CHP İktidara gelse neler olur?

Sizce, CHP iktidara gelse: Türkiye'de neler değişir?

0|0
13|36

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• Türk derin devleti bu kadar saçma bir olaya musaade etmez. :) chp gelirse bu ülkede iç savaş çıkar. Türklük yok edilir. Müslümanların hepsi terörist ilan edilir. Ahmet -Mehmet Oğuz gibi Türk isimleri yasaklanır. Herkesin subay traşı olması zorunluluğu getirilir. Camiler kapatılır. Batı medeniyetinin k*çı her gün yalanır. Enflasyon %90 olur ve bu duruma çözüm olarak Anıtkabir'e yürünür. Marmaray kapatılır ve sandallarla boğaz geçilir (yılmaz özdil ve benzer beyinsizler yüzerek geçer). Havaalanları kapatılır ve Avrupaya belediye iette seferleri düzenlenir. Hamamlar da kamusal alan olduğu için peştamal laikliğe aykırı bulunur. Bütün sokaklar kamusal alan ilan edilir ve sokaklarda başörtülüler dövülür. Dayak atana ödül verilir. Ramazan ve Kurban bayramı kaldırılır. Deniz Gezmiş (hırsız ve terörist) öldüğü gün milli bayram ilan edilir. Geçmişi olmayan köksüz ve geleceği olmayan uydu bir toplum icat edilir. Ameliyathanelerde bone yasağı gelir (sonuçta kamusal alanda baş kapatılamaz). DHKPC yöneticileri TSK'ya komutan olarak atanır. Sümerbank tekrar açılır:) ve memurlara giyim fişi verilir:) Özgün müzik, gerçek sanatmış gibi satılır. Türklük ve müslümanlık aleyhine yapılan bütün çalışmalara teşvik pirimi verilir. Ardahan Ermenistana, Trakya Yunana, Antep Fransıza, Muğla İtalyanlara verilir:)

3|2
    0|2
    • yazdıklarının birinin herhangi biriyle tutarlılığı olsa camdan atlayacağım da, yok arkadaş bulamıyorum. bu kadar uzun bir yazı bu kadar nasıl sığ yazılır bu yaşımda öğrendim, tebrik ediyorum.

• +++++++++++++ helal olsun

• Kardeş kusura bakma ama Türklüğü Osmanlıyla bir Tutan zihniyetin ürünüsün . Göktürkler, Hun devletleri, sakalar ... hiç tarih okumadın mı ?

• sorosçu kemalin tayyipten farkını göremiyorum ben, değişen pek bir şey olacağını düşünmüyorum. Belki başörtüsü vs bazı değişiklikler olacak ama türkiyenin BOP'un karşısında duruşu değişmeyecek. link

1|2
    1|1
    • Sen hangi partiden yanasın peki?

• Türkiye bazen öyle bir duruma geliyor ki particilik çöküyor. Şu an millet olarak örgütlenmeliyiz. Türkiyede particilik ölmüştür. Türkiyenin bir şeylerden kurtulmasını istiyorsak, partilerden medet beklememeliyiz. Milli şuurumuzda birleşmeliyiz. Derhal bu yönde çalışılmalıdır. Çünkü ülkemiz çok kötü dönemler yaşamaktadır.

• Diyanet İşleri Alevilerin eline geçer, camiler cemevine çevrilir, aman Allah korusun.

3|6
    4|3
  • Atatürk'ün kemikleri sızlar.

4|1
    0|1
  • avrupa insan hakları mahkemesi rahatlar ne çektik be kemalden her gün kendi ülkesinin insanlarını başbakanını şikayet ediyordu derler.:D tayyip bizi sandıkta solluyor şikayetçiyim dilekçeleri azalır :D

3|3
    0|1
  • CHPde cok kara koyun var. Kiliclaroglunu koltukta düsünemiyorum, sanirim CHP bu nedenle Oy kaybetiyor.

Degisim olur mu ? Olur tabiki, sanirim CHPde artik 10-15 sene önce oldugu CHP degil daha hosgörülüler.

Ülkedeki azinliklar daha fazla hak alirlar. CHPde adam gibi vekiler var aslinda, Ince olsun ve bugün gördügümüz gibi Safak Pavey olsun.

Gerizekalilar son senelerde CHPyi, Islam düsmani olarak göstermeye calisti.

AKPyi de Dinin koruyucusu olarak göstermeye.

Gercek tam tersi gib gözüküyor neyse. Din üzeri siyaset devam gidiyor bende kendime bu ülke nezaman adam olucak niye soruyorum.

1|2
    1|2
  • Tayyip böldü,chp devam eder mhp ülkeyi kurtarır =) Tabi baştaki değişcek.

2|2
    0|2
  • Kılıçdaroğlu gibi bir salağı o koltukta hayal edemiyorum.

3|4
    2|1
  • Ülkeyi dinsiz yapar ke-mal

2|2
    2|0
  • ghandi kemallemi =))))

3|3
    1|0
  • takiye son bulur orası kesin

1|1
    0|1
  • Bi anda mezapotamya eşşeği olmadığımızı anlarız. Yeterli cevaptır bu umarım çok şey anlatır herkese neyse :)

3|3
    2|1
  • hiç bir şey olmaz bence chp ve mhpden . değişim için bu partilerin köklü reformlar yapması lazım . ülkemizddeki muhalefet muhalefet değil ki kuru laf partisi

1|4
    1|1
    • Chp kötü , Mhp kötü şu kötü bu kötü

MUHALEFET ZATEN İKTİDARIN İŞİNE GELMEYENİ ELEŞTİRİR KARDEŞİM , SİZİN DE GELMEDİĞİ İÇİN BEĞENMEMENİZ NORMAL

• Evet uyguladıkları yanlış politikalar var fazlası ile bu konuda haklısın

Zaten muhalefetlerdeki sorun da genel başkan vasıfsızlığından kaynaklanıyor , bir Kılıçtaroğlu ya da Bahçeli yerine farklı adamlar olsaydı bugün daha farklı olabilirdi

• parti yapılarında da köklü değişiklikler lazım. bizim siyasetçiler garip ben mhpye oy veririm daha çok : milleyetçi dediğin adam ilk önce türkiyede ailenin yapısını korur örf adeti yaşatır adamların hepsinin kaseti çıktı . adamların siyasetle alakası yok deme derdinde çoğu. akpyi beğenmiyorum ama inan adamlar çalışıyor cemaatler düzeyinde mükemmel yapılanmışlar.biz de çalışmaya başlamadığımız sürece bir şey olmaz. yeni liderler (yol gösterici) lazım senin dediğin gibi

• İşte o zaman yandık...

2|1
    1|0
  • Kırmızı kar yağdığında iktidar olur belki :D

4|1
    1|0
  • link

Böyle olurduk

0|1
    2|0
  • turkıye saha kalkarr

sımdıye dek ınsanları chp oyle boyle dıe kandırıp durmuslar

sanal bır gerceklık yaratılmıs ve toplumun cogu da buna ınanmıs

pompalanan baska bır palavra daha sıze

bız 1990 yılından berı dunyanın en buyuk 20 ekonomısındeyız ztn ama herkes 2002den sonra boyle olduk sanıyor

1|0
    0|1
  • Allah korusun ;) mevcu hükümetide Allah ıslah etsin...

2|2
    2|0
  • Eğer parti üzerinde köklü bir reform uygulanırsa başada Mustafa Sarıgül gelirse yemede yanında yat 10 numara ülke olur. Ama şuanki bünyesiyle bir cacık olmaz :D

1|0
    2|0
  • kimse boşuna ümitlenmesin başa biz geçeceğzi :)

1|0
    0|0
  • başörtüsü serbestliği kalkar ortalık karışır

bdp ye verilen haklar falan gider

kemalizm baş tacı olur

xd xd xd

cayırt

1|2
    2|2
  • keMAL gitmedikçe hiç bir şey olmaz ;)

2|0
    0|0
  • Buraları hep sen karıştırıyosun ha :D

2|0
    0|0
  • Asıl sıçtığının resmi olur ne olacak kemal varsa

3|2
    1|2
  • :) Bence Değişirdi hem de çok şey

2|1
    0|1
  • hepsi aynı hiç farkları yok ama muharrem inceyi seviyorum oktay vural seviyorum ikiside dobra adamlar

1|0
    0|3
  • Buraya ''CHP yerine, MHP'yi tercih ederim.

1|0
    0|0
  • CHP ' nin iktidara gelmesini istemem. Adam ülkeyi tersten yönetir.

1|0
    0|0
  • eskiden Deniz Baykal vardı siyasette yapıyodu ama bu adam varken mümkün değil

2|0
    0|0
  • Elinin körü olur panpa

1|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 12

• At aynı at koşturan değişse ne olur?

Gelen yer içer gider.

2|4
    1|1
    • CHP'de en azından sosyal demokrasi var.

Akp direkt kapitalist dsasadasdas.

Ama çok değişmez tabi

• Ben de düşünüyorum bakalım. Hiçbirine veresim yok.

Vermeyi sevmem hfghfd

• Genel seçim Chp'ye atmam, ama yerel seçimde mecbur Chp. Anarşist olduğunu unut bence, Gökçek'den kurtuluş yok yoksa.

Ver sen ver. Kaçınılmazsa vereceksin hatunuuumm

• Chp başa gelirse ülkebatar bu kadar açık vede nettir

atürkçü bır partı olduğunu söyleyerek din düşmanlığı yapan tek partidir

ülkeyı eşşek yönetir chp yönetmez bu kadar açık net...

4|7
    2|1
  • Al birini vur ötekine.

4|2
    2|1
  • herkesin kendi fikri seçimi ama ben sevmıyorum o adamı bebişim :/

3|2
    1|1
  • türbanlilarin türbanindan tutup cekmek süretiyle meclisten cikarip carsafli bacilarina rozet takarlar bir baska chpli grup cikista carsafli bacilarinin pecesinden tutmak suretiyle yerlerde sürükleyip rozetine ayakkabiyla basar.

bidahaki secimlere kadar gündem carsaf türban rozet arasinda gidip gelir.

he bir de x w q harflerini tekrardan yasaklayip pkknin daga cikmasini saglarlar.

onca kan üc harf icinmis panpalar ):

2|2
    0|1
  • Çok sevimli bir başbakanımız olur ^^

5|7
    11|6
  • Kendine hayrı olmayan birinden ülkeye bir hayır bekleyemem.

2|2
    1|2
  • Başarılı olamazdı , saf bir herif çünkü .

Siyasetçi duruşu yok .

2|3
    3|1
    • Olsun ama sevimli sasasdadsads

• MHP "taraftarı" değilim bir kere,bunun altını çizmem gerektiğini düşünüyorum.

Bir Türk Milliyetçisi olarak, Milliyetçiliğin en yüksek olduğu partiye oy veriyorum ki; Türk Milliyetçiliği belirli bir yere gelebilsin.

Yarın HEPAR olur, ona oy veririm. Parti önemli değil.

Parti fanatizmi sadece cahillerin işidir.

• Iyi söylüyorsun , hoş söylüyorsun .

Tamam .

• Akp den farksız fakat bu cümleyi kurarken chp içerisinde ki kıymetli insanları yok saydığım düşüncesi ile vicdan yapmıyor değilim..

1|1
    1|1
  • muamma

1|0
    0|0
  • Ebenizin sistemini görürdünüz.

2|2
    0|0
  • onlardan da -kılıçdaroğlu gitmediği sürece- bi'bok olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...