Sizce Deccal ciktimi?^^ cikacakmi?^^

bazilari Bermuda $eytan ücgeninden cikacagini söylüyorlar hep!^^

bazilarida ciktigini ama daha o bölgede güc topladigini söylüyorlar!^^

Sizce bir alakasi varmi? olabilirmi? sacmami?

yoksa politikacilardan starlardanmi cikacak?

sizlerin dü$ünceleri neler?^^

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Deccal hep vardı dünyada tekrar güç kazanacak o alametlerden biride az sayıda müminler kalacagıdır.Deccal bir sıfattır ya bir kişidir ya bir markadar ya bir ideolojidir.bunu tam bilemeyiz.sahte mehdiler çıkıp inanan çok sayıda insan olacak Deccale mehdi gören de olacak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adnan Oktar'a göre çıkmış.

(Mehdi kendisi çünkü)

0|1
    0|0
    • Kedi canını senin. Maşallah. Aşşırı derecede sevimli bişeysin sen. asdgfsadg

• aynen :D ya onun yanındaki elemanlar nasıl bir zihniyette. ben anlamış değilim. adamın eskiye ait bir şizofreni raporu varmış :D kitapları zaten o yazmıyor. o kadar video yapmış masonlarla alakalı. masonlar buna sertifika verdi. :D türkiyede baya bir dalgası geçilse de, dünyada çok var bu andavala inanan. hem de zengin insanlar. anti-komünist yazıları güzel ama yaptığı tam bir dezenformasyon.

• Deccalda kendini basta Mehdi gibi göstericekmi$ zaten.^^

Hem bir dü$ünün birkere mehdimi öyle acik sacik kizlarla öyle bir program yapardi? yoksa deccalmi?^^

• deccalin çıktığını sanmam , yakın mıdır çıkışı onuda sadece ALLAH bilir. Kıyametin alametleri her devirde biraz biraz kendini gösteriyordu bizim devrimizde olduğu gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çıktım. Kutsallarınızı yıkacağım. Az bekleyin la, acele etmeyin.

Güç topluyok burada.

1|4
    0|1
  • Tam bilim kurgu filmi gibi bir şey olmuş. Çıktı güç topluyor. Tamamen saçmalık.

0|0
    0|0
  • gelsin çayımı içsin milletide bu kadar korkutmaya hakkı yok

0|0
    0|0
  • yakında sinemada az sabırlı ol

0|0
    0|1
  • Ben çıktığını düşünmüyorum ama çıkacağına dair bazı olaylar oluyor ve belirtiler var bence çıkması yakındır.

0|0
    0|0
  • Kıyamet Savaşları: Mehdi vs. Deccal

Çok yakında Dünya ile aynı anda...

0|1
    0|1
  • Mehdi'nin de Deccal'in de şahs-ı manevîsi çıkmış durumda. Kendilerinin şu an çıkmış olsalar bile farkında olmadıklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • O adamın cidden Mehdilik iddiası var bana.

Ben Mehdi değilim diyor.

Ondan sonra da ''zaten Mehdi, Mehdiliğini inkar edecek' diyor

Mehdi İstanbul'da doğacak, yanında güzel kadınlarla program yapacak diyor.

• uzaylılara inandıran bir zihniyet var sonucta

bu gune kadar muhammedin dediği hersey cıktı

o neden cıkmasın?

0|0
    1|1
  • Deccal çıktıysan sms at panpa

0|1
    0|2
  • 1400 yıl önce kuklası çıktı deccalin

0|0
    0|1
Yükleniyor...