Sizce Cumhurbaşkanı kim olmalı ?

cumhurbaşkanı seçimleri olacak ilk defa halk belirleyecek sizin için kim olmalı , cumhurbaşkanlığını siyasetle karıştırmadan devlet yöneticisi olarak yorumlayalım önce ankete sonra yoruma , sizce kim cumhurbaşkani olmalı ? bir de şunuda belirtin bayanmı olmalı erkekmi

• Metin FEYZİOĞLU (baro başkanı )
    A seç
  • Recep Tayyip ERDOĞAN
    B seç
  • Emine ülker TARHAN
    C seç
  • Osman PAMUKOĞLU
    D seç
  • Oktay VURAL
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar Ankette belirtirseniz sevinirimmm
Bazı arkadaşlar ankete oy vermeyi unutuyorlar ANKETE OY VERİRSEK SEVİNİRİM
ANKETE ÇALIŞALIM TEŞEKKÜRLER :)

0|0
1724

En İyi Kız Görüşü

• bunların hiç biri olamaz tekrar dirilip kurdugu cumhuriyetin başına ATATÜRK geçmeli ama imkansız bir b*kun içine batıcaz böylece...

8|7
    6|8
    • O ALLAH'ın emri EN güzel cevaptı teşekkür ederim

• Vatan hainlerini kim beğensin :D

• ataturk benimde atam bir bueda bolucuk yapiyorsun 2 ataturk olsaydi ilk olarak chpyi kapatirdi 3 bu ulkenin 1970 ini 1980 ini 1990 ini gormezden gelip 2013 unu elestirmek cok aptalca

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• kim olmalı bilmem ama tayyip olur gibime geliyor. Hadi hayırlısı. Ha yine Abdullah Gülün kalmasını isterdim ben.

5|1
    2|4
  • Oyumu C'ye verdim ama neden verdim bende bilmiyorum seçenekler arasından seçmiş olmak için verdim sanırım.Öylesine bir oy yani.Kim olsuna değilde kim olmasına çok güzel cevap veririm.Kesinlikle tayyip olmamalı başbakanken neler yaptığı ortada böyle biri asla cumhurbaşkanı olmamalı.

2|2
    1|0
    • Pekii Şöyle sorayım Kimin olmasını isterdin

• Sen seviyor olabilirsin kafa yapın onunla aynı olabilir düşünemiyor olabilirsin.Ama beynini kullanmanı önerirm sana.Ev yenilemişmiş ancak sen ve senin gibiler bunlara hayran olur.Milli bayramlarını kutlatmayan Atatürk'e saygısı olmayan halkına saygısı olmayan bomboş adamın teki.Yalanla dolanla çocuğu askere göndermeyen başkasının çocuğu ölünce umrunda olmayan,PKK'yı ülkede baş tacı yapan doğa ve çevre düşmanı sadece kendisine oy verenleri adam yerine koyan biri.Gerçekten hiç kötü değilmiş dimi.

• Bir de şu borç meselesi var o konuya hiç girmiyorum.Orayı burayı sattığını da nedese kafanız almıyor kendi ülkende ülkene ait bir şey kalmaması çok güzel değil mi sana göre?Lütfen azcık bakış açınızı değiştirin körü körüne inanmayın artık.

• Abdullah Gül olsun isterdim yine

2|3
    3|3
  • Osman PAMUKOĞLU

0|5
    3|0
  • Emine Üller Tarhan ya da Şafak Pavey olsun..

3|2
    1|0
  • tekrar seç,lme hakkı verılecek deseler AHMET NECDET SEZER derdim

2|6
    1|1
  • Ebem. Gerçekten.

3|1
    1|1
  • Osman pamukoğlu olsun.

0|1
    3|0
  • Recep Tayyip Erdoğan

3|1
    3|2
  • oktay vural

0|1
    2|1
  • sabrı sarıoğlu cook ii olur

0|0
    0|0
  • Emine Ülker TARHAN. şimdiye kadar hep erkek hakimiyeti gördük. biraz da kadınlar başa geçsin :)

0|0
    0|0
  • hiçbiri olmamalı. lider vasfını taşıyabilen bir insan yokken, kime, nasıl gel cumhurbaşkanımız ol diyebiliriz?

2|0
    2|0
  • bir kere de ben olayım ne olacak :P

2|2
    2|0
  • hıcbırı olmasın

2|1
    2|1
  • sayın Recep Tayyip Erdoğan

5|3
    7|8

Erkekler Ne Diyor 24

• Mehmet Vatan'ı tanıyor musunuz? Kendisi Atatürk ilkelerine SON DERECE bağlı, esaslı bir Cumhuriyet aşığı, herkese barışçıl yaklaşıyor, bütün kesimden insanları bir arada görmek istiyor, hepsini seviyor, Türk, Kürt meselesi bile yapmıyor, "CANIM vatandaşım" diye sarılıyor. Amerika'ya kafa tutuyor, Avrupa'ya rest çekiyor, Rusya'ya orada dur diyor, İran'a "Burası Cumhuriyet" diyor. Herkese dost, herkese eşit davranıyor. Kimseyi kırmıyor... AKP de kardeşim, CHP de kardeşim, MHP de, BDP de, diğer hepsi de benim ülkem, benim kardeşim diyor... Tanıyor musunuz Mehmet Vatan'ı ?.. Ben tanımıyorum. Çünkü öyle birisi yok... Bizde aslan gibi "Mehmet" çok ama... Bu kafayla asla kardeş bir "Vatan" olamayacağız...

3|1
    0|0
  • bu saydıklarınızın hepsı sıyasetcı,madem cumhur'a baskan secılıyor,cumhurdan bırı olmalı,ozune sozune guvenılır kımseyı takmayan! kahramanlıga ozenmeyen! onamı yaransam bunamı demeyen! elınde comagı olan bır deli lazım... kadın erkek farketmez yeterkı vıcdanı olsun kafası calıssın,ufku olsun...yoksa b harıc hepsı uyar bana...

1|1
    0|0
  • Muharrem İnce olsun

0|3
    1|1
    • Benimde tercihim o ama onun böle bir isteği yok şimdilik

• o adam harika ya tek ben mi böyle düşünüyorum bilmıyorum ama muhteşem siyasetçi

• herkes aynı şeyi düşünüyor merak etme Facebookta takip sayfası var yanlış bilmiyorsam siyasi liderler kategorsinde ilk 5 te

• OSMAN PAMUKOĞLU

0|2
    1|0
  • bunların hiçbirinden cumhur başkanı olmaz bence cumhur başkanı dediğin gül gibi oturacak orada...ağır abi olacak bunlar sürekli konuşan siyasetin içinde olan insanlar

0|1
    0|1
  • c şıkkı dedim. Osman pamukoğluna elim gitti bir ara ama c şıkkı emine hanım ideal bence. Tam bir cumhuriyet kadını, başı dik bir kadın.

0|0
    0|0
  • Nİhat DOĞAN

0|1
    0|0
  • bunların arasından emine ülker, osman paşa başbakan olsun.

1|1
    3|0
  • en iyisi bizim kapıcı muzaffer abıy

1|0
    1|1
  • İlker Başbuğ...

0|3
    3|0
  • umur talu kendisi vicdan sahibi son gazetecilerden dir çok farklı kimliklerin derdini anlatır köşesinde

0|0
    0|0
  • oktay vural olmalı

0|0
    0|0
  • ataturk benimde atam bir bueda bolucuk yapiyorsun 2 ataturk olsaydi ilk olarak chpyi kapatirdi 3 bu ulkenin 1970 ini 1980 ini 1990 ini gormezden gelip 2013 unu elestirmek cok aptalca

0|0
    0|0
  • Didier Drogba

1|0
    0|0
  • oktay vurala bayılıyorum adam süper siyaset yapıyor

1|1
    0|1
  • halk olmalı

1|0
    0|0
  • Oktay VURAL olsun.