Fatih Sultan Mehmet'in nereli olduğunu bilen var mı?

kimse bilmez belki sizde bilemezsiniz yada hiç düşündünüz mü Fatih Sultan Han'ın nereli olduğunu ?

0|0
99

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• edirnelidir. çünkü edirne o dönemde başkettir. 2.murat han 17 yaşında tahta çıkmıştır.fatih sultan mehmet ,2.murat tahta çıktıktan sonra dünyaya gelmiştir.ayrıca annesinin rum olması yabancı kaynaklar tarafından söylenmiştir.türk kaynaklarına göre candaroğulları beyliğinden isfendiyar beyin kızıdır.

0|0
    0|0
  • Annesi ozamanlar, şu anki bilinen kastamonuda dogmus. sanki arnavut mus gibi duydum ama emin degilim.

0|0
    0|0
  • Rumdur.

0|0
    1|1
  • edirne diye kalmış hafızamda

0|0
    0|0
  • Edirne.

0|0
    0|0
  • Edirne diye aklımdan geçiyordu ki doğruymuş.

0|0
    0|0
  • istanbul lu

0|0
    0|0
  • saraylı kendisi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dünyalı olabilir mi?

0|0
    0|0
  • edirne diye öğrettiler ama...?

0|0
    0|0
  • Düşünecek daha önemli konularımız var aslında? Örneğin; soğuk diye 19 Mayıs Törenleri iptal edilirken, Yarıyıl tatili için Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen Umre ziyaretleri... Sevgiler...

0|1
    0|0
  • Senelerce tarih dersinden kaçtık, bir sinema filmi çektiler hepimiz aslan kesildik ya lan neyse ben bir şey demiyorum.

1|1
    0|2
    • o senin düşüncen saygı duyuyorum ama Atatürk ve fatih gibiler unutulmaz ayrıca sen kaçıyormuşsun ben hiç kaçmadım tarihte aksine daha fazla gidiyordum ;O

• ... Edirne.

0|0
    0|0
  • Edirne olabilir..

0|0
    0|0
  • Devşirme diyenler var, sizi hangi ehl-i salip eğitti, ders verdi?

0|0
    0|0
    • kesin beden öğretmenidir ;)))

• Kardeş rezil bir durum. Bunların geleceği ne olacak? İnşallah yollarına bir Salih kişi çıkarda doğru yolu bulurlar.

• devşirmedir de nereli hatırlayamadım

0|0
    1|0
  • Devsirme

0|0
    1|0
Yükleniyor...