Yabancı dizilerden en çok sevdiğiniz ve bırakamadığınız diziler neler?

sorudada belirttiğim gibi yabancı dizilere başladım alt yazılı olanlara fakat hangisine başlamalıyım bilmiyorum şuanda ise The Big Bang Theory 1. sezonunu izliyorum yanındada farklı bir dizi daha izlemek istiyorum ve önerilerinizi bekliyorum

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Merlin mükemmeldi ama bitti ve ben bittiğinde ağladım. My mad fat diary gayet güzel bir diziydi fakat 6 bölüm bir sezonu ve ikinci sezon ocakta çıkacak bekliyorum. Favorimse kesinlikle White Collar mükemmel bir polisiye dizi 3 ay internet sitelerinde bunu aradım ve sonunda harikadizi.com da buldum 4 sezonu bir ayda bitirdim şimdi yeni bölümleri için birer hafta beklemek zorunda olduğum için çok mutsuzum Matt Bomer başrol polisiye hikayeler harika herkese tavsiye ederim

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim tek tek bakıcam hepsine fakat polisiyelerle aram pek iyi sayılmaz , teşekkür ederim yinede

• teşekkür ederim :)

• Rica ederim :)

• Supernatural

0|1
    0|0
    • çok övüyorlar bu diziyi konusu ne ?

• Bildiğin bütün o hayali karakterler , vampirler kurtadamlar cadılar periler sayamayacagim kadar gazlasi... Cinler şeytanlar melekler. Sanki hepsi dünyada varmış gerçekmiş de kendilerine avcı dedikleri bir grup insan tarafından, insanların güvenliği için avlanıyorlarmis gibi. Temada bu var. Konu sezon sezon , bölüm bölüm değişebilir. Anlatmiyorum izleyip gör ama eğlenceli bir dizi. Sıkılmadan izlersin. Ve yanında hep bir sandviç ya da hamburger bulundur çünkü dean yemek yerkeniiştahın açılacak :)

• baktım az önce etkileyici film tadında

• dexter fringe lost room izledim ve çok beğendim.bende arıyorum izleyecek bişeyler aslında.izlemediysen dexter i tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Supernatural

0|0
    0|0
  • merlin severim

0|0
    0|0
    • ona bir kaç kere televizyonda denk geldim ama pek sarmadı

• Yok yok yanlış değil doğru hatırlıyosun büyücü merlin ve kral artur un çevresinde gelişiyo olaylar ülkede büyü yasak merlinin ejderhası var falan savaşlar entrikalar ve dostluk. yani güzel film dedim ya bittiğinde çok ağlamıştım her gece bir bölüm izleyip uyuyodum güzel bir hikayesi vardı

• evet çok güzeldi

• rozalinda felan vardı eskiden hey gidi günler

0|0
    0|1
  • Fringe... Ama bitti :/

0|1
    0|0
  • muhteşem yüzyıl

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Game of Thrones

Community

Hannibal

şuan izlemeyi en çok istediğim 3 dizi

0|1
    0|0
    • konularını da yazar mısın çok kısa bir şekilde

• Community üniversitedeki çok zıt karakterli 4-5 arkadaşı anlatıyor

Hannibal & Game of Thrones'a kendin bak hatta direkt izle bence :D

• merak ettim benim takıldığım sitede bu diziler mevcut bakıcam teşekkürler :)

• power rangers

0|0
    0|0
  • Herkes supernatural demiş.Bende Fringe diyeyim bari.

0|0
    0|0
  • How I Met Your Mother

Spartacus (bitti :/ )

The Walking Dead

Family Guy

South Park

0|0
    0|0
    • spartacus u herkes öneriyor fakat 1 kaç bölümünü izledim pek ısınamadım diziye , the walking dead a başlaya bilirim fakat zaman kaybı olur mu diye düşünmüyoda değilim sizce güzel mi ?

• Oha Teen Wolfun en büyük fanıyım ama teen wolf yazmayı unuttum çok özür dilerim lydia çok özür dilerim scot çok özür dilerim derek cok özür dilerim okula son sezon gelen sexy öğretmen

• teen wolf dikkatimi çekti tek kusura bakma bir bakayım ama ona da

Yükleniyor...