Turan Kemiği Gerçek midir?

Merhabalar Turan kemiği gerçek midir bunun hakkında bir bilginiz var mı benim babam göçmen ama kafamda Turan kemiği var ne iş anlamadım bu konu hakkında ne biliyorsunuz?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan radikal milliyetçi derim kendime, ben bile "acaba kafatasım ne kadar Türk?" diye düşünmedim... :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bildiğim kadarıyla türk ırkının kafatası yapısı.araştırmalar sonucu her ırkın kafatası ve kemik yapısı belirleniyor ne kadar doğru bilemem :) ama ben doğru olduğuna inanıyorum babanızın da soyu türk ırkına dayanıyor olabilir.

0|1
    0|0
  • Şimdi kontrol ettim, bende var.

0|0
    0|0
  • daha önce böyle bir şey duymadım biraz anlatır mısınız bunu ben böyle şeylere ilgi duyarım.

0|0
    0|0
  • gerçek değil o Anadolu kemiği Anadolu insanında(eski anadolu kavimleri) olurmuş sende Anadolu kanı var galiba

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gerçek değil

O çıkıntı ermenilerden, romenlere, araplardan, sırplara kadar bu coğrafyanın tüm ınsanlarının kafatasında bulunur

1|1
    0|0
  • Benimde kafamın arkasında bu şişlik var ve ben yıllar önce keşfetmiştim zaten ama sırf bu şişlik var diye o kişi katıksız Türk olmaz.

0|1
    0|0
  • Kafatasının arka kısmının enseye doğru olan kısmının bir tarafında olur. Bu çıkıntı tek başına kimseyi saf kan Türk yapmaz.

0|1
    0|0
  • vayyyy anasını nasıl bişi o kemik

0|1
    0|0
  • kafatasçılar için gercek oldugu söyleniyor.

0|1
    1|0
  • varda kanıt var mı bunun için ölçüm felan

0|0
    0|0
  • şerefsizim 40 yıllık ülkücüyüm böyle bişey aklıma gelmedi

0|2
    0|0
Yükleniyor...