
  • her hafta 10 numara oynarım, sabittir kuponlarım ve yaklaşık 37 hafta oldu hala 9'u göremedim. 10 adet oynarım. Ne hikmetse hep Ankara'ya çıkıyor. Kıllanıyorum...

0|0
    0|0
  • Devletin gelirleri bir bir gidiyor, vergileri de bindiriyor devlet bize.

0|1
    0|0
  • Ne olacağı belli tayyibin akraba eş dotlarından biri alacak üç kuruş paraya diğer kurumları aldıkları gibi sonrada hep kendi tanıdıklarına veya güneydoğudaki pkklılara çıkarıp duracaklar piyangoyu Türkün parasıyla pkkyı besleyecekler.

0|1
    0|1
  • sözde devlet yok millete bari biz haram verme mantığı vermeyelimde başka bir kurum bizim denetimimiz altında versin mantığı ile devrediyor ya bunların alayı yalan resmen millleti soyuyorlar milletin ruhu duymuyor yazık onca yatırılan paraya

0|0
    0|0
  • herşeyde özelleşiyor amk :D

0|1
    0|0
  • tayip geliyor

0|1
    0|0
  • Bana çıksın'da 50 trilyon kimin olursa olsun.

0|1
    0|0
  • Ne mi düşünüyorum?.. Piyangodan neler çıkacak daha onu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • öncekılerde de oldugu gıbı yorumsuz ve sessız bu mıllet...eyidir eyidir:D

0|1
    0|0
  • Demekki artık büyük ikramiyeler cemaate çıkacak...

0|0
    0|0
  • Çalışan işçiler devlet güvenliğinden çıkıyorlar her an çıkma stresi yaşıyorlar Zaten Devlet işçiside kalmadı herşey özelleşti bundan dolayı aklıma hükümet geliyor

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sayın muhafazakarlar bir çeşit kumar olan piyangodan engelli eğitim ve sağlığa para mı aktarıyor canım...?

Pehhh...!

0|1
    0|1
  • Ardı ardına peşkeş çekiliyor anlayacak başka bir şey yok, kim bilir yine kim alacak

0|1
    0|1
  • Özelleştirme = Liberalizm = Kapitalizm

1|1
    0|2
  • Tayyip satmıştır yine demekten başka bir şey gelmiyor.

0|1
    0|1
Yükleniyor...