Komünizmin kanlı tarihi.

Komünizmin kanlı tarihi...

link Ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Komünizmin en vahşi ve en acımasız hali Pol Pot'tur. Binlerce öğretmeni ve doktoru burjuva olmakla suçlayıp kurşuna dizdirtmiştir. Ülkedeki herkesi askerlerle toplatıp, tarlarla sürüp herkesi ölene kadar çalıştırtmıştır.

Mao Zedong, Joseph Stalin, Pol Pot. Bu üçünün öldüğü insanları toplarsak 40 milyonu aşar.

Kapitalizminde öldürdüğü insan sayısı 20 milyon civarıdır. Komünizm cinayet konusunda kapitalizmi ezer geçer kısacası.

0|4
    3|4
    • mantıklı.

• senin sınavın yok mu kızım? git ders çalışsana :D

• gidiyorum şimdi :D

Kızlar Ne Diyor 2

• ''Lenin, Darwinizm'e olan bağlılığının bir sonucu olarak, insanları bir hayvan sürüsü gibi görüyordu. Dolayısıyla yönetimi altındaki insanlara karşı en zalim yöntemleri kullanmaktan çekinmedi.''

bu yazıya güldüm yalnız :D

0|3
    0|0
  • Tarihi kanlı olmayan bir şey göster ?

1|4
    1|3
    • En iyi cevaba bir göz at istersen, hissetiklerimi yazmış arkadaş

• Ben burada komünizmin savunmasını yapmıyorum zaten , sadece bir konuya dikkat çektim .

Erkekler Ne Diyor 10

• Kapitalizmde hala kan dökmeye devam ediyor ortadoğuda.Yine Atatürkçü devlet anlayışına dönmeli sonuç olarak.

1|0
    0|0
  • ateistler dinler olmasa insanlar ölmez savaşlar olmaz diyor,ama ateistlerin dünyaya hüküm ettiği dönem tam 100 milyon insan öldürülmüştür,müslümanlardan saygı bekleyen ateistler ve komünistler dönemin komünist(ateist) liderleri tarafından öldürülen inançlı insanları görmezden gelmeleride çok komik. Mao'nun müslüman kırım Türklerini sırf inançlarından dolayı trenlerde sürgün edip bulaşıcı hastalıklarla,işkencelerle öldürdüğünü,yine maonun tapınakları yakıp yıkıp her inanca mensup insanı acımadan öldürdüğünü,sovyet rusyanın bütün kliseleri depo yerine kullanıp papaz,rahibe demeden diri diri insanları yakmalarını,Türki devletlerdeki inançlı müslümanlara işkence eziyetler yapıp inançlarını yaşatmadıgını görmemezlikten gelmek insafsızlık,iki yüzlülük,en az o caniler kadar canililiktir.

1|0
    0|0
  • Komünizmin etkisi var olduğu sürece zulüm de devam edecektir. Sorarım be kavat: Doğu Türkistan'da öldürülen Uygurlar hangi emperyalistlerle işbirliği yapmış? Vatanını savunmak dışında ne yapmış? komunist nickli ebesikomik çocuk! PKK sözde temsil ettiği insanların bebeklerini niye katletti? Nerede insanlık? Tatarların topraklarında özgürce yaşamayı istemekten başka ne istekleri oldu? Kırım niye kanlı komünizmin kurbanı?

Komünizm; kapitalizm denen saçma sisteme karşılık uydurulmuş, mensupları "kapitalizm insanları öldürüyor" diyerek galeyana getirilmiş, tek amacı kapitalizmden öç alırcasına insanları katletmek olan ve bir yahudi tarafından, tasmasının sahiplerini memnun etmek için oluşturulmuş vahşi bir sistemdir.

1|0
    0|1
  • fake hesap açıp saçmalama alışkanlığı sürüyor...

komünizm hiçbir masumu işçiyi köylüyü katletmemiştir sömürgecilere,faşistlere ve emperyalistlere ve onların işbirlikçilerine gereken cezayı vermiştir sonuna kadar arkasındayız.

1|3
    1|0
  • Kapitalizmin kanlı tarihinin içinde yalanlarla dolu bir kurgu.

Peki siz neyin peşindesiniz ?

0|0
    1|1
  • kominizm açısından bakarsa bu gerekliliktir. ve yapılmadlıdır.

zulme uğrayanlar açısından bakarsam bu zalimlik.

üçüncü kişiler açısından bu siyaset ve oyun malzemesi.

1|0
    0|0
  • Komünizm, "Harun Yahya" takma adlı arkadaşların keyif ve lüks dolu hayatına, dini kullanarak kendilerine maddi çıkar sağlamalarına bir son vereceği için, bu kadar karalanması normal

1|0
    1|1
  • harun yahya dan ne beklıonkı. o kendı şıllıklarını düzmekle mesgul olsun daha cok yakısır

0|1
    1|0
    • Böylesine geniş bir yazıyı Harun Yahya yazdı diye yok sayamazsınız.

• ben onu YOK bile sayamam. Kimin ve neyin maşası olduğunu görmeyen, gözleri kapalı olan ve onu ADAM sayanları yok sayıyorum ben

• yinede bir sempati besliyor insan işte...

0|0
    0|0
  • Harun Yahya dediğiniz adam şu değil mi ya? link

0|0
    0|0
Yükleniyor...