Kitap seçerken en önem verdiğiniz özellik ya da ayrıntı nedir?

Okumak için bir kitap seçerken en önem verdiğiniz özellik ya da ayrıntı nedir?

0|0
12|13

En İyi Kız Görüşü

• kitabın yazarına,kapak resmine ve ismine bakarım.şöyle bir iki sayfada göz gezdiririm anlatımının nasıl olduğunu anlamak için.eğer daha önceden okuduğum ve beğendiğim bir yazarında hiç düşünmeden alırım ve mutlaka okurum.yeni bir yazarsa özellikle daha çok dikkat ederim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• En dikkat ettiğim nokta konusu, konusu ilgimi çekiyorsa kitap ile ilgili diğer tanınmış yazarların ya da yorumcuların değerlendirmeleri, ardındfan kitap arkasında yazanlar ve de kitabın önsözü, çok ufakta olsa tavsiye ettiyse birisi o da bir etken olabiliyor tavsiye eden kişinin yönlendirmesine duyduğum güvenle orantılı olarak. Ama sanırım en büyük etken yazar. Daha önce kitabını okuduğum ve eserini beğendiğim bir yazar tercih sebebi olabiliyor ama ne yazık ki her yazar her eserinde aynı başarıyı ve performansı gösteremiyor :)

1|0
    0|0
  • ne okumak istediğime bağlı olarak seçerim.kişisel gelişim,tarih-anı-hatıra kitapları ve fantastik edebiyat hoşuma gider.moduma göre bu türlerden birini seçer alırım.

1|0
    0|0
  • - Real hayata dair olması

- Akıcı dil

- Pratik zeka

- Eğlendirici

Yoksa, Tolstoy, Osho, Freud oku oku çatlatırsın o kafayı. Ayakların yere basmaz..

1|0
    0|0
  • kitabın kapağı ve yazarın ölmüş olması.

1|0
    0|1
  • İlgi alanıma girmesi, bilgi açlığımı biraz olsun dindirmesi, içindeki bilgilerin boş olmaması.Kesinlikle roman olmamalı, sevmiyorum boş hayat hikayeleriyle zamanımı harcamayı.

1|0
    0|0
  • Kişisel gelişim ile olanları seçerim.

1|0
    0|0
  • okuduğun tarz olması bence.

1|0
    0|0
  • Kişisel gelişim olması

1|0
    0|0
  • Felsefe olsun çamurdan olsun

1|0
    0|0
  • sürükleyici olması.

1|0
    0|0
  • KeepTalking tavsiye ederse okurum..

0|0
    0|0
  • eğitici bana birşey katıyorsa o kitap iyi kitaptır alır okurum.

1|0
    0|0
  • ismi ilgi çekiciyse alırım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Toplumsal konular olmasına dikkat ederim.

1|0
    0|0
  • Sürükleyici olması

1|0
    0|0
  • Ben bir kitap secerken once icini acip birinci sayfasini okuyorum , Surukleyici olmasi lazim ve benim ilgimi cekmesi lazim ...

1|0
    0|0
  • Roman okurum, konusu güzel oldumu tamamdır.

1|0
    0|0
  • Her bir sayfasını okumak için can atacağım bir kitap olması.

1|0
    0|0
  • Sürükleyici olması

1|0
    0|0
  • İlgimi çeken bir kitap olması önemli... Arka kapağını okurum genelde seçerken

0|0
    0|0
  • yazarını bakış açısı. ve birkaç yılı devirmiş olması. bir anda popüler olan kitaplar beni iter. zamana ihtiyacım var :D

0|0
    0|0
  • şair adı önsöz ve kapak

0|0
    0|0
  • Anlaşılır dilde olması ve fazla popüler olmaması.

0|0
    0|0
  • arkasındaki yazı beni etkiler genelde

1|0
    0|0
Yükleniyor...