"Ilımlı" demokrasi, ılımlı islam

Arkadaşlar bu sadece bir soru,şakirtler yanlış anlamasın diye diyorum,ama çok saçma bir şey bu.Birisi"Türk'üm"der kabahat olur,k, öyle görünüyor belli bir kesim tarafından,"Türkiyeliyim"der birileri normal karşılanıyor.Ne iş?siyaset yapmak istemiyorum direk vatan haini damgası yiyoruz çünkü ama"Şu'cu"luk değil midir bu?Yani,o kişi böyle diyorsa ya da yapıyorsa ben de öyle yaparım,doğrudur demek ne kadar doğru?Ya yanlışsa?Şimdi "Onlardan"olduğun zaman iyi de olmadığın zaman neden hain ilan ediliyoruz?Unutmayın ki siz de bir zamanlar o partileri tuttunuz,zira "ben müslümanım"deyip de "ılımlı olan partiyi"tutan herkes karşıt görüşlü olana cevap verdiğinde "kanıbozuk,soysuz..vsvsvsvsvs..."dediğine her zaman denk geliyorum.Soru karıştı biraz ama madem demokratiksiniz,demokratik cevaplar alabilirmiyim?:D...Herkese teşekkürler...saygılar.bir de bu arada "ılımlı islam"cia çıkışlıdır isteyene link/ler verebilirim güncellemede...

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• ılımlı islam nedır ya.sanı ıslamıyet çok katı bır dinde ılımlısı varmış bıde.onların ılımlı ıslam anlayışı musluman olmak için la ilahe illallah yeterli.Muhammede gerek yok.adamlar bunu dıyo ya.dahada bu nurcuların arkasına takılıp gıdıyolar.

0|2
    0|0
    • teşekkurderım

• eyvallahhh:)kimsin acep?hu ar yusun?neyse rica ederim:)iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Son gunlerde ozellikle son bes yilda demokrasi yanlis anlasildi.insanlar her yaptiklarini ozgurluge ve demokrasiye baglamaya basladilar.demok.bir kurali vardir.

Bu hukumet isin ayarini kacirdi .

0|1
    0|0
  • demokrasinin ılımlısı ne demek.demokrasi olması gerekendir,katıysa demokrasimi oluyor.

0|0
    0|1
    • bende onu diyorum nedir diye.Tutturmuşlar bir ılımlı demokrasi ya da ılımlı islam diye.eğer Türk bayrağını mesela taşımak suçsa demokrasinin yanından bile geçemez...

• hükümetin polisi ne demek ya.polis aldığı emirleri uygular.işin iç yüzünü,ifadeyi okun mu ki böyle hitapta bulunuyorsun.60 darbesindede,80 darbesindede ve 28 şubattada devlet elden gidiyor dediler sadece ülke karışıp bizler kaybettik.hatalardan ve oyunlardan ders almak lazım artık.manipülasyonlara aldanmamak lazım

• yav gene yazmak istemiyorum uzar gider çünkü:)..ama "ampül"demenin nesi yasak edilir ki arkadaş yaaa?

• Bilmiyorum kardeş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...