Arkadaslik onaylari. profili okumadan profil resmine bile bakmadan

Yollayan kisinin profilini okumadan profil resmine bile bakmadan daveti onaylayanlar..

Sizcede garip otesi sacma bir davranis degilmi bu ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet haklısın ben onaylamadan önce ilk baktığım şey arkadaş listesidir sayfalarca arkadaşı olan kişileri kabul etmem genelde çünkü önüne geleni ekleyen, birşeylerin arayışında olan kişiler olduğunu düşünürüm. Birde cevaplarına ve sorularına göz atarım.

0|1
    0|0
    • ancak burada amaçsızca bulunmakta garip olur. birşeylerin arayışında olması doğaldır doğal olmayan önüne gelenin ne aradığına, aradıkları ile uyuşup uyuşmadığına dair bir cümle mesajlaşmadan direk eklemesidir

• anlayarak yazdım. çünkü sana uygun değil diye onu amaç saymıyorum onu diyemezsin. ya da kötüleyemezsin kişisel görüşüne uymuyor diye. bu ayrıntıya işaret etmek istedim.

• Asla kötülemedim zaten.

Kızlar Ne Diyor 3

• onların amacı arkadaşlık değil demek ki..

0|1
    0|0
    • Belliki daha cok arkadas kimin olacak yarisi ve tuketimi icindeler

• Evet , öyle .

0|1
    0|0
  • Saçma bir davranış , ki arkadaş eklemenin lüzumu olmadığına karar verdim son olarak

0|1
    0|0
    • Demek oluyorki bu sitede arkadaslik sacma bir olgu

Erkekler Ne Diyor 2

• Yollayan kişiyi kabul ediyorum ama arkadaşlık isteği göndermiyorum, ne yararı var sanki

0|1
    0|0
    • Bu anlayisa gore yollayaninkinide etmemen gerekirdi.

• Benim açımdan çok da saçma değil. Yollayan kişi "gizli profil" ise mecburen onaylıyorum ki cevaplarını göreyim

Özel mesaj seçeneğini sadece arkadaşlarına açık tuttuysa da yine onaylarım ve ekleme nedenini sorarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...