Sessiz sakin tipler üniversitede göze batarmı?

Üniversite okuyanlar veya okumuş olanlar..elinden hiç romanı eksik etmeyen ve sürekli kitap okuyan , pek fazla arkadaşı olmayan genelde yalnız takılan erkekler hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Kitap okuyan insan benim için 1-0 önde başlar.Tabi hoşlandığımız tarzlar da yakın olmalı en azından bir kitap hakkında sohbet edebiliyorsam o kişiyle sürekli konuşmak paylaşmak isterim.Hem arkadaşı da azsa ve benimle arkadaş olmak isterse sürekli onunla bile takılabilirim.

Ama espri anlayışı ve akıcı bir dili olmalı, yavaş konuşan insanlar tahammül edilemez bence.

0|0
    0|0
    • espiri anlayışı ve akıcı dilim fazlasıyla var ama dışarıdan bakıldığında kendi yaş grubuma göre çekici geldiğini hiç sanmıyorum...çünkü bizim yaş grubumuz ortam ve eğlence isteyen insanlar bu tarz şeyler sıkıyor onları..Hiç hayatımda sabahlara kadar tarih konuşabileceğim,felsefe konuşabileceğim karşı cins bir insan tanımadım ben..sen bu istisnalardansın sanırım..Müzeye almalılar seni korumaya :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Onlar genelde sinsi oluyorlarlar :)

1|0
    0|0
    • ne açıdan?:)tanıdınızmı hiç böyle birini ?

• Ne okuduklarına bağlı :)

bana göre dolu insandır o , okuyan araştıran .. Tam bir üni öğrencisi ..

0|0
    0|0
    • fantastik roman ve politika diyelim :) 2-3günde kitap bitiren biri..peki bir ton alttan dersi olduğunu öğrendiğinde ne düşünürsün ? :D

• Kendi içinizde faaliyet yapabilirsiniz biz hukuk hocamızla kitap kulübü kurmuştuk mesela, her hafta toplanıp şiir falan okurduk .. Gayet keyifli oluyor ve bu sayede kafana uygun arkadaş grubunda oluyor

• Denedim ama bir işe yaramadı..sayısal bir bölümde okuduğum için şiirdir tarihtir pek alakası yok kimsenin..çevre bölümlerden bir şeyler oldurmaya çalıştım , en sonunda baktım kimsenin hevesi yok vazgeçtim

• çoğunlukla dışlanırlar =)

0|0
    1|0
  • Hep bir gizem ararım oylelerinde.

0|0
    1|0
    • eh,biraz var kendimize ait gizemli dünyamız :)ama sürekli heyecan arayan,daldan dala atlamak isteyen yerinde duramayan genç kızlara göre ruhumuz fazla yaşlı...

• batıyorlar dışlanıyorlar

0|0
    1|1
    • neden dışlanıyorlar mesela ? eksiyi ben vermedim bu arada..

• herkesin hayatı renkli devam ediyor.. ama senin sosyal bir ortamın bile yok arkadaşın olsa tanıştıracağın kimse yok ama onlar ortam istiyor sürekli

• o açıdan haklısın ama her kör topalın bir alıcısı vardır derler..herşey ortam değil bence bizim yaş grubumuz böyle düşünmüyor ama elbet bizim gibi düşünen karşı cins insanlarda vardır..

Erkekler Ne Diyor 4

• şimdi okumak var okumak var. otobüste yanına oturan amcanın gazetesini okur gibi okuyorsa pek işine yaramaz.

0|0
    0|0
  • hangi üniversitedesin dostum, belkim arkadaş oluruz?

0|0
    0|0
  • Ben öyle biriyim. Göze şöyle batıyorsunuz. "Sen çok sevimlisin, iyi niyetli birine benziyorsun" diyen insanlar oluyor. Tabii şanslı iseniz.

0|0
    0|0
    • o şans kolay kolay bulmuyor..herkes sağa sola cafeye giderken bu oturmuş kitap okuyor hiç çekici bir hayatı yok sıkıcı biridir deyip basıp gidiyorlardır benim tahminlerim bu yönde

• He ama yok ben kafelere gidip, insan içine karışıyorum.

• eminim sen az önce yatay geçiş yaptım diye soru soransın doğrumu:D

0|0
    0|0
    • yok o değilim:)onun sormak istediğiyle benimkisi farklı..ona göre bir tespit yapacağımda :)

• bende öneri weriyorum okul bitmiş hala neyin peşindesin:D

• doğru dürüst bir son sene geçirmenin derdindeyim :D

Yükleniyor...