Sizce en terörist devlet hangisi?

Size göre en terörist devlet hangisi?

• İsrail
    55% (6)67% (12)62% (18)Oy Ver
  • A.B.D.
    36% (4)28% (5)31% (9)Oy Ver
  • Rusya
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Çin
    9% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • İngiltere
    0% (0)5% (1)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• israil zaten törör üzerine kurulmuş bir devlet yok orası bize vaad edildi yok burası bize vaad edildi yok yok aslında size bişey vaad edildide neyse ks yönetim izin vermiyor açıklamama ama siz biliyosunuz ;)

1|1
    2|3

Erkekler Ne Diyor 19

• Anket de herkes İsrail demiştir diye Rusya'yı oyladım.Benden başka kimse de Rusya dememiş zaten sanki Rusya'nın A.B.D ve İsrail'den çok farkı var neyse anketi öyle oylasam da İsrail sanırım çünkü uluslararası hukuku en çok hiçe sayan devlet israil.Mavİ Marmara olayı malum açık denizde insani yardım götüren bir gemiyi basıp içindekileri öldürdüler.Kendi sınırları içinde olmayan Gazza'yi abluka altına alıp kafalarına göre buraya bizden izinsiz hiçbir şey giremez diyebiliyorlar.Ara sıra kendi sınırlarının dışındaki yerlerde askeri güç kullanıyorlar.Bu koşullarda İsrail demek gerekir sanırım.

1|0
    0|0
    • SSCB ile Rusya'yı bir görmüyor sanırım kimse

• Rusya'da yapar tabiki. Rusya'yı savunmam. Ama Vietnamda bugün bile doğan çocuklar, gözü çıkık, beyni kafatasına tam oturmamış şekilde doğruyor. Bunlara sebep olmuş bir devlet, bunlara sebep olabilecek (gelecek zaman), ama şuan olmamış bir devletle yarışamaz :) Atom bombalarını saymadım bile :)

Rusya'da, Stalin zamanında çok insan katletti tabiki. Özellikle GULAG kamplarında

• Durum güç ile doğru orantılı aslında A.B.D eğer dediğin gibi Rusya'dan daha çok insanlıkla bağdaşmayan şey yapmışsa sebebi Rusya'nın daha ahlaklı olması değil A.B.D'nin Rusya'ya oranla biraz daha güçlü olması bu konuda aynı fikirdeyiz zaten sanırım.

• Türkiye...

2|1
    1|1
  • arap ülkelerinin hepsi :D

2|1
    0|2
  • cinsrail :)

1|0
    2|0
  • Siyonistlerin İsrail de olduğunu sanmayın. Bunlar İngiltere,Amerika,Fransa,İsviçre dolaylarında cirit atmaktadırlar.

Cevabım İngiltere. Azcık tarih bilen 1839 a gitsin. Umarım bazı şeylere uyanabilirler.

1|0
    0|0
  • Prusya.

1|0
    1|0
  • ... ... Türkiye.

2|1
    1|1
  • Bir tarafta komünizm bir tarafta siyonizm. Affedersin ama sidik yarışı gibi bir şey bu. Buna İran'ı da eklersek hepsi...

1|0
    0|0
  • tabi ki israil yesil kafa

1|0
    2|0
  • kardeş bu tür sorulara HEPSİ seçeneğini de koyun

1|0
    1|0
  • israil ve elindeki abd A+B

1|0
    2|0
  • hepsinin Allah belasını versin başta israil ve abd olmak üzere,kanla beslenen vampir ülkeler.

1|0
    1|0
  • ingiltere .

1|0
    0|0
  • İsrail diyorum.

ABD'yi Yahudiler yönetiyor zaten.

1|0
    2|2
  • a sıkkı..sıyonıstler

1|0
    2|0
  • Irak. En fazla terör saldirilari olan ülke. Israili neden kötü görüyorsunuz ? Yani orda cevrede Müslümanlar yok mu ? Israilin yerinde Müslümanlar olsaydi ve müslümanlarin yerinde yahudiler olsaydi oralarda yahudi kalmazdi.

Bide ABD demisler... gülelim mi ? Müslüman ülkelerin yarisi en az ABD kadar terörist cünkü ABDnin dediklerini yapiyorlar örnek olarak Türkiye.

Ama ben burda ne anlatiyorum.

0|0
    0|3
    • Senin bu yahudi sevgin nereden geldi anlamıyorum :)

• burayı bir kişi takip etse kimin ne mal oldugunu iyi anlar. sen rahat ol geniş otur =))) Bu Ülkeyi Müslüman Türkler kazandı,Müslüman Türklerindir,begenmiyosan kabul etmiyosan defol git bu ülkeden,korene,kübana neye gidiyosan.Kabul etmek erdemliktir biliyorum senin için cevap vermejk çok zor oldu ama, korkak müslümanlar kazandı bu ülkeyi iyi beynine sok bunu ve ona göre insanlara cevap ver.

• =D yazık sana

• Hepsi ve fazlası

0|0
    0|0
  • Hiçbiri.

0|0
    0|0
  • ABD herşeyin ele başı

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...