Fransızca şarkılar size de aşkı çağrıştırıyor mu?

Fransızca şarkılar size de aşkı çağrıştırıyor mu ?

link

0|0
17|19

En İyi Kız Görüşü

• Fransızca çok farklı bir dil bana göre..

Kulağa diğer dillerden çok daha tutkulu geliyor ve bu yüzden aşkı çağrıştırması da kaçınılmaz oluyor. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• 1|0
    0|0
  • edith piaff ı fırtınalı günlerde (ciddi anlamda fırtına - hava 8 ve üzeri ise) son ses çalmayı/dinlemeyi seviyorum link

0|0
    0|0
  • fransız bestecilerinin çok büyük bir kısmının teması zaten aşk temellerine dayanmış durumda.bugüne kadar dinlediğim birçok şarkıda nokta yerine jöthem kullanıyor adamlar.bu şarkı bile bana aşk şarkısı gibi geliyor.) link

0|0
    0|0
  • çok fazla özenti insan gördüm de bu başka bişi sanırım :(

1|0
    0|0
  • Bana batesmotelproyu çağrıştırıyor.

link

link

0|0
    0|0
    • Ben de dinleyemiyorum artık hep bu herifler yüzünden. Bir Notre Dame De Paris keyfimiz vardı, bitirdiler.

• Fransızca şarkıları dinlerken saçma çağrışımlarla,saçma sözler yazmaya uğraşıyorum artık

• Bazen konuşurken kendimi jean reno gibi hissediyorum bazen de nihat doğan gibi :D ama ne konuşmada ne de şarkılarda aşkı hiç çağrıştırmadı :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet...

Fransızca en çok sevdiğim yabancı dil zaten.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • harika bi aksan..telefon kulubesinde fransızca konuşan bi kızı yandaki kulubeden yarım saat dinlemiştim..aşk filmi izlemek gibiydi

0|0
    0|0
  • evet banada aşkı romantizmi çağrıştırıyor. kulağada hoş geliyorlar.

0|0
    0|0
  • Alakası yok zaten o kadının sesini sevmiyorum.Ben fransızcayı da sevmem zaten.Birileri zamanında fransızcayı veya fransızları ... aşkın sembolü haline getirdi, bazı koyunlarda bu sürüye eşlik etti olay bu.

0|0
    0|0
  • Fransızca kulağımı tırmalıyor. Hiç sevmem.

1|0
    0|0
  • sarkozy bütün romantizmin içine etti.

0|0
    0|0
  • İspanyolca şarkılar bence daha bi..

0|0
    0|0
  • Her Dilde Şarkılar Aşkı Çağrıştırabilir Mayk .

0|0
    0|0
  • Şarkıyı kulagıma doladın varya.

0|0
    0|0
  • Hayır biz onlarıda boykot ediyoruz. (boykot fransızca bi kelime)

0|0
    0|0
    • boykot yerine kullanılacak bir kelime düşündüm ve bulamadım.türkçe hangi kelimeyi kullanmalıyız ?

• protesto ediyoruz ya da tasvif etmiyoruz ya da fransızların agzını burnunu kırcaz :P analarını alıp gitsinler :D

• ara sıra

0|0
    0|0
  • fransızlardan ve yaptıkları herşeyden uzak duruyorum boykot amaçlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Dinlediğim şarkılar zaten genellikle fransızca , italyanca..Türk olmaktan her zaman gurur duydum ama yabancı şarkılar çok daha güzel bence..Ben eski tarz müzikleri dinliyorum..

Çok tutkulu bir dil..bunu dinleyin yeter zaten..~

link

1|0
    0|0
  • Bence eskisi gibi degil. Ne varsa eski sarkilarinda var. Zaz bayagi bi sukse yapti ama Turkiye gibi ulkelerde Fransa'da degil.

Fransizlar eskisi gibi sanata duskun degiller. Yeni nesil gençler rap sarkilara daha duskun ornegin Mister You.

Acikcasi fransiz sarkilar bana pek hitap etmiyor..Severek dinledigim sarkilarin sahibi Lara Fabian'dir. Digerleri beni pek etkilemez. link bunu dinlemeni tavsiye ederim...

1|0
    0|0
    • haklısın eskisi gibi değil.eski şarkılar insanın ruhuna dokunuyordu.tavsiye için teşekkürler :)

• Fransa da yeni nesil gençlerin bir kismi yani sadece kenar mahallede oturan , yabanci uyruklu gençler oldugundan dolayi Rap dinleniyor . Mister you , colonel , sexion d'assaut gibi bir cok sanatci ve grup ta yabanci uyruklu ve genelde o kenar mahallelerden gelen gencler bunlar ...

• Bilemiyorum saydigin cogu rapciyi tanimiyorum bildigim bi mister you var o da tipten aklimda kalmis. Ayrica kenar mahallemi cemiyet gurubumu her kimse ne dinler pek enterese etmiyor. Ben kulagima hos geleni benim tarzima uygun olani dinlerim. Kenar mahallemi mi cemiyet mi diye bakmam. ;)

• Evet kesinlikle.

link

link

link

Notre Dame de Paris i severim:)

1|0
    0|0
  • gerçekten etkileyici bir lisan link

0|0
    0|0
  • Bana sapıklık çağrıştırıyor nedense bilemiyorum :S "ben dinleyemiyorum"

0|0
    0|0
  • Romantik ve etkileyici ...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle aslında çok kaba gibi duruyo konuşurken ama şarkı da bir başka

1|0
    0|0
  • Edith Piaf ve Zaz söylediği sürece evet aşkı çağrıştırıyor :)

1|0
    0|0
  • dogru söylemek gerekirse hayir

0|0
    0|0
  • hayır çağrıştırmıyor

0|0
    0|0
  • ncsancdjsnczaldkndvjksnvj

hayır mutno : )

0|0
    0|0
  • Fransizca ve Paris'teki 'Eiffel kulesi' acikca herseyi anlatiyor ...

0|0
    0|0
  • Evet aynen

0|0
    0|0
  • hayir.

0|0
    0|0
  • Sanatsal şeyleri cagırıstırıyor bence.

0|0
    0|0
  • yooğğ.

0|0
    0|0
Yükleniyor...