Sizce ne yapabilirim?

Arkadaşlar elimde 25 milyar gibi bir para var. Kendi işim olsun istiyorum. Nasıl bir şey yapabilirim? İnsanlarla iletişim halinde olmayı seviyorum ve işimin eğlenceli olmasını istiyorum.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Lükse kaçma kalabalık bir yerde küçük bir sütlüaş dükkanı aç...Cam tabaklarda büyük porsiyon sütlüaş yapacaksın..Sosyetikler sütlaç diyorlar..Gerçek süt ve az toz şeker koyacaksın..İçinden süt tadı gelecek...kazık atmayacaksın..4 Lira diyeceksin..Bir gelen 2 tabak yemeden gitmeyecek..Günlük sütün litresi 250 kuruş, bir avuç pirinç 60 kuruş.Şeker bir yemek kaşığı 15 kuruş. kaynatması 10 kuruş...Sadece 1 litreden 6 tabak çıkar.. Ucuz satıyorsun çok satıyorsun..24 Lira 1 Lt sütün satışı.. 4 lira en şişkin maliyeti desen 20 Lira kalır...Satış arttıkça bu rakam 150 , 250, 350 Lira günlük satış olur...Dükkan gideri, kira, elektrik, su, gaz parası, zabıtaya rüşvet..Ortalama günlük 100 Lira koysan kalanı senin...Piyasada bu işi daha çok ayılar yapıyorlar..Eli, yüzü, sakalı iğrenç...Ve .yaklaşık 3 kaşık alan plastik kaplarda pirinç unu ve süt tozu dolu sütlüaşı 5 liraya satıyorlar...Hırsız çok...Temiz ve ucuz yapacaksın...Bir yıl dayanacaksın..Hepsi bu...İş büyürse yanına çok güzel tereyağlı pilavda koyarsın...Ufak gitmek iyidir...Borca girme...batarsa kendi paran batar...Kimseye boynun eğri kalmaz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bİr yer kiralayabilirsen üzerine azcık daha koyup bir kreş açabilirsin.Hem parası iyi hem muhattabın dünya tatlısı insanlar:=)

0|0
    0|0
  • araba al kaçak taksicilik yap :)

çevre önemle öyle kahve evi-ev yemeği dükkanı açarsan batabilirsin. yiyecek işi nankördür.

0|0
    0|0
  • Ben turizmdeyim eger eger oyle bisi yaparsan guzel olur sezonluk ben fotograf standim var kazanci cok guzel

0|0
    0|0
  • belli bir mesleğin var mı kendi işin herşeyden daha iyidir iyi bir piyasa araştırması yap önce acele etme sürekli iş piyasasını araştır.. birde hangi şehirdesin ki zten bu parayla her işe giremezsin ufak tefek şeyler..

0|0
    0|0
  • 25bin tl iş açmak için büyük bir para değil, muhtemelen de işletme tecrüben ve kabiliyetin olmadığı için batırırsın. bankaya koy yavrucum harcama.

0|0
    0|0
  • Kuru temizleme açabilirsin.

0|0
    0|0
  • mütevazı bir kafe açabilirsin, hem keyifli de bir iş olur.

0|0
    0|0
  • ortak benimde 40 bin tl var gel senle ortak olalim

0|0
    0|0
  • o miktar az gibi be.

0|0
    0|0
  • bayanlara özel kave gibi oyun yeri aç

0|0
    0|0
  • Pastane açabilirsin bence.

0|0
    0|0
    • Çok iş yapabileceğini sanmıyorum :/

• sağlıkla ilgili bir şey açabilirsin eczane gibi.ayrıntılı bilmiyorum kim açar nasıl olur öneri sadece

Kızlar Ne Diyor 3

• Çorbacı aç.

Kışın dükkandan çorba kokulu dumanlar süzülsün. Millet burunları aka aka, mendilleri sıkıp suyunu çıkara çıkara girsin içeri.

Otursunlar yayla çorbası reyonundan bir çorba içsinler ve kafaları yerine gelsin. Sırf çorba satacaksın ama.

Meyve suyu dükkanı da açabilirsin.

İçinde sadece ama sadece meyve suyu olacak en doğalından. Yazın millet akın akın içeri girecek alınlarından boncuk boncuk terler akarken bir bardak vişne suyu içip kendilerine gelecekler.

Ya da sen yukarıdakileri unut en temizinden en kalitelisinden bir kitapçı aç. Türkiye'de kitapçı kıtlığı var.

0|0
    0|0
  • Valla geçen arkadaşlarla gittik adamlar sadece bizden 3 platformdan adam başı 9'dan 81 lira kazandılar yarım saatte bowlingten.

Bilmem bu meblağ yeter mi (muhtemelen yetmez ama kredi falan bilemem) ama işleri makineler yapıyor sadece bakım ve temizlik masrafı vardır heralde onun dışında 10 numara meslek.Hem millet kapıda kuyruk.

0|0
    0|0
    • 25 bin tl ile bowling için yatırım yapmak... :) muhtemelen bowling salonu açılacak bir yerin aylık dükkan kirasi 20 bin filandır :)

• Olamayacağını belirttim aslında ama yeterince miktar olursa güzel yatırım.

• Butik aç mesela. Veya kafeterya. Veya parayı bana ver; hawaii de ezerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...