ARKADAŞLAR ARANIZDA RÜYA YORUMLAYAN var mı?

rüyamı yorumlatmak istiyorum önereceğiniz site veya anlayanınız var mı?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• sen anlat illa yorumlayan çıkar :D

0|0
    0|0
    • Öncelikle merhabalar kendimi tanıtayım 18 yasindayim ve ögrenciyim bundan 1 sene once bir kıza asik oldum sinav yuzunden olmaz dedi ama o da hoslanmisti belliydi ankarada üniversite okuyo su an kavusamadim ne yazik ki ama bu sene berat kandilinde dua edip yatmistim Allahim bu kiz ne yapmaya calisiyo ne olur goster ruyamda diye o gece bir ruya gordum ruyamda evlerinin sokaginda yuruyorum bu arada sokagin ust tarafi ormanlikmis neyse yururken kafami bir kaldirdim annesiyle babasi ormandan kozalak odu

Kızlar Ne Diyor 4

• Rüya yorumlarim genelde çıkar (hep değil genelde) ama rüya yorumlamak okadar basit değil her yorumlayana inanmamak lazim

0|0
    0|0
    • Öncelikle merhabalar kendimi tanıtayım 18 yasindayim ve ögrenciyim bundan 1 sene once bir kıza asik oldum sinav yuzunden olmaz dedi ama o da hoslanmisti belliydi ankarada üniversite okuyo su an kavusamadim ne yazik ki ama bu sene berat kandilinde dua edip yatmistim Allahim bu kiz ne yapmaya calisiyo ne olur goster ruyamda diye o gece bir ruya gordum ruyamda evlerinin sokaginda yuruyorum bu arada sokagin ust tarafi ormanlikmis neyse yururken kafami bir kaldirdim annesiyle babasi ormandan kozalak odu

• Ruyada orman görmek daha iyi birileri ile tanisacaksin demektir ama burda asil dikkat ceken şey kozalak bunun yorumu ise bahtinin açık olacağını sembolize eder ferahlik hayatinin iye gideceği demektir ama kozalakta annesi ve babasi olduğunu söylüyorsun senin hayatini yani kizin seninle beraber olamamasinin sebebi sinavlar değil annesi ve babasidir

• nooldu rüyanda anlat qnq

0|0
    0|0

• öyle kafaya göre rüya yorumlatılmaz bazen hayırlı şeylere yalnış yorum yapıp onu hayırsıza çevirebilirsin çevrende ilim sahibi biri varsa ona yorumlatsan çok daha iyi olur bence

0|0
    0|0
  • hayır olsun inşallah.ne şekil yorumlarsanız o şekilde gelişirmiş derler rüya iyi diyelim iyi olsun..

0|0
    0|0

• hayır olsun allah hayırlara çıkarsın orman görmeniz güzel ferahlık derler umarım mutlu haberler alırsınız...kolaylıklar dilerim..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...