Kitap okumayi severmisiniz? Okumaya ne kadar vakit ayirirsiniz? Ne tür okursunuz?

Selam, soru basligi açiklayici...

Benim gibi bir ömür kitap okuyan ve okumak isteyenler varmi?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Severim.

Tükenmeyen şeylerden biri benim için.

Birileri yazsın, okuyalım.

0|0
    0|0
  • severim

.

0|0
    0|0
  • Severim.

Eskiden elimden birini bırakır diğerini alırdım. Şimdi ayda 1 2 kitap anca okuyorum.

Bilim kurgu, psikoloji, fantastik tarz seviyorum.

0|0
    0|0
  • yaşam tarzım. butun kutuphaneyı okumak ıstıyorum ama okul zamanında o kadar bırıkıyor kı sınır oluyorum okuyamadıgm zaman.

0|0
    0|0
    • Bencede yasam tarzi olmali, bazen sikayet ediyorum, ömrümün bütün kitaplari okumaya yetmeyecegi için :) aynen

• Bence öyle yapmalisin, örnek bir anne adayi :) instruman'da olsun

• aynen keman:D

• çok severim hele sürükleyiciyse bayılırım

0|0
    0|0
  • Severim. Bi ara iki gunde kitap bitirdigimi hatirliyorum. Polisiye ve kisilik romanlari hosuma gidiyor. Keske her seyi birakip kitap okusam sadece

0|0
    0|0
  • yatmadan önce ya da evde yapacak birşey bulamadığım zamanlar okurum.genelde polisiye veya aşk romanları tercihim.

0|0
    0|0
  • kesinlikle olmazmı ya :) çok seviyorum bıkmadan usanmadan saatlerce okuyabilirim bir ömürde böyle geçer yani

0|0
    0|0
  • Abartan ergenler gelir şimdi. Severim işte, kitap neticede.

0|1
    0|0
  • Tarihi felsefe türü seviyorum

0|0
    0|0
  • günde 2 saat okuyorum bilim kurgu + gerilim kitaplığımda oldukça zengindir zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tabiki de isterim.

0|0
    0|0
  • genellikle polisiye okurum

0|0
    0|0
  • Severim,haftada 8 saat civarı okurum.

0|0
    0|0
  • hergün 50 bin kitabın içindeyim gecem gündüzüm kitap sen düşün gerisini

0|0
    0|0
  • Dünya mitleri..

0|0
    0|0
  • çok ama çok severim. kitap okumak bambaşka bir dünya. eskiden çok zaman ayırırdım, özel kanal sayısı ile ters orantılı olarak gittikçe düştü kitaba ayırdığım zamanda.

0|0
    0|0
    • Toparlanmani diliyorum :)

• bu saatten sonra zor :D bide şu başladı başlıyorum çeyreğine gelince ara veriyorum sonra aylarca unutuyorum o kitabı başkasına geçmiş oluyorum. sanırım sıkılıyorum birazda artık

Yükleniyor...