Bugüne kadar bir imza kampanyasına destek verdiniz mi?

Belki bir şeylerin değişmesi için sizin de imzanızı vermek istediğiniz bir kampanya vardır, buyurun: link

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Ankara yüksel caddesinde sık sık denk gelirim, en sonuncuyu anımsamıyorum ama biri Kızılay da işportacıların çalışabilmesi tezgah açabilmesi içindi, diğeri öldürülen bir travesti içindi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet bir sürü hem de, ne derece etkisi oluyor bilmiyorum gerçi.

0|0
    0|0
  • sadece internetten murat bozun 1 milyon kahraman projesine katılmıştım ama internetten olduğu için sayılır mı bilemem :)

0|0
    0|0
  • Evet verdim,genel de hayvan haklariyla ilgili seylere veriyorum

0|0
    0|0
  • duygu çetinkaya survivora geri dönsün diye imza kampanyası başlatmışardı desteklemiştim :D

0|0
    0|0
  • Karşılaştıkça imzalıyorum hepsini hatırlamam mümkün değil.

0|0
    0|0
  • hiç rast gelmedimki

0|0
    0|0
    • linke tıklarsan belki ilgini çeken bir şeyler bulabilirsin.

• Özellikle hayvanları koruma adına olan kampanyalara katılıyorum. Onlar çok savunmasız geliyor gözüme ve dünya onlar için çok kötü bir yer. Korumak lazım.

0|0
    0|0
  • Ölüm Yasasına Hayır kampanyası için destek vermiştim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• destek verdim ama yine her şey hükumetin istediği gibi ilerledi. O yüzden imza vermiyorum. Çevremdeki insanlara olanları anlatıyorum. Ülkemizin durumunu ve yanlışları anlattığım her insan attığım bir imza gibi. İnsanların beynine imza atmak bilgisayara atmaktan daha faydalı.

0|0
    1|1
  • Ayasofya tekrar cami olsun ve kamuda başörtüsüne özgürlük imza kampanyalarına destek verdim.

2|0
    0|0
  • mail geliyor zaten buradan bana.desteklediğim konularda imzamı veriyorum.

0|0
    0|0
  • İyi niyetli paylaşımınız için teşekkür ederim, duyarlı bir davranış. Ancak ben şahsen asla ve asla imza kampanyasına katılmam... HİÇBİR imza kampanyasına hem de. Greenpeace'in bir projesine imza desteği verdim, günde 50 e-mail, 75 sms ile sonuçlandı, Kutuptaki canlıları kurtaralım diye imza verdim ama öyle sıktılar ki telefonu pılı pırtı toplayıp Kutuplara kaçasım geldi.

0|0
    0|0
  • Resimdeki sen misin

0|0
    1|1
  • Evet.

1 - Çin deki canlı hayvan anahtarlıkları için imza attım.

2 - TTNET in Türkiyeye verdiği internet hızı protestosuydu

0|0
    0|0
  • 2 yıllıklar mühendis sıfatı almasın diye verdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...