Türk halkı alışverişini nakit olarak mı ödüyor, yoksa kredi kartlarına mı yükleniyor?

Türk halkı alışverişini nakit olarak mı ödüyor, yoksa kredi kartlarına mı yükleniyor?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• nakit ödemeyi pek sevmiyorum kartla yaparım kredi kartı diğil ama bir yazı okumuştum böyle alışveriş basit şeylerde kredi kartı kullanmak pek iyi olmuyomuş doğru kullanıcaksak güzel bence soru şöylede olabilirdi bilinçli kaç kullanıcı var acaba

0|0
    0|0
  • Nakit. Kredi karti kullanamiyorum beceremiyorum 4 tane kapattim o kadar yuksek limitlide degillerdi. Ama yok bana cash para sadece.

0|0
    0|0
  • elimdeki tek nakit vakit

0|0
    0|0
  • ikiside bana yetmiyor

0|0
    0|0
    • herşey pahalı abicim adam çıkıp 10 yılda enflasyonu düzeltık şnu yaptık bunu yaptık diyo benm halkımda nakit para yok

• ben nakit ödüyorum

0|0
    0|0
    • bence sana herşey bdava olmalı al çık ya:)

Erkekler Ne Diyor 7

• türk halkında pazar kulturu hakım,dolayısı ıle kredı kartı kullanımı az,bende bazen nakıt bazen kartla alısverıs edıyorum,dengeyı kurabılmek sart,kredı kartı bedava degıl sonucta,maası alır almaz gıdıp hepsını yatırınca depresyona gırıyorum sıkça:S

0|0
    0|0
  • kredi kartıyla ya da bankamatikle ödüyorum..3-5 bin lirayı yanımda nasıl taşıyım amele gibi..

0|0
    0|0
  • 3 tane kadar kartım vardı hayvan gibi vergi aldıkların para yetiştiremez oldum onlara ve hepsini kapattım.Nakit en güzeli paran varsa alacaksın yoksa kıçının üstüne oturacaksın.

0|0
    0|0
  • hangisi elime daha çabuk geliyorsa onunla öderim

0|0
    0|0
  • Nakit ödemeyi severim. Kimseye borçlu kalmamak gibi prensiplerim var bankalar da buna dahil.

0|0
    0|0
  • elbette kredi kartı..

bu işler sıra ile

önce biz kredi kartına yükleniyoruz sonra o bize yükleniyor

0|0
    0|0
  • ver kredi kartının gözüne ver kredi kartının gözüne ay sonu bir sigara yakıp düşünürler :D

0|0
    0|0
    • adam napsın bin liralık maaşla ev geçindiren adamlar var akp diktatörlüğü bu nefesten vergi alıyolar

• +1 verilse verirdim adam haklı

Yükleniyor...