Illuminati'nin mensup oldugu din nedir, ozellikleri nelerdir?

Paganizm diyen var, Helenistik din diyen var. Satanizm, Luciferianizm, ben bilemedim size de sorayim dedim. Fikri olan, bilgisi olan, bence..si olan gelsin. Gizli sen de gel :)

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• museviliktir. İllimunatinin insanları dinsizleştirdiği iddia ediliyor ama alakası yok. tam tersine insanların dindar olmalarını istiyorlar. Çünkü toplumları yönetmek o şekilde daha kolaydır. Bknz. recep tayyip erdoğan. Tüm türkiye ateist olsa recep neyi kullanacak? en büyük silahı din yok. Diğer toplumlarda da böyledir. İlluminati de aslında dünyanın para devlerine çalışıyorlar. Geniş araştırmalarım bu şekilde. Hakkındaki diğer iddialardan çok daha mantıklı bana göre. Yani dinsiz adam sorgucudur, otoriteyi eleştirir. Böyle bir adamı otorite istemez.

0|0
    0|0
    • ben de arastiriyorum ama musevilikten de eski gibi geldi bana biraz..

• hayır illuminati çok eski değil. Bir nevi masonluğun modern hali gibi düşün. Komplo teorisi bile olabilir bu illimunati olayı. Ama dediğim gibi dünyayı ele geçirme tekelden yönetme durumu varsa ki kapitalizmin para babalarının amacı bu. Bunu amacı insanları dinsizleştirerek yapmazlar. Dinsiz adam, sorgucudur. Sorgucu adam otoriteyide sorgular. Otoritedeki adamlarda sorgucu bireyler istemezler. Bu illimunati dedikleri şey insanlık üzerinde otorite olmak istiyorsa, bunu dinsizleştirerek yapmazlar.

• kast ettigim illuminati'nin eski olusu degildi. biliyorum ABD ile hemen hemen yasit bir olusum. Benim kastim, daha eski bir dine inaniyor olmalari. fallus tapimi midir, icinde buyu mu var, mistisizm mi kokuyor, paganizm mi, helenistik ya da luciferian mi hangisi anlayamadim.

Erkekler Ne Diyor 10

• Kuruluş amacı hakkında çeşitli teoriler var. Bir de farklı dalları bulunuyor .Baveryan İllüminati si en yaygınıdır şu an Avrupa da. Karmaşık konular baya :)

0|0
    0|0
    • bilgilisin sanirim.. konusabilir miyiz daha detayli?

• dedigim gibi sadece hangi dinin ayini oldugunu merak ettim. bununla ilgili bir projem var gerceklestrmek istedigim.

• İlluminatinin ilk kadrosu dinlere ve özellikle hristiyanlığa tepki olarak doğmuştu . Yani ateistler .

0|0
    0|0
  • Benim kendi dusuncem bu tapinak sosalyeleri masonlar ve illimunati toplulugu yahudi toplumundan geliyor inanclari ve bu adamlar seytana tapiyor...bunlarinki ayni.pompei halki gibi zevkleri farkli boyutlara cikmis topluluk..cinsellik ve sapkinlik anlaminda..ama o.c larinin kafasida fena basiyor dunyayi bunlar yonetiyor..

0|0
    0|0
  • yahudi olarak bilinir, ama Dinsizlerdir

0|0
    0|0
  • Dinleri yok sanırım.

0|0
    0|0
  • Dinsiz onlar Deccala tapar kendileri :D

0|0
    0|0
  • Hepsi cikar mesrlesi dinle imanla hic kimse ugrasmiyo.

Herkez cebe calisiyor.

0|0
    0|0
  • musevidir...

0|0
    0|0
  • ŞEYTAN link

0|0
    0|0
  • amacı dünyayı dinsizleştirmek olan bir örgütün dininimi soruyorsun.. :)

0|0
    0|0
    • eyes wide shut u izlemeni tavsiye ederim. sonra konusalim :)

• herkes farklı birşey söylüyor, haklarında söylenenler kesin olmayan şeyler..

bu şekilde sağlıklı bir sonuç alacağını sanmıyorum

kolay gelsin yinede..

• tesekkur ederim..

Kızlar Ne Diyor 3

• Dinlerin atası olan zerdüştlük

0|0
    0|0
  • Amma abarttınız şu çakma örgütü

0|0
    0|0
    • kafamda br proje var onu olusturmak icin soruyorum. bu `cakma` orgute bayildigimdan degil.

• Ateist =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...