Ciddi anlamda yardimci olabilirmisiniz.

bir proje icin bir kac oyku yaziyorum.ama cogunun gercek yasanmis olaylar olmasi daha onemli oykude detay onemli cunku.sirli olaylar varmi bildiginiz.cinlerle ilgili cogunlukla.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk uyanmış annesi evi süpürüyormuş...annesine seslenmiş seslenmiş sorular sormuş cevap yok...sonra evin zili çalmış gelen annesi.E anne sen buradaysan benim seslendiğim kimdi ^^

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• öyküde detay değil olay önemlidir sen romanla karıştırıyorsun

1|0
    0|0
  • inci sölükte bir hikaye vardı bir ara şimdi filmi çekildi.şeytan-ı racim bir bak istersen.benim başımada bikaç olay geldi ama ilgi çekici olduğunu sanmıyorum :D

1|0
    0|0
    • fragmanlarini gordum ama hayali kurgu gibi geldi bana basit korku sahnelerinden baska biseybdegil sanirim.

• hikaye arıyosan cemaat yurtlarına git ordaki çocukları korkutmak için iyi şeyler yazıyolar :D

• allah dusurmesin oraya

• Sevmiş ve kavuşmuş birinin hikayesi fena olmaz bence gerçek dedin ama hayal gücüne güveniyorum :)

1|0
    0|0
  • Hikaye çok bende bizzat yaşadıklarım :) musallat olmuşlardı bir zamanlar

1|0
    0|0
  • Çok kısıtlı hikaye bulursun. Sen mi seçtin konuyu ?

1|0
    0|0
    • bir arkadasim yaziyor bende yardimci olucam.benimde bildigim bir kac hikaye var.birbirlerine baglamayi dusunuyo.yani kurguluycak.

• Benden bu kadar iyi çalışmalar size :)

• "yaşanmış olay" diyorsun, sonra "cinlerle ilgili" diyorsun. biri bombay, biri şanghay.

0|0
    0|0
  • marmaray projesi için mi soruyon

0|0
    0|0
  • Babaannemde çok varda artık anlatmıyoruz :D define olsun 2metre gölgeleri çok büyük olan adamlar :D

0|0
    0|0
  • nası bır konu ızlemen gerkıyo acaba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...