Yetenek Sizsiniz'de Acun'la Eser ne yaptı da millet laf sayıyor?

Herkes laf saymış Facete Twitterda ahlaksızlar diye biri link atabilir mi?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• 3|0
    0|0
    • cengiz denilen yarışmacı türkmü acaba,adamlar hak etmediği istiçleere gidiyorlar,hatunlarla falan o kızlar SEKS te istese hayat kadını gibi hir bir erkek kendi cinsel dürtüsü yüzünden yatamamalı kızı kurtarmalı adam gibi iş bulmalı

• 5. dünya ülkesiyiz 2 3 üde geçti artık. cahilliğe bakış açısına bakar mısın ya. terbiyelileride görüyoruz 50 yaşındaki öküz 9 yaşındaki kızla evleniyor. evlendik daha ne yapak. Yüzüğü tak da istersen fahişelik yap mantığı var lanet olsun gerçekten.

Erkekler Ne Diyor 10

• Acün iti kültür diye bir şey bırakmadı millette. Onun ben...

cut tıraşı

4|4
    0|1
    • acun,zina yaparak şeyma subaşından çocuğu olmuş diyorlar doğrumu belli değil PARA bol zaten kızda bakmıştır adama,zaten SERYİRCİ saflığı yüzünden bazı finallerde boş kişiler BİRİNCİ SEÇİLDİ,DERYA BÜYÜKUNCU,SEFA DOĞANAY vs..yarışmalarından onunda PARMAĞI olduğundan şüpheliyimdim

• Bir grup tarkanın paröasın ve latin dansın karıştırdı çok milleten insan vard adamın biri resmen kıza sahnede yapıyordu. bende izledim. utanmadılar tekrar yaptırdılar, hülya sinirlenedi kendi x bastı sonra onların x in de bastı. çok edepsiz ceydi bence açık saçık olmamalı.

2|0
    0|0
  • Hafif cinsel içerikli dans figürleri bulunan bir gruba evet dedikleri için sövüyorlar.

1|0
    1|1
    • acun,zina yaparak şeyma subaşından çocuğu olmuş diyorlar doğrumu belli değil PARA bol zaten kızda bakmıştır adama,zaten SERYİRCİ saflığı yüzünden bazı finallerde boş kişiler BİRİNCİ SEÇİLDİ,DERYA BÜYÜKUNCU,SEFA DOĞANAY vs..yarışmalarından onunda PARMAĞI olduğundan şüpheliyimdim

• Acun uykuda fosur fosur.

cut.

1|0
    0|1
  • Yarışmacılardan biri kucak dansı yaptılar acun ile eser de evet dedi

1|0
    0|1
  • kıskanç insanlar onlar

1|0
    1|3
    • ne alaka :)

• millet linki göndermiş, ben de ne alaka diyorum. izledim de... buna sayıp sövenler televizyondaki klipleri ağzı bir karış açık izliyorlar...

• doğru,hak etmeenler avrupalara abd ye (azda olsa) gidyor hatunlarun yanına türk ismiide kötülüyorlar sizinde öylemisiniz acun,zina yaparak şeyma subaşından çocuğu olmuş diyorlar doğrumu belli değil PARA bol zaten kızda bakmıştır adama,zaten SERYİRCİ saflığı yüzünden bazı finallerde boş kişiler BİRİNCİ SEÇİLDİ,DERYA BÜYÜKUNCU,SEFA DOĞANAY vs..yarışmalarından onunda PARMAĞI olduğundan şüpheliyimdim

• zaten yıllardır onların gotünü sikeyim diyorum.

şimdi de izleyenin de amk diyorum...

bu programı ancak beyinsizler izler.

0|0
    0|0
    • ağzını topla kamil. insanlar ne izleyeceğini sana mı soracak ? sadrazamın sağ kulağına bak

• pislikler

1|0
    0|0
  • Oryantel yapsa millet övgü yagmuruna tutar.

0|0
    0|0
  • iyiydi ya niye bu kadar abarttılar

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Şimdi bu yarışmacılar İsveç'ten gelen insanlar orada yine yapalı dans etmişler.Ben İsveç'te yaşayan biri olarak hatta kapalaı bile geldi.Öünkü buradaki yarışmalarda çırılçıplak üç adam piyanonun arkasında soyunup organlarıyla piyano çaldılar. Ve sansür yoktu. İnsanlar alkışladı ve sebebi ise oradaki insanların cesaretleri içindi.Soyunmaları onlar için yeni değildi. Kimse yuhlamadı ama kimsede sevmedi.Yani bu dereceye gelmiş bir olay. Fakat aynısı ingilteredekinde oldu.Orada soyunanı direk sahneden aldılar.

0|0
    0|0

• ahah o 3 adamın videosunu ben izledim. müthiş bir yetenek ya , biz elimizle çalamıyoruz piyanoyu adamlar neler yaptı :D

• Yani, onaylamıyorum elbette fakat, adamlar oraya çıkanların ne yapacağını bilmiyor ki? İçeriden seçiyorlar, belki elemelerde bu hareketleri yapmıyorlar fakat sahneye çıkınca iş değişiyor:)...

• 1|0
    0|1
  • biri cinsel içerikli dans edince hülya hayıra bastı eserle acun evet dedi böyl bişeymiş işte.

0|1
    0|0
  • 2014 yılına gireceğiz, hala Acun'u izleyene acırım.

1|3
    0|0

• hülyayı tebrik ediyrm bosuna sevmemişim o kadını :)

1|1
    0|1
  • Tam bir rezaletti.

1|1
    0|0
  • Acundan beklenilecek bir davranış.Reyting gelsin de nasıl gelirse gelsin.

0|1
    0|0
  • Acunu zaten sevmezdim uçkuru bokuna . pez.. ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...