Sizce 60 Milyar $.................................................

Türkiye piysalarına 3 günlüğüne girse ve çıksa.Türkiye'de ne olur?

Güncellemeler:
ne olur mesela?iyiyse neden iyi kötüyse neden kötü*

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bir şey olmaz. Çünkü giren para sadece belirli mercilerin ellerinde toplanır yani vatandaş yine musluktan gelen bir damla suyla idare etmek zorunda kalır. Ama o gözü bir tülü doymayan kesim yok mu işte onlar o parayı alır bir daha da geri vermez. Demedi demeyin. Buraya giren para burada kalır :)

0|0
    0|0
    • parayı sokanlar rotschild,rockfeller ise o paranın üstüne yatmak biraz sıkar o hüpletici kesim için : )

• Benim kastım zaten yüksek faiz oranları değil parayı enflasyona karşı ezdirmeyecek şekilde bir faiz oranı. Bence burada ki temel sorun ülkede ki maliyetleri nasıl azaltabiliriz. Mesela başta Millet vekili maaşlarında ki bir azaltma memurlara yapılan harcamalar iş veren üzerinde ki yükler özellikle ssk prim oranları gibi azaltmalarla ve vergi açısından yapılacak bir kolaylıkla piyasaya yeni canlanmalar gelebilir.

• Böylece iş verenler işletemeyi döndürmek için kredi kullanmayı 2. plana atacaklar ve borçlanma maliyetlerini azaltacaklar. Tabi bu bankalar açısından olumsuz bir durum teşkil ederken piyasalar açısından olumlu sonuçlar doğuracak. Bu seferde bankalar fon üzerinden para kazanacaklar ve yaptıkları aracılık işlemelrinden komisyon almaya başlayacakalr

Kızlar Ne Diyor 2

• ne olar?

insanlar kudurur zaar.

0|0
    0|0
  • Tecavüz olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• benzine zam gelir.

0|0
    0|0
  • zenginler daha da zengin olur artık hiç nefes bile alamayız

0|1
    0|0
  • fakirlere olan olur. acından ölürler. zaten olan fakire olur. vur anasını satayım abalıya. dibine kadar vurrr.

0|0
    0|0
  • herkes tayyip baba diye kıçını yırtar

0|1
    0|0
  • usta, bildiğin bişey varsa söyle para oraya basalım uğraştırma bizi :)

0|0
    0|0
  • 60 milyar olarak girer 120 olarak cikar

0|0
    0|0
  • Bence gol olur.

0|0
    0|0
  • 3 gun içinde bizim olursa guzel olur degilse bişi olmaz

0|0
    0|0
  • tayyip oğluna küçük bir gemicik daha alır ne olur