Bana tavsiye edeceğiniz tarihi bir dizi

tudors ve spartacusu bıtırdım yanı bır dızı arıyorum bana onerecegınız guzel br tarıhı dızı var mı? Su an bır roman yazıyrum tarıhı bu yuzden gozlem ve plan yapmam gerek ne kadar tarıhı roman dıız varsa ızlıyorum okuyorum akıcı tarıhı romanda onerın lutfen

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Vıkıngs eski zaman yardımcı olur

0|0
    0|0
    • evet o arsıvımde var daha ızlemedım tabı :) tam konusu ve donemı neydı onun ızledıgınızde akıcılıgı hosunuza gıttı mı sıkıcıy mıydı ?

• Doğrudur o tatı rahatlıkla alırsın...

• tamam çok tesekkurler cok faydanız dokundun :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Burada baya meslektaş bulduk :) Öncelikle kolaylıklar dilerim bu yolda. Kitabınızı hangi türde yazmayı düşünüyorsanız ona göre kendimizce bir kaç detay paylaşalım

0|0
    0|0
    • tarihi bır roman olucak ama tarıh anlatılmayacak daha surukeyıcı heyecan verıcı populer ve tercıh edılen tarıhden ılham alan kurgulanmıs bir kıtap olacak.

• o bıtıyor son 4 boum kaldı the borgıasa bır bakıcagım

• Vıkıngs var ama o pek detaylı değil. İngiliz tarihi ile sınırlı olmasaydı birkaç tavsiye yapardık ama ben daha çok mitolojiler üzerine araştırma yaptım.

• ROME

DA VINCI'S DEMONS

0|0
    0|0
  • Game of thrones varkenmi tarihi dizi arıyorsun :))

bırde da vinci var yenı gercı rome dızısı var spartacus farklı bı dızı açıkçası ama basrolundekı adam olduğunden dolayı sarmadı beni...

0|0
    0|0
  • tarihi dizilerden mi öğreniceksin :D

0|0
    0|0
  • the pasific

0|0
    0|0
  • Game of Thrones varken başka bir diziye başlama derim.

0|0
    0|1
    • daha ızlemedım onu ama fantastık gercekcı deıl dıyorlar bende realıst bı kısıyım fantastık hıkayesı olanları pek sevmıyorum tam olarak konusu nedır spartacusden ıyı mı?

• Teşekkürler :)

• önemlı deıl :)

• merlin, game of thrones

0|0
    0|0
    • bunlar bıraz fantastık dızıler

• merlin'de kral arthur var fakat :)

• evet bılıyorum seyrettım braz onu arthur yakısıklı gelmese hıc seyretmezdım aslında anca onu ızlerım dıye bır bes bolumm falan ızledım sonra sıkıldım :) ve bıraktım

• vıkınks on numara

0|0
    0|0
  • ben onu çok sevdim

0|0
    0|0
    • ha yenı baslayan dızı evet bılıyorum :)

• ama geçen hafta yayınlanmadı

Kızlar Ne Diyor 1

• the borgias, rome,

0|0
    0|0
    • rome ızlemeyı dusunuyorum aslında ıkı sezonluk hemen bıter hemde nasıl ıyı mı surukleyıcı mı? entrıka heyecan falan var mı the borgıas mı o mu daha kalıtelı sence?

• The borgias bence daha kaliteli ve daha entrikalı ama ikisi de iyidir. Sen hangi dönem ya da konu üzerine yazıyorsun tam olarak?

• ıngıltere anne boleyn hakkında ama konuya uymasada olur yanı borgıası seyredıcegım saol :)

Yükleniyor...