Bir bölümü Türkiye'de çekilen Ghost Rider 2 (Hayalet Sürücü) filmi için yorumlarınız neler?

Ghost Rider 2 (Hayalet Sürücü) filminin 1.sini sahsen ben cok begenmistim ama 2.sini batirmak icin cok caba sarf etmisler cidden berbatti 3d desen 3d degil konu da surumceme 0 hatta -1 verilen 13 liramin ziyan oldugunu dusunuyorum. Sizce nasildi ?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Verdiğim paraya yazık oldu.3d ymiş, 8d olsa ne yazar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Fragmanı görmüştüm

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim.

0|0
    0|0
  • İzlemedim henuz :(

0|0
    0|0
  • efektler daha ıyı olabılırdı ızledım ama kotu degıldı

0|0
    0|0
  • Ilk filmini de pek begenmemistim..Acikcasi devam filmini de izlemeyi düsünmüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Konu güzel işlenmişti oyunculukta fena sayılmazdı hani...( Sanki 40 yıllık sinemacıyım) sevmiştim ben filmi tekrar izlenebilir bir film.

0|2
    0|0
    • 2 için mi diyorsun hocam ?

• pardon üstad ben "2" ibaresini gözden kaçırmısım ilk filmine istinaden yazdım özür dilerim...2yi izlemedim henüz ama izleyenler pek beğenmediklerini söylediler bana.

• sorun yok dostum =)

• Ben sizi anlayamıyorum ya

Bu adam son zamanlarda çok cool filmler yapıyo ama biri de çıkıp demiyoki güzel olmuş diye.Bu kadar anti-Nicolas Cage olmayın lütfen.Bence güzel filmdi daha iyisi de olabilirdi o ayrı ama sonuç olarak iyiydi.

0|0
    0|1
    • anti-nico degiliz hocam zaten nico kotuydu demedik film berbattı dedik.

• sadece senin için demedim zaten.Ben genel anlamda söyledim sen değiliz demesende filmi izlemeden yorum yapanlar varya benim lafım onlara.Sonra lafı evirip çevirip yok efendim Ölü balık gibi bakıyomuş,neresi yakışıklıymış zart zurt.

Be kardeşim !

Beğenmiyorsan adamın tipini oyunculuğuna yorum yapma gibi şansın olamaz senin.

Izleme o zaman adamın filmlerini...

• ben izlemedim arkadaş gitmişti beğenmedim dedi

0|0
    0|0
  • hadi 2 sini cekelim nasıl olsa her üclemenin 2.si bir ise yaramıyor, özenmemize gerek yok diyerek cekmisler.. :)

0|0
    0|0
  • izlemedim ama merak ediyorum inşallah iyidir

0|0
    0|0
  • uygun bir zaman da izler bakarım hacı

0|0
    0|0
  • "İndir izle" filmlerden...

0|0
    0|0
  • para verilip sinemada izlendiği takdirde korsana teşvik eden bir başka nicholas cage filmi olduğuna şüphem yok.

0|0
    0|2
  • 1. si kötüydü 2 ilgimi çekmiyor..

0|0
    0|0
  • izlemek nasip olmadı daha :(

0|0
    0|0
  • Ben beğenmedım

0|0
    0|0
  • Filmi izlemedim.