Rock-Metal dinleyenler ; sizin için Rock-metal ne ifade ediyor?

mesela benim için bazı şarkılar bastıramadığım kinimi tetikliyor kimisi eski aşkları vesaire ya sizin için rock veya metal nedir?

0|0
1422

En İyi Erkek Görüşü

• Agresif ve deli ruhumun yansımasıdır metal müzik.Metal ve rock müzikte sanat yoktur diyen embesiller de var şu dünyada , kınıyorum onları.Neyse onlara bir şey demiyorum ama pop müzik ve türevlerine 10 kat basar bunu da söylemeden edemem.Neyse yine hakarete gidecek muhabbet en iyisi şarkı paylaşımına geçeyim. :::

Slipknot - Scissors

link

Rammstein - İch tu dir weh

link

Motorhead - Enter sandman

link

Slayer - Behind the crooked cross

link

Bullet for my valentine - The end

link

Sodom - M16

link

Dream Theater - Hey you (Pink floyd' a saygımız var ama bunlar bana göre daha iyi sergilemiş bu şarkıyı.)

link

Slipknot (Bu canlı performansı izlemelisiniz adam bateri ziline kafa atarak çalıyor.Bu grubu seviyorum.)

link

...

3|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• Iron Maiden benim kabul ettiğim tek dindir.

Geçen yaz İsviçre'ye sırf Iron Maiden'ı küçükçiftlikte izlemeyi onlara hakaret olarak gördüğüm için onları adam gibi bir mekanda izlemeye gittim. Sahne önünden Steve Harris ile gözgüze şarkılar söyleyip ondan bilekliğini aldım. Benim için hayatta daha önemli bir şey olamaz.

Metal müziği dışlayan insanlara karşı genelde sorduğum tek bir şey var.

Bana dünyanın her yerinde her sene 30-40 yıldır ne zaman gitse binlerce kişiyi stadyumlara dolduran ve buna rağmen kendini o topluluktan üstün görmeyen tek bir müzisyen gösterebilir misin Metal gruplardan başka?

Cevap hayır. Demek ki müziğin ulaşabileceği son nokta Metalmiş.

1|0
    0|0
  • metal müzik tarzına göre kendi içinde onlarca türe ayrılıyor.komplike bir müzik olduğu için öncelikle insanın müzik kültürünü besliyor.zamanla yaşına,hayat şartlarına ayak uyduruyor.ve sen müzik oluyorsun.bir çok insan için müzik aperatif iken senin hayatında müzik ana yemek oluyor.zamanla yaş ilerleyip,yelpazen de değişince jazz,blues,acid jazz blabla gibi müziğin matematiği dediğimiz türlere veriyorsun kulağını.yani bu tarzı dinlemiş yada halen dinleyenler için ekmek-su gibi bir şey anlamına geliyor.

0|0
    0|0
  • rock metal tabiki birçok şey ifade ediyor saymakla bitmez en başında bir yaşam felsefesi bile sayılabilir ama asıl hiç birşey ifade etmeyen insanların kalitesiz müzikleri severek dinlemesi.

1|0
    0|0
  • metal muzik dinledigimde ruhum dinleniyor butun dertleri alip goturuyor..

1|0
    0|0
  • Benim için Içimdeki farklı kişiyi temsil ediyor.

2|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ruhuma gıda veren müziktir metal..

1|1
    0|0
  • 10 seneye yakın rock-metal forumları yönettim.(heavymetaltr, metaltr, karakatliam,rockinpeacetr v.b..)Koca adam oldum ama halen glam metalciyim. Bu durumdan vazgeçemem, kanım gibi olmuş. Ne kadar tip değişsede, o yönümüz değişmiyor. Uzun süre çok yazı yazdık bu konuda, şimdi aklımda kalanlar sadece bir parça.

link

yasin889 olarak yazmıştım..

Çölde kalmış bir bedevi gibi oluruz bu müzik bizden alınırsa..

0|0
    0|0
    • duman6 bilirmisin

• orası eskiden çok iyidi..tabi oda yıllar önce..

• ne güzel ya metal yaş dinlemez :P

• Judas Priest, Running Wild ve Saxon yoksa neyleyim ben böyle Heavy Metali?

Judas, Running Wild, Saxon ve Maiden bu işin dört büyükleridir bana göre. link

0|0
    0|0
  • link

şu parça bana bir çok şeyi yeniden düşündürüyor ...

Barış

Sevgi

İnsanlık ...

Ara sıra dinlerim böyle ...

0|0
    0|0
  • Rock Metal benim için pop gibi :D Ben Brutal Death Metal dinliyorum.Benim için mükemmel bir deşarj olma aracı.Ben müzik dinlerken beklediğim gazı alamazsam tatmin olmuyorum.Bu nedenle BDM dinliyorum

0|0
    0|0
  • link Within Tempation "Frozen" her şeyi ifade eder benim için dinlenmek en başta

0|0
    0|0
  • iç dünyamın dışa vurumudur

0|0
    0|0
  • Rock ve metal insanın tüm duygularının ani çarpışması gibidir. Bazen bulutların üstünde hissedersin kendini. Bazende ağlarken bulursun.

0|0
    0|0
  • Kız kardeşim metalci... Psikoloğa mı götürsem yoksa kardeşlikten ret mi etsem kararsızım

1|0
    0|0
  • Güçlü ve yavaş ritimler + bas gitar.

1|0
    0|0
  • metal müzik yaşamak için bir sebeb benim için...

0|0
    0|0
  • ben dinlemiyorum bişey ifade etmiyor

0|0
    0|0
  • benim metalcore grubum var. mutluyum huzurluyum bass gitaristim.

0|0
    0|0
  • 3-5 grup dışında diğer metal gruplarının kafa ziktiğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 14

• Kimseye yansıtmadığım en depresif ruh halimin, içimde biriken isyanlarımın, şu 3 günlük dünyada anlam veremediğim birsürü zımbırtının söze müziğe dökülmüş hali benim için metal müzik... Hoşuma gider kalitelidir popta dinlerim TSM de caz da ama hiç biri bana Metal müziğin yaşattığı duygu yoğunluğunu yaşatamaz yaşadığım anda ki duygularımı daha da depreştiremez hissettiremez!

1|1
    0|0
  • Benim bir cok duyguma iyi geliyor sadece kin diyemicem ...aslinda metal yada rock dusunulenin s

Aksine sadece nefret muzigi degildir insanin sakladigi duygular var metalde sarkilarda duymak istemedikleri kactigi duygular onlari bagirmak iyi hissetiriyor bana

1|1
    0|0
  • isyan, ruh, duygu, kimi zaman çılgınlık, kimi zaman gözyaşı, kimi zaman matem, kimi zaman aşk...

1|1
    0|0
  • bana daha ziyade baş ağrısını ifade etmekte...

0|0
    0|0
  • huzur.

1|0
    0|0
  • Kulağıma hoş gelirse dinlerim.

0|0
    0|0
  • dinlemiyorum sevemedim

0|0
    0|0
  • Zorlu geçen günün sonun da hep canım bira ve çok sesli rock metal şarkıalr çeker ve eğer yapabilirsem bayağı bi deşarj olurum... ı love rock' roll yeahh

0|0
    0|0
  • rock dinlediğim zaman kendimden geçiyorum.özgür hissediyorumm :) delice haykırmak etmek falan..o gitar sesi falan :D (teoman,manga,şebnem ferah )

0|0
    0|0
  • bence super yaaa hatat super otesi beee kizzz cokk seviorumm ben ROCK FOREVER:)))

0|0
    0|0
  • geçmişten bu yana hayatımdaki, yaşamımın yapı taşlarından

0|0
    0|0
  • Böyle ağır ve kafa ütüleyici bir müzikten ne anlıyorlar ben de anlamıyorum .

0|0
    0|0
  • Benim kafam kaldırmıyor.

0|0
    0|0
  • headbang! ovv yee!

0|0
    0|0
Yükleniyor...