Kanserli eşinin fotoğraflarını çeken adam...

link resmen son 4 resim mahvetti beni :(

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

• Adam nedir diyorlar ya hani, ahanda budur. Onun her anında yanında olabilendir adam.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• allah dusmanımın basına vermesın,acı .. hemde çok:(

1|0
    0|0
  • Gözlerim doldu...Adamın ilgisi için kendisine çokça teşekkür ediyorum o durumda sağlam irade ister destek olabilmek ben yıkılırdım herhalde dayanamazdım...

2|0
    0|0
  • o boş yatak cidden içim cız etti ama o resimlerde aşk vardı ve o kadın son anına kadar aşkı resmen gördü

1|0
    0|0
  • Bir gün ölmek için her gün yaşıyoruz...

1|0
    0|0
  • oldukça duyarlı bir paylaşım...Çok çok teşekkür ederim ...

1|0
    0|0
    • Buna üzülmekle elde edebileceğimiz birşey yok.Fakat böyle duyarlı paylaşımlarla erken önlemlerle sağlık konusunda kendimize daha çok özen göstermekle bu durumun önüne biraz daha geçebiliriz.

• Gerçekse şahet helal olsun kolay kolay yapılmayacak birşeyi yapmış.Gözlerinin önünde herşey olurken birde kayıt altına almış.Ben daha doğum sırasında gelen yabancı kadınların sesinde erirken helal olsun.

1|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • bazıları ne kadar şanslı ki bunu baştan sona kadar simgeleyebiliyor..

o devlet ben senn amk

1|0
    0|0
  • Bu kanser ne lanet bir hastalıktır ya:(

1|0
    0|0
  • bi hüzün bastı

1|0
    0|0
  • Beni duygulandıran kareler bunlar:(

0|0
    0|0
  • kadın erimiş resmen :/

0|0
    0|0
  • aynen son dört resim dayanılamaz way.

0|0
    0|0
  • benimde kız arkadaşım kanser en son evrede haftada bir kemoterapi görüyor ve ben onu çok seviyorum

0|0
    0|0
    • umarım iyileşir kardeşim sana sabırlar diliyorum

• akciğer kanseri. Allah razı olsun

• Allah Acil Şifalar versin. :(

Kızlar Ne Diyor 11

• sonlara doğru kadraj "yokluk işte böyle bir şey" diye bas bas bağırdığı için üzülürsün ama üzülme. kadın öte yandan şanslıymış, yolun sonuna kadar onunla gidecek bir eşe sahipmiş. bu da eşi benzeri bulunmaz bir değer. umarım cennete uçmuştur.

3|1
    0|0
  • gerçekten zor bir durum.. Allah hastalara şifa versin inşallah..

1|0
    0|0
  • çok duygulandım yaaa:(

ALLAHIM hepimizin sevdiklerini her türlü hastalıklar kötü dertlerden kazalardan belalardan korusun cemi cümlemizi Amin

yüceler yücesi RABBİM herkese ŞAFİ adının hürmetine şifa versin Amin

:(

1|0
    0|0
  • ölmüş mü kadın yazık :/

1|0
    0|0
  • Seyirlik değil ömürlük olmuş ..

1|1
    0|0
  • üzüldüm :(

0|0
    0|0
  • :( Allah kımseye gostermesın

0|0
    0|0
  • Beni çok etkilemedi nedense

0|0
    0|0
  • Keske hıc acıp bakmasaydım lınke.

0|0
    0|0
  • muhtemelen benim de sonum kanser ama nedendir bilmem hiç ölmeyecekmişim gibi hissediyorum ben. test sonuçları önümüzdeki çarşamba çıkacak

0|0
    0|0
    • her kanser ölmüyor ki genceciksin bence kanser değilsinde kötü düşünme olur mu

• Biraları içkileri sigarayı hazır gıdaları pizzaları götürürken hiç düşündülermi acaba.İlk resimde hayat ne güzel güllük gülüstanlık dimi.

0|0
    1|1
    • Bunları yapmayanlarda kanserden ölüyor resmen saçmalamışsın

• Aynen saçma tüfekte olur ama.Bende ağzımdan atayım dedim.Teşekkür eleştirin için.

Yükleniyor...