Bu tarz programların amacı nedir?

Bu tarz programların amacı nedir?

link

link

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ilk linkteki program haberturk un boş kalmış saatlerinde pakize suda'ya da ayıp olmasın diye yapılmış gereksiz bir program ki bi o kalmıştı bu programları yapmayan.

Amacı : Pakize Suda'da program yapabilir, bakın yapıyor demektir herhalde :)

İkinci linkteki program ise mantıklı bir haber araştırması aslında, oy vereceğiz ama kime nasıl oy vereceğimizi bilmiyoruz , kulaktan dolma bilgiler ile sandık başına gidip kimin logosu güzelse ona oy vereceğiz demek oluyor.

Amacı: Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmanın ne demek olduğunu gösteriyor.

0|0
    0|0
    • programın amacını çözememişsin dostum. Herkese bedava akıl dağıtan Türk insanının gerçek yüzünü ifşa ediyor. Çok beğeniyorum.

• Bu program seçimler için yapıldığından dolayı yorumum ona göre oldu. Genel anlamda düşündüğümüz zaman zaten benim yazdığım da senin yazdığında aynı yere geliyor.

Yorumun için teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 22

• Türk insanın seviyesini, kültür yapısını gösteriyor. Çok beğeniyorum. Herkes her konuda ahkam kesiyor ama daha "şubat ayının kaç yılda bir 19 çektiğini" bilmiyorlar. Bakın bu link dede herkes "Filistin halkının haklarından" ahkam keser ama GAZZE'nin nerde olduğunu bilmezler .Böyle bişey olur mu. Daha KIBRIS'ın yerini bilmiyorlar. KIBRIS'ta askerliğini yapan genç bile bilmiyor.

0|2
    0|0
    • +ladım ,katılıyorum.. her konuda uzman olan, siyaset denilince mangalda kül bırakmyana halkımızın aslında ne kadar ezbere bilgilere sahip oldugunu, hatta bilgiye bile sahip olmadıgını bol keseden atıp tuttugunun ispatıdır bu tarz programlar...

• Teşekkürler. Üstelik bir siyasette değil ki. Herşeyde her konuda. Aslında halkımın hepsi bir ordinaryüs profesör de bilen yok ::::))))

• Şimdi bu programları yapan kanallara sormak lazım kaç defa Gazze ile ilgili bi haber, program belgesel yapıldı.Ya da devlet büyüklerinin görev ve sorumluluklarını anlatan programları var mı?Neden en yararlı, kültürlü programlar gece 12 den sonra başlıyor.Siyaset Meydanı, Genç bakış vs. neden gece yarıları gösteriliyor.

Kimse kusura bakmasın bu videolarda kamuyoyunun da fazlasıyla payı var...

0|0
    0|0
  • Toplumumuzun ne kadar Çağdaşlaştığı ve modernleştiğinin bir göstergesidir bu.

Türk insanının modernlik ve çağdaşlıktan anladığı sadece rahatça soyunmak,özgürce sevişmek,istediğin haltı yiyebilmek değil mi? E kim takar ki gerisini? Bu insanların çocuklarına ne aktaracağını merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • ucuz proğram yapmak

0|0
    0|0
  • her konuda uzman olan, siyaset denilince mangalda kül bırakmyana halkımızın aslında ne kadar ezbere bilgilere sahip oldugunu, hatta bilgiye bile sahip olmadıgını bol keseden atıp tuttugunun ispatıdır bu tarz programlar...

0|0
    0|0
  • 2. videodaki açıklama anlatıyor durumu.

'Akıl ne yazık ki güzellikle beraber gelmiyor. Hele bazılarına eğitim de yetmiyor... Kaşı gözü güzel olanların cehaletleri dehşete düşürüyor... Tikiyiz ama ne yazık ki komple bitiğiz...'

0|1
    0|0
    • eksiğini bedeni ile kapatan ama zamanla bedeninin bile (40 lardan sonra) işe yaramayacağını bilmeyen zavallılar. Daha İsmet İnönü'ye oy verirmisin sorusuna " veririm veya vermem" diyen ünirversiteliler var. Düşünün artık.

• Saçmalık başka bir şey değil. Programsa bu, yapan da, yayınlayan da, "aaa ne mallar varmış." diyen de büyük harflerle, ağız dolusu "MAL"dır.

1|0
    0|0
  • Kanal'ların günlük saat zaman dilimini doldurmak için kullandıkları programlar bence..herhangi bir amaç icin yapıldığını sanmıyorum..ben kendi adıma bu tür programları izlemem :)

0|0
    0|0
  • bilmeyenlerde sallıor bilmiyosan bilmiyom de :D ırak ta diyen bile var biride yurt dışında diyor :D biride afrika diyor zuhaa

yaşar büyükanıta oy vermeyecekmiş hasbam ((((: adamın hatrı kalacak bişe degil :D

0|0
    0|0
  • Toplumu bu hale medya getirdi sonra yaptıkları şeyin ne olduğunu utanmadan sırıtarak gösteren programlar işte.

0|0
    0|0
  • şöyle bir sokağa çıktığımızda türkiyede yaşayan ortalama bir insanın genel kültür alt seviye sınırını anlamak olabilir

0|0
    0|0
  • program deyince bende yazilan programlardan bahsediosun sandim. Software falan. aha :)

0|0
    0|0
  • Ülkemiz insanının ne kadar zeki olduğunu ölçüyorlar.Çok komik cevaplar var

0|0
    0|0
  • program yapmak için yapılan program

0|0
    0|0
  • Dalga geçen turistik gezi programları bunlar:)

0|0
    0|0
    • Asla dediğin gibi değil. Türk insanının seviyesini su üstüne çıkarıyor. Hani herşeyi bildiğini sana Türk insanı varya işte onların seviyesi bu.

• ne kadar boş insan varsa tespit etmek. güzelde oluyor

0|0
    0|0
  • Pakize suda, Aydında.. Pakize her yerde.

0|0
    0|0
  • Milleti rezil etmek ama bazılarıda hakediyor :)

0|0
    0|0
  • yaşar büyükanıta oy vermeyeceğim diyen kızın hali içler acısı

0|0
    0|0
  • dünya barışına katkıda bulunmak

0|0
    0|0
  • zaman öldürmek

0|0
    0|0
  • amaçsız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 2.si rezillk

0|0
    0|0
  • ne vardı göremedim ama amacı bellidir işte

0|0
    0|0
  • güncel,tarihsel olaylardan bir haber olan bazı vatandaşları deşifre etmek için yapılmış saçma ötesi programlar...

0|0
    0|0
  • safları bulma yarısmaları

0|0
    0|0
  • mal detected.

0|0
    0|0
Yükleniyor...