Amerika Özgürlükler ülkesi mi sizce?

Amerika denilince aklınıza gelen nedir?Amerika da hayat varmıdır?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Değil. Bizim ülkeden daha katı yasakları var. 18 yas altı sigara alamıyor, 21 yas altı da içki alamıyor. Bu kurallar çok katı.

Bizde alkol yasagı geldi ama kimseyi etkilemedi. Hala ben ve birçok arkadasım gece 12-1 gibi çıkıp alkol alabiliyoruz. Sigara desen ilkokullu bile içiyor.

Sadece fikir olarak özgürler, ve insana değer veriyorlar.

Seks yani la seks. Çok basit bir olay dimi. Çük kukuya giriyo her iki tarafta zevk alıyo. Bunu hocalarda yapıyo, basbakanlarda yapıyo. Bunu yargılamıyorlar işte. Orspu sıfatı vurmuyorlar. Küçük kız çocuklarınla evlenen ve ilk günden öldüren müslümanlar yok.

0|0
    0|0
    • annenin 14 yaşında kadın olduğunu ve yine o yaşlarda en az birkaç kez esrar,kokain vs. kullandığını 20 yaşına gelmeden evden ayrıldığını ve babanla tanışana herşeyi yapmış olabileceğini düşün.eğer sıkıntı olmaz benim için diyorsan midene saygı duyar çekilir ;) buarada içki sıgara yasağı gerçekten her eyalette uygulanıyor,ama uyuşturucu ilkokul seviyelerinde ve büyük bir kesim kullanıyor.geri kalanları sana sevimli gelmesini istedikleri amerikan rüyası gençlik filmlerinden biliyorsundur zaten

• Ana bacı muhabbeti yapan cahil yobazlarla ugrasmıyorum. Hadi*git şimdi.

• amerika senin kutsal saydığın ve hatta artık saymadığın tüm değerlere malları,filmleri ve müziğiyle küfreder sen alkışlarsın.dünya da ülkenin yerini bırak adını bile bilmeyen insanlarla dolu bir ülkedir.seni sallamazlar ama sen onun sana empoze ettikleri için herşeyini verirsin..askeri gücü senin sırtından kazandığı ve dünyada soykırım kralı olmasına rağmen kimsenin suçlamasına maruz kalmadığı için süper güçtür.abd ye çok gittim ve her seferinde orda yaşayan halktan nefret ettim.amerikan halkının en bariz özellikleri kibir,ahlaksızlık,oburluk ve cehalettir..

0|0
    0|0
  • Amerika vampir bir ülkedir,kanla beslenen bir ülkedir,milyonlarca müslümanı,kadın,çoluk çocuk, yaşlı demeden öldüren bir ülkedir.Lanet olsun amerikaya,bu arada amerikadan vergi alan Osmanlıyı özledik,dünyaya hak,hukuk,adaletin tanımını yapan Osmanlıyı özledik.

0|0
    0|1
  • Amerikayı sevmiyorum bence amerika özgürlükler ülkesi değilde daha çok s eks ülkesi gibi.

0|0
    0|0
  • Amerikayı herkes fimlerden tanıdığı için bir şey sanıyorlar. Ama ben içindeyim, Türkiyeme hasretim.

0|0
    0|0
  • özgürlük amerikadır bencede

0|0
    0|0
  • Amerika gizli teror estiren bir ülke...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır bence amerıka en buyuk ıkıyuzlu sahtekar ulke

0|1
    0|0
  • amerika deyince aklıma şerefsizlik geliyor bence orda yaşamaya yaşam değil sürünmmek değil maddi değilk manevi anlamda

0|0
    0|0
  • Bir gün tüm ruhlar özgür kalacak acelemiz yok.

0|1
    0|0
Yükleniyor...