AKP'li Milletvekili: ''Bir Daha Başımı Açarak Kirlenmeyeceğim''

link

link

Ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Ekşi sözlüğün bugünkü gündem konusuydu. Bende sorusunu açayım dedim.

Son güncelleme...

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Yahudi takkesi takanlar, mecliste başını açmak zorunda kalıyor ama :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Milli değerlere hakaret edip kendisi bir türkiye cumhuriyeti millet vekili olmasına rağmen türküm demeyi ırkçılık sayan ve vatana ihanet eden bir adama hiç bir şey yapılmadıktan sonra kimseye bir şey denmez bu ülkede not: Türk olmak 3 şekilde olur 1)genetik olarak belirli özelliklerin ağırlıkta olmasıyla ki günümüzde herkesin genetiği çok karışmış durumda araştırsam zenci dede bile bulurum kendimde birde herkesin soyunun aynı iki insandan geldiğini de unutmamak lazım, 2) kültürel olarak ki globelleşen dünyamızda kültür etkileşimleri sınırsız bu açıdan da tamamen Şuyum diyemeyiz 3) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak ki bu vatandaşlarada Türk denir Atatürk'ün Milliyetçilik anlayışı bunların birleşiminden oluşur ırkçılıkla ilgisi yoktur kendini Türk hisseden herkes Türktür hissetmeyen ve bu ülkede yaşayan ya Türkiye vatandaşlığından dolayı Türk sayılır ya da bu ülkenin vatandaşı değildir ve azınlıklardan sayılır

1|2
    0|1
  • Biraz ağır konuşmuş ama neyse.

Bakın gençler başörtüsünü takmayı insanlar icat etmedi bunu Allah Kuranı Kerimde bildirdi. Yani bir insan çıkıpta başı kapatmak lazımdır demedi bu yüce kitabımızda olan birşey ve biz kendimize Müslüman diyor isek bu kurala uymalıyız eğer Müslümanım deyipte dine karşı yaşıyorsak bir sorun var demektir ve kendimizi düzeltmeye çalışmalıyız.

1|0
    0|1
  • Onu zaten kafası kirleneceği kadar kirlenmiş belli ki.

1|0
    0|1
  • işte bu zihniyete bizim tepkimiz asıl, türbanı değil.

1|0
    0|0
  • MOMO ile ile yıkansın o zaman.

Düşüncelere saygılıyız ama boş ve anlamsız , ayrımcı konuşmalara karşıyız.

Kapatarak temizlenmez, açılarak kirlenilmez.

Önce beyninin içindekierini temizlemelisin kl gözümde diğer insanlar ile aynı değerde olasın.

1|0
    0|0
  • gereksiz sözcükler kullanmış

2|0
    0|0
  • Böyle aptal aptal çıkışlar yapmıyorlar mı kafayı yiyorum.

1|0
    0|0
  • chpnin türban versiyonunun tersi =) bu arada ekşi sözlük kadar çok aşagılık bir yerdir,Allah,kitab,peygamber demeden agıza alınmayacak laflar ediyorlar müslümanların kutsallarına,kapatılsada kurtulsak,düşünce özgürlüklerine neyse kendimi tutayım.

1|0
    0|0
  • Sevgili arkadaşım verdiğin link ekşi sözlüğün linki o linke dayanarak bir hüküm vermeyeceğimi söylemeye gerek yok sanırım 2.verdiğin linkte vatan gazetesinin linki şafak pavey'in konuşma metni diyor şafak pavey chp milletvekili değil mi ondan mı öğreneceğiz o kadınların ne dediğini.kaynak olarak verdiğin linkler çok sağlam olmamış gibi ama böyle bir şey demişse bir millet vekilinin dememesi gereken bir şey demiş diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Ekşiye 10 sayfa entry girilince gerçek olarak düşündüm. Evet kaynak sağlam değil maalesef.

• Yani sende sırf akp'li dedi diye, onu savunacak kadar siyasi bilgisi düşük biri değilsin. O yüzden ''demiş olsa bile'' savunmayacağını tahmin ettim :)

• eyvallah :)

• Iste bu nedenle CHPyi destekliyorum. AKP bu ülkenin cahil, egitimsiz, fasist ve yobaz tabakasindan Oy topluyor.

O türbanli millivekilerinde hicbir degeri yok, sadece kendilerini basörtülen sunmak icin orda oturuyorlar.

1|0
    0|1
  • siyasette temiz kalabılen olmusmudur diye bir kez daha düşünüverdim..attıgı her oyun,her ımzanın sorumlulugunu tasıdıgının farkında olmadan magaziansel söylemlerle aklanma temızlenme çabası gibi..

1|0
    0|0
  • Hiç açmasaymış. Kimse zorla meclise sokmuyor ki. Para tatlı tabi.

2|0
    0|0
  • başını açmadan kirlensin ozaman

1|0
    0|0
  • Demek ki başı açık olan bayanların hepsi kirli. Mantık yok bu yaratıklarda!

0|0
    0|1
  • Saçmalık. Demokrasi ve düşünce özgürlüğünden bahsederek kalkınma peşinde olduklarını savunurlar ama iş pratiğe gelince kendi içinde çelişkiye düştüğünü göremeyecek kadar da gericidirler

0|0
    0|1
  • İki gün önce taptığı şey için takar, iki gün sora şov için takar. Hayat ne tuhaf.

0|0
    0|1
  • açık bayanlara karşı saygısız olan türbanlılar saygı görmeyi beklemesin nice türbanlılar var yaptığı o*luğu türbanla kapatan

0|0
    0|0
  • Çok saçma bu

0|0
    0|0
  • Yalan... Ekşi sözlük refansıyla verilen hiç bir şeyi ciddiye almam.

0|0
    0|1
  • Bu söz bütün açık insanlara gidiyor,hala oy veriyorlarsa söyleyenecek laf yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• insanın olmak istemediği şekilde zorlanması ruhuna kirlenme hissi yaratır. Bunu anlamak için baskıyla yaşamanız lazım...

1|1
    0|0
  • basi acikken hoby olarak genelevde mi calisiyormus arkadas.

1|1
    0|0
  • CHP nin seviyesinde bir cevap olmus, göz yapalim derken gövdeyi cikarmis.

1|0
    1|1
  • gerek yok bu tarz çıkışlara yaa gidin abi memlekette sorun bitti de tek dert kapalılık açıklık dimi yaa siz önce bi... neyse susuyorum...

1|0
    0|0
  • boş konuşmuş

1|0
    0|1
  • Baş önemli

1|0
    1|1
  • Turkiye'nin tek sorunu Akp Milletvekilinin bas ortusu

0|0
    0|0
Yükleniyor...