2012 Eurovision - Can Bonomo | Love me back. Ne düşünüyorsunuz?

Nasıl desem ben kendimce bir yorumda bulunamadım can güzel söylüyor ama müzik falan ne bilim siz ne düşünüyorsunuz?

• Süper
    19% (6)9% (2)15% (8)Oy Ver
  • Fena değil
    48% (15)45% (10)47% (25)Oy Ver
  • Fena
    33% (10)46% (10)38% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
"aşk değil bu sanki bir ceza bana uuuuuuuuu rimrimiley rimirimi ley den" iyidir gençler idare edn ln sizde :)

0|0
35|22

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de eurovision için dünyanın en güzel şarkısı yapılsa dahi halkın %70'i beğenmez.

sanata saygı yok. sanattan anlayan insan sayısı da 100 bin kadar falan.

beğenmeyenler de "sonuçta adam ülkemizi temsil etçek bari destek olalım" diye düşüneceklerine köstek oluyorlar.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 35

• ben beğendim

1|0
    0|0
  • eh işte.geçen seneden daha iyi derim ben..

0|0
    0|0
  • Beni hiç ilgilendirmiyor açıkcası ...

0|1
    0|0
  • ne çok iyi ne çok kötü.büyük bir başarı beklemiyorum

0|0
    0|0
  • güzeldi kareografi eksik arada dans eden kızlar olsun

0|0
    0|1
  • çocuk şarkısına benzemiş birazda ya ne bilyim tuhaf bir şarkı olmuş

0|0
    0|0
  • Bilemedim ama umarım kazanır bir yerlere gelir.

0|0
    0|0
  • fena degil

0|0
    0|0
  • Çok adam var o sahnede yaa:D 1 kız olaydı iyiydi:D

1|0
    0|0
  • ya şarkı fena değil ama hareketleri bi garip geldi umarım eurovision da aynılarını yapmaz

0|0
    0|0
  • fena değil, sevebilirim

0|0
    0|0
  • iyi bence

0|0
    0|0
  • Ben pek begenmedim

link 2. dakika sonradan dinlerseniz bu sene dereceye bile giremiyecegimizi anlarsiniz.. :/

0|0
    0|0
  • fena değil

0|0
    0|0
  • Fena değil

0|0
    0|0
  • beğenmedim.

0|0
    0|0
  • Cok abartitiliyor eurovision falan

0|1
    0|0
  • Bence guzel olmus ama sanki biraz cocuksu boyle na na na na'lar soyluyo.

0|1
    0|0
  • sevmedım

0|1
    0|0
  • bayıldım kıvamı tutturmuş.

1|0
    0|0
  • degisik ve guzel, ama ben acikcasi Can Bonomo birisinden daha ozel ve iyi birsey bekliordum

0|0
    0|0
  • az once dinledim vasat:(((

0|0
    0|0
  • bence çok iğrenç

0|0
    0|0
  • Çokta güzel olmamış yani. Başka biri katılsaymış daha güzel olurmuş. Profesyonel denilemez çünkü.

0|0
    0|0
  • idare eder daa iyisi de olabilirdi... ilk on a girer heralde:))

0|0
    0|0
  • şarkı bir şeye benzemiyor...sahne gösterisi çok iyi yapılmazsa bir şey olmaz bu şarkıdan.

0|0
    0|0
  • Ritmini beğenmedim.

0|0
    0|0
  • berbat ben daha güzel söylerdim of utandım :D

0|0
    0|0
  • ya bu bi tekerlemeye benziyo ama hangisine çıkaramadım :(

0|0
    0|0
  • Orta keske daha ii olsaydi

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 21

• Şarkı eğlenceli hareketli. Birşeyler yaparız gibi hiç değilse. Ama şunu diyeyim bizim milletimiz bütün Eurovision şarkılarımıza berbat dedi. 1.olan Sertap Erener'in şarkısına bile. Can Bonomo'nun seçilme sebebi de afedersinizde o övdüğünüz şarkıcıların canlı yayından söyleyememe korkusu. Tarkan demiş biri. Tarkan canlı söyleyemez! Cesareti yok. Sanki TRT daha ünlü kişilere teklif götürmedi mi götürdü. Ama cesaret edip kabul edemediler. Can Bonomo etmiş destek olun köstek olmayın.

0|0
    0|0
  • Daha 1 senedir şarkıcılık yapıyor çocuk. Henüz tecrübe kazanmadan uluslararası bir arenaya yarışsın diye sürüklediler çocuğu. Siz olsanız ne yapardınız?

0|0
    0|0
  • süper dedim ama keşke bir fena değil ile süper arasında güzel diye bir seçenek olsaymış onu işaretlerdim. Nedenine gelince, şarkının melodisi gayet akılda kalıcı ve güzel, sözleri eh işte eurovision için iyi sayılır biraz daha dans efekti koyulabilirse, gösteri yönü ağırlık kazanırsa bence iş yapar bir parça olmuş.

0|1
    0|0
  • link This Is Halloween a benzettim.

0|0
    0|0
  • D sıkkı, ilgilenmiyorum :D Eurovision mu, o da ne ? Politik bir sarki yarismasindan baska bir sey degil...

0|0
    0|0
    • :)bu sen değilsin

• Sertapla sevinmistim; Athena Mor ve Ötesi falan gibi Türkiyede gercekten müzigi bilenen sarkıcılar/gruplar gittigi zaman " ehh rezil olmayiz en azindan " derdim. Ama Can Bonomo ne arkadas ya ? Kesin bir is var bu iste. İngilizler Adeleyi göndersin bizimkiler Can't Bonomoyu. Saka mi la :))) Adelenin aldigi ödülleri saymaya gerek yok her halde, bir de Can't Bonomo ya bakin diycem, adamin ismini ilk defa duydum.

• bu kıraçın dediği gibi aslında bir amatör yarışması ingilizlerin meşhur adelesi yerine başka bir ülkenin amatör sanatçısı kazandımı o adelenin surat ifadesini şanını şöhretini düşün ingilizlerin en iyi sanatçısı amatörü geçemedi derler sonra şarkıdan bişi olmaz diyorum ben ama inş ynede rezil olmaz bizde de tarkan var ama gidermi katılırmı katılmaz

• Barlarda söyleyebilir bu şarkıyı, kafa güzelken oynarım belki ama eurovision için gitmez bu.

0|0
    0|0
  • idare eder

0|0
    0|0
  • hiç gözüm tutmadı sevmedim.

0|0
    0|0
  • Children Of Bodom Varken ne kadar ıyı olursa olsun fark etmez.

0|0
    0|0
  • can bonomo kendi şarkısıyla(örneğin bana bir saz verin) katılsaydı daha başarılı olurdu .trt bu şarkı seçimlerini niye özensiz yapar ki?gecen yıl yüksek sadakat sırf şarkının azizliğinden kötü sonuç aldı

0|0
    0|0
  • Berbat diyebilirim yine diyebilirim ki Eurovision Amatör işidir bu kadar büyütmemek lazım

0|0
    0|0
  • sevgililer günü = eurovision.. kaldırılır diyee eğlenek dedim

0|1
    0|0
  • kenan doğulu yakışırdı orda :D

0|1
    0|0
  • Cenaze marş'ı olur şark'ının muziğinden.. ilk 20 yi görmez bu şarkı..

0|0
    0|0
  • Beğenmedim.

0|0
    0|0
  • biz ne şarkılar atlatmış bir milletiz :D bu iyi güzel yani bişeylar yapar sanırım

0|0
    0|0
  • albümündeki şarkıları daha iyi ama fena da değil sırıtmaz yani

0|0
    0|0
  • ııh olmaz...

0|0
    0|0
  • Kendine göre bir tarzı var ama bana göre değil pek.

0|0
    0|0
  • 1. olcak ama sondan :))

0|0
    0|0
    • inş biraz daha üstlerde kalır :) o güzel çıkıştan sonra bam diye düşmek iyi değil

• bizim hoşumuza gide bilir ama önemli olan başka ülkeninde hoşuna gitmesi okadar popüler pop sanaccilarimiz varken nere bulurlar bunları anlamadım çıksın kenan doğulu kasıp kavursun dünyayı ingilizce şarkısıyla yaa

• giriş etkileyici ama sonrası pek hoş değil umarım iyi sonuç elde ederiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...