32. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı :)

02-10 Kasım tarihleri arasında düzenlenen bir fuar bu.Bilmeyen yoktur sanırım.Her sene bir kaç kere giderim yılın en sevdiğim zamanlarıdır Tüyap kitap fuarının olduğu zamanlar :) Siz de gider misiniz?Sadece Tüyap için değil sorum genelde gidebildiğim her kitap fuarına giderim ben ya siz?Çok severim kitap alış-verişini fuardan almak daha bir keyifli gelir bana.. :)

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bende gitmeyi düşünüyorum. İmza günleride var sevdiğiniz yazarlara kitaplarınızı imzalatabilirsiniz. link

İstanbulda oturanlar için servis bilgilerine burdan ulaşabilirisinz. link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1 haftadır 2 tane soru attım ama cok giden olmadı.

Oradayım . bugun de gidicem. dün cok kalabalık degil gibiydi. ama bugun dolar

Fuarlar daha keyifli dedigin gibi.

1 saat icinde cıkıcam

0|0
    0|0
  • fuarda biraz daha güzel şeyler olmalı yazarlarla buluşmak ğibi şairlerin aydınların toplantıları bol olması gerek ğidiyorsun dolaşıyorsun kitap alıp cıkıyosun oysa kütüpheneciliği ğeliştirmek lazımorda kitaplar hakkında sohbetler falan olmalı...bende diyarbakırlıyım 4 sefer oldu burda ama her gittiğimde hayal kırıklıgı yaşadım cunkü yukarda saydıklarım olmadı veya oldu.

0|0
    0|0
  • Ah İstanbul ah...

0|0
    0|0
  • Ahmed Hulusi'nin standini gorursen ucretsiz kitaplar vericeklerdir. Seve seve al ve oku.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle gidicem tabiki :) birsürü test kitabı ve okumak istediğim pahalı kitapları alıcam saha ucuza :)

0|0
    0|0
  • ne zamandır aklımda vardı bu fuar'a gitme fikri. fırsatını bulduğum ilk an oraya gidip kitaplarla bütünleşeceğim. elim kolum dolu çıkabilirim de umarım.

0|0
    0|0
  • Genel olarak fuarları severim. Bir kitapsever olarak da giderim.

0|0
    0|0
  • kitap okumuyorum ne yazık ki.

0|0
    0|1
Yükleniyor...