Mühendis arkasaşlar. Mühendislik bitti diyorlar?

Arkadaşlar mühendislik bitti diyorlar. Makineci olarak her duyduğumda anında gerekli müdahaleyi yapıyorum. Sizce bitti diye bir olay var mı?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• bitmediiiiii,saçmalık buuuuuu=)hala ayaktayız=)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• sen hangi dünyada yaşıyorsun .D iyi misin aklın falan yerinde di mi :D

0|0
    0|0
    • Ha ha. Sanırım aldığım en güzel tepkiydi :)

• hadi bakalım erdoğan bile bitiremedi ise o kadar herkese mühendislik ünvanı dağıtarak kimse bitiremez :D nitelikli eleman nerde olsa belli bir kere .d istediğini yapsın.. büyük ihtimal böyle bir söylentiyi duyma sebebin de bu ..

• Mühendislik bitmedi bitmeyecek ama mühendisler bitiriliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bölümden bölüme değişir."Arkadaşlar mühendislik bitti diyorlar" çünkü artık çok fazla mühendis mezun verilıyor değeri kalmıyor demek istemişdir onu söyleyen

0|0
    0|0
  • ne bittisi bea mühendisler para basıyor helede şimdiki zamanda inşaat mühendisleri gerçi hepsi para basıyor :) :) : )

0|0
    0|0
  • ne bitmesi arkadaş :) mühendissiz teknoloji olmaz

0|0
    0|0
  • bir kamu forumunda mühendislik mezunları lise mezunlarının yapabileceği işlere aday olduğu tartışılıyordu ve yabana atılmayacak kadar yoğun durumdu, çok fazla mezun var eğitim sisteminin biraz zorlaştırılması lazım

0|0
    0|0
    • O daha çok kalifiye elemanlar alakalı. Kalifiye eleman yokki . Akşama kadar gezn bilgisayar oynayan adam dolu etraf..

• mühendislik fakülteleri kalifiye eleman yetiştiremiyorsa verdiği diplomanın ne önemi var, açık öğretim fakültesi mezunu da üni mezunu sayılıyor

• Doğru söylüyorsn. Zaten mühendislik tamamlama bile çıktı.

• Belli mühendislikler bitme noktasına geldi. Ama çevre gibi mühendislikler daha başlamadı bile.

0|0
    0|0
  • odtü boğaziçi veya bir vakıf üniversitesinde yüksek bir ortalamayla mezun olunmadığı sürece bitti.

0|0
    0|0
  • yok ya ne bitmesi bu bittiysi ney basladi? arkeoloji mi :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...