Eurovision şarkımız hakkında ne düşünüyorsunuz?

ve eurovision sarkımız ve bende yarattığı hayal kırıklıgı. sizler ne düşünüyorsunuz aceba?sanki insan şöyle biraz kültürel müzik motifleri duymak istiyor darbuka ney vs. yer,ne göre.bundan mı aceba tatminsizliğimiz?sertap gibisi çıkmayacak ne dersiniz?ah o bir mucize kadındı...

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• aslında dediğin gibi olması gerekiyor kültürü tantmak önemli olan ama artık bütün ülkeler modern müziğe yönelik çalışıyor sadece biz değiliz. Açıkçası geçen yıl ki yüksek sadakat- live it up daha canlıydı sanki bundan. Şarkı hoş çok güzel bir showda hazırlanabilir ama bu yıl Adele gibi bir dünya starı katılıyor. Bu yüzden bence basit olmuş. Emin değilim ama duyduğuma göre children of bodom'da finlandiya adına katılıcakmış.. Böyle dev isimler varken böyle bir şarkı basit olmuş... (aslında tarkanın çıkmasını tercih ederdim bu durumda)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• önemsiz diye düşünüyorum bu eurovizyonu. bolulu ramazan çeliği çıkartırdım :D boluluyum bolulu seviyorum ben onu hele yandan... dünyanın kurtları dökülürdü.. kazansakta kazanmasak ta keyif alırdım..

0|0
    0|0
    • evet aslına bakarsanız hiç bi ülkede eurovision yarısması bizde oldugu kadar ciddiye alınmıyor bu sahsi gözlemim :)

• ahh! aman tanrım! ıhhım .. değişik:) peki benm bozulan psikolojim nasıl düzelecek şimdii :)

• tüm dünyanın psikolojinin bozulduğunu görerek düzelir ancak.. bu videoyu dünya izlemeli dinlemeli. hani adam yanındakinin çok sarhoş olduğunu görünce kendi sarhoşluğunu unutur ya öyle bir şey.. :)

• daha dınlemedım

0|0
    0|0
  • bendede hayal kırıklığı uğrattı

0|0
    0|0
  • 2012 eurovision şarkısı 'Bonomono'. Goolele'de aratıp dinleyin. :D

0|0
    0|0
  • Sertap gibi yokta o ses Türkiye'deki kız bana göre hadiseden De sesi güzel ;))

0|0
    0|0
  • idare eder gibi yine.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hayır bizim ezgilerimiz var içinde link

0|0
    0|0
  • Şarkı Gözleri Aşka Gülen şarkısını anımsatıyor :)

0|0
    0|0
  • sertap erener için kısaca mason desek daha iyi olur. kadının eurovision da birinci olmasının sebebi yaptığı son dans figüründe gizli mısır piramiti ve horus un gözü.can bonomo da ilk 3 e girerse şaşırmam.

0|0
    0|0
  • Aslında müziğinde bizden bir şeyler vardı. Fon müziğini sevdim ben. Şarkı da eurovisionluk bir şarkı olmuş bence. Ne çok kötü, ne çok iyi.

0|0
    0|0
    • yarı finali gecer ama gerisine tahmin yapamıyorum bakalım bakarsınız kazanır ha nede olsa yahudi? :) ve nede olsa sanat yarısmıyor :)

• Müzik çok iyide yetersiz kalacağımızı düşünüyorum. Can'ıma laf yok :))

0|0
    0|0
  • ah o bir mucize kadındı değil. ah o mucize bir kadındı olmalı. şarkıda kültürümüzü yansıtan ezgiler zaten mevcut.

0|0
    0|0
    • türk motiflerinden çok balkan motiflerini yansıtıyor müzikle ilgileniyorsanız çok bariz

Yükleniyor...