Adanayı sevenler var mı ?

meraba millet. Adana hakkında nelerdüşünüyorsunuz? insanı, coğrafi özellikleri, yemekleri vb. vb

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Yemek mutfağı cok iyidir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İnsanı iklmi gibi sıcak kanlıdır. Yemekleri şahanedir adana kebap zaten çok severim. Yazları sıcaktan havale geçirecek kadar sıcak olmasına ragmen kışları serindir.

Şehir merkezi güzeldir, severim. favorim Dilberler Sekisi. Atatürk botanik parkı çok güzeldi son hali nedir bilmiyorum

0|1
    0|0
    • atatürk parkı iyi. dilberler sekiki hareketli. botanik derken nereyi dedin anlamadım

• ha ha :) gelirsen bana da danışabilirsin. yardımcı olurum seve seve

• :) kısmet, teşekkürler

• Adana <3

0|1
    0|0
  • severim :) ben gerci yurtdisinda yasadigim icin turkiyeli milletini cozemedim..:p Adana hakkinda olumsuz birsey duymadim.

0|1
    0|0
  • Kebap diyorum baska bisey demiyorum. Ya rejimdeyim ne diye adana konusuyosunuz :D

0|1
    0|0
  • Adana güzel bir yere benziyor du sadece 3 gün kalabildim ama insanları için aynı şeyi söyleyemiyeceğim çoğunlukla kabalar ya da bana onlar denk geldi yemeklerde idare eder.

0|0
    0|0
    • aslında adana çok kaba değil bir çok yer kaba insanlarla dolu. o da malum HAS ADANALI olmayanlar. (ama inan sıcak da insanı çok etkiliyor)

• hiç bilmiyorum ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Melekler Şehri Dostum Soru mu? Bu Şimdi (:

0|1
    0|0
  • adana insanı yardımseverdir fakat bazı semtleri çok pistir yani kısacası severim memleketimi :D

0|1
    0|0
  • adanayı şafak operasyonlarıyla tanıdım büyüdüm:))

0|0
    0|0
  • İnsanları küfürbaz, kebabı fena değil.

0|0
    0|0
    • evet ben de çok rahatsızım. özellikle acayip şekilde Allah'a küfür edenler var. ama kurunun yanında yaş da yanmasın :)

• Adanalı olduğumu söylediğim zaman insanlar beni k*rt sanıyor Adananın yerlisi Türkmendir arkadaşlar lütfen adanalılara k*rt muamlesi yapmayın

0|0
    0|0
    • adanaya geldin mi kendini diyarbakırda felan sanıyorsun bazen...

• mersin de aynı kaderde. kürtlerle sorunum yok. severim kürtleri ama kardeşim çoğu da kaba basit insanlar. hatalarını kabul de etmiyorlar.

• bırak allasen adanayı ne hale getirdiler ya utanıyoruz adanalıyız derken

• nefret ederim ne kadar pislil varsa adana'dan çıkıyor çocuk tecavüzcüsünden psikopat karısını kesen adama kadar ...

1|0
    0|1
    • o kadar da değil be kardeşim. yani evet adana'nın bir kısmı iyi değil ama o kadar da ön yargılı olma

• kardeş aç haber sitesini şehri adana yap ne kadar psikopat bir halkı olduğunu anlarsın.

• 19 yıldır buradayım. abarttığın şeyler bazı kapalı yerlerle sınırlı kalır. başka insanlara bulaşmaz

Yükleniyor...