ıphone 4 kullanan var mı aranızda?

ıphone 4 mu iyi sizce yoksa galaxyler mi?siz olsanız hangısını terch ederdiniz ve neden?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Merhabalar arkadaşım.

Sırtımda akü yok. Of pardon IPhone'm yok diyecektim :) Şarj ünitesi gerek ona, prizle bütünleşik bir hayat yaşamak istiyorsanız IPhone satın alabilirsiniz.

Ben Samsung Galaxy S3 kullanıyorum, çok memnunum tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • I-Phone 4 mü ? Eiii.

0|0
    0|0
  • malzeme kalitesi vs konusunda apple baya öndedir,özgürce kendim şekillendireyim dersen galaxy yok aldığım gibi kalsada önemi yok dersen apple.

yazılım farklarınıda göz önünde bulundur . kısacası beklentin nedir bunu sorgula

0|0
    0|0
  • Iphone 4s, 5, 5s kullandim. Apple telefon uretmeyi 4ste birakacakti. 5 veya 5s alman cok sacma. Cunku onlarin 4s ten donanimsal olarak bir farki yok. Suan lg g2 kullaniyorum cokta memnunnum ama samsungun hic bir modelini onermiyorum. Buna note 3 dahil

0|0
    0|0
  • bu saydıklarından hiçbiri

sana Lg nin yeni çıkan telefonunu öneririm G2 Galaxy s4 den iphone 4 ten htc one dan iyi fiyatı 1500 tl

link

0|0
    0|0
  • Zaten ya samsung alacaksın ya da iphone

Nefret ediyorum bu popüler kültürden

0|0
    0|0
  • Benim yegenim kullaniyor cok kasiliyor diyor ,benim htc one x cok hizli oldugunu soyluyor sahsen ben iphone sevmemde almamda

0|0
    0|0
  • Hala o mertebeye erisemedim.

0|0
    0|0
  • ben iphone 4 kullanıyorum. gayet memnunum.

0|0
    0|0
  • Lg g2 veya ıphone 4s bir göz at

0|0
    0|0
  • şahsen 500-600 den fazla vermem telefona. illa vercekse iphone alırım

0|0
    0|0
  • Android candır... iphone dan uzak dur...

0|0
    0|0
    • Iphone çıktığından beri kullanan birisi en son samsung note II aldığında isterse phone 16 çıksın daha beş kuruş para vermem demişti. iphone 4 e 1000 verene kadar git s3 al... daha karlı çıkarsın.

Kızlar Ne Diyor 2

• iPhone 4 s kullaniyordum fakat görüntüsü mahvoldu. Bir daha almayacagim asla.

0|0
    0|0
  • ben ıphone 4s kullandım pek begenmedim...su an galaxy note 2 kullanıyorum ve çok memnunum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...