Konservatuar--------

arkadslar ben gelecek sene konservatuara hazırlanmak istiyrum internetten biraz arastırdım ama bulamadım yasım 22 butun universitelerede yas sınırı varmıdır ya da kac yasına kadardır bu sınır bilen varsa bir yazabilir mi ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Güzel sanatlardan mezunum. 9 a başlarken son sınıflar çok başarılıydı müzikte. Çoğu neredeyse türkiyenin en iyi üniversitelerinden mezunlar Onların içinden yani ben liseden mezun olunca 23 24 yaşında başlayan bir arkadaşım oldu. Şu an dilek sabancı devlet konservatuvar da okuyor 3 sınıf yaş sınırı yok. Konservatuvar çok zor ses egitimi çalgı vs Kardeşimde müzik mezunu o egitimleri denediği için giremedim konservatuvar hazırlanıyor

0|1
    0|0
    • yok benimki tiyatro ya :)

• Tamam işte. Yaş sorun değil. Sen yeterinde çalış karşında jüriler varmış gibi hareketler yap

• cok tesekkur ederim sagol

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaşı sorun etme.

Konservatuvarda gitmek istediğin bölüme dair nasıl yeteneklerin var?

Müzikle ilgiliysen kaç enstrüman çalabiliyorsun ve sesini kullanabiliyor musun?

Keza oyunculuğunda kendine has belli kriterleri var. Bunlar daha baskın yaştan ziyade.

0|1
    0|0
    • oyunculuk kursuna basladım iste onumuzdeki sene sonavlar icin o yuzden biraz yası sıkıntı yaptım artık hazrlanmak istyrum cunku

• Oyunculuk sandığın kadar kolay değil. Eğitimini muazzam derecede almalısın.

Kaldı ki tonla güzel sanatlar çıkışlı kişiyle yarışacaksın.

Hamlet'i iyi oyna.

Bol şans.

• cok tesekkur ederim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• okulda yaş sınırı yok..melodi metronom vs vs ye bakıyorlar..tabi liseden veya sorasından güzel bir referans etkili oluyor..

0|1
    0|0
Yükleniyor...