Türkiye'nin gidişatı hakkındaki yorumlarınızı alabilir miyim?

sorduğum soru hakkında neler düşünüyorsunuz buyrun sert sözler yazmamak şartıyla fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

0|0
6|18

En İyi Kız Görüşü

• La adam denizin altına tünel yaptı siz hala memnun olmuyorsunuz :/

2|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 18

• ekonomi 0 , hayat çok pahalı,eğitim yok , halk cahil,şeriat isteyenler arttı, insan hakları yok, adalet yok hukuk yok,teknoloji yok , üretim yok , ihracat yok , demokrasi yanlı sadece teröristlere çalışıyor,özgürlük yok , yasaklar,yasaklar,yasaklar... Gidişaat muhteşeem tabiii

0|2
    0|1
  • iç savasa dogru gıdıyoruz biri imf ye borç yok dıyor dogru ama dunya bankalarına olan borç bir imf acar hangı kulagı ıle dınlıyor bellı dgıl makarna tutmuş galıba

0|1
    0|0
  • ilerde dünya dengeleri degişecek rusya cin türkiye kuzey kore ( yaramazlık yapmazsa ) süper güc olacak

0|1
    0|1
  • ülkenin bir yere gittiği yok.80 lerde ülke gidiyor deyip millet birbirini kırıp darbe oldu ülkemize olan oldu aynı süreç 60 ve 28 şubattada oldu.şimdide ülke elden gidiyor diye yaygara çıkartıyorlar.aslında ülkenin biryere gittiği yok.tamamen akılsızların söylediği cümleler bunlar

0|0
    0|0
  • Ben turkiyede yasamiyorum ama sunu diyim arkadas yazmis yuzde 50salak diye ,diger yuzde 50de farkli degil 90yildir turkiyeye gelip gidenler neler yapti ,sistem degismesse hic bir halt olmaz turkiyeden

0|1
    0|0
  • gidişat dediğinde ne açıdan baktığımıza bağlı ama benim açımdan görünürde bişeyler iyi olsa bile gerçekte çok iyi durumda olmadığımız kesin.

Bu tarz bir soru sordun diye gizlenmene gerek yok kimse bişey yapmaz sana :P

0|0
    0|0
    • gizli yaptıysam eğer orası beni ilgilendirir ;))

• tamam ozaman hanım efendi seni ilgilendir tabi :)

• Keşke bunu sormasaydın. Şimdi neler söylemek istiyorum da neyse kime ne anlatacan. Ülkenin hala %50si salak değil.

0|1
    0|1
  • Adaletin hakkın hukukun kişilere göre değiştiği bir ülkede gidişat her zaman kötüye gidiyor demektir.Zengin daha zengin oluyorsa fakirse sömürülmeye devam ediliyorsa değişen hiç bir şey yok demektir.

0|1
    0|1
  • eğitim olarak reziliz orası kesin

0|1
    0|1
  • ben anlamadım nereye gıdıyor ama gelısıyor...

0|1
    0|1
  • gidişat iyi değil

0|1
    0|1
  • soru yanlış gidişat yok ki nereye gidecek

0|0
    0|0
  • zorlu süreçlerden geçiyor.eğer kartları doğru bir şekilde oynayabilirse iyi biryere gidiyor ; )

0|0
    0|0
  • turkıyenın 1 yere gıttıgı yok..

0|0
    0|0
  • Türkiye giderek çuval gibi oluyor daha kibar nasıl anlatırım bilemedim

0|0
    0|1
  • Ben gercek ve dogru haberleri çoğu kişinin garip dizilere saplanıp, haberleri görmedigini , bilmedigini duymadıgını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Son on yılda epey mesafe katetti..İnşaallah böyle devam eder...

0|1
    0|2
  • Recep Tayyip Erdoğan sayesinde ülke daha da iyiye gidiyor. İMF ye olan borcumuz çoktan kapandı bile. Şimdilik ülke iyi durumda.

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Aklını çalıştırmayan, neyi niye yaptığını bilmeyen büyük bir koyun sürüsü... Yazdıklarım içimden geçenlerin çook yumuşatılmış hali

0|1
    0|0
  • şeriatleşmeye doğru ilerliyoruz , dahası yok.

1|1
    0|0
  • Ülke batıyor , kötüye gidiyor diyenlerin ellerinden iphoneler , ipadlar ve altlarında mavinin pantolları eksik olmaz ne yaman çelişki ...

0|0
    0|1
  • Hiç iyi değil gidişat..

Sonunda neler göreceğiz merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Gidişat vahim .

Bir mucize olup , hükümete bir ' dur ' denmesi lazım .

Sonumuz parlak görünmüyor .

Dubai ve iran karışımı bir ülke olacağız sonunda .

0|0
    0|0
Yükleniyor...