Iktisat bitirip iş bulamayan var mı:(

iktisat bitirip iş bulamayan var mı:( benm gibi çok merak ediyorumm o kadar bosa okudum yaa

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• aöf mü yoksa örgün mü gerçi artık hiç fark yok herşey kpss de bitiyor. bende pc prog mezunuyum ve kamu yön 4 sınıfım okul bitsin diyorum sonra da okul bitince ne yapacam diyorum.:) sıkıldım bende artık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• iş vardır da sen beğenmiyorsundur

0|0
    0|0
  • merak etme acele etme..bulursun iş güç..

0|0
    0|0
  • hangi bölümü bitriipte hemen iş varki ? bazı bölümler hariç

0|0
    0|0
  • Ben de hukuk bitirdim hala issizim. Kendime gore bir meslek bulamiyorum is cok da aslinda=) kariyer planlama cok onemliymis bunu anladim.

0|0
    0|0
  • yok.

iktisat bitirenleri biz patronlar hemen işe alırız. iktisat bitirin hemen gelin. mühendisler işletmeciler bir kenara çekilsin bakim..

0|0
    0|0
  • her bölümde olduğu gibi iktisatta da vardır elbet ama bitirip en iyi imkanlara sahip olanlar da yok değildir..

0|0
    0|0
    • en iyi alanlar diyip 4 okudukdan iktisatdan farkı kalmıyo:)

• cevabını inan anlayamadım k.bakma :) belki günün yorgunluğundan olsa gerek ama biraz açıklaya bilirmisin :) ?

• tekstil muh hakkinda ne dusunuyosunuz ark.

0|0
    0|0
  • var.

0|0
    0|0
  • bu aralar o kadar işşiz var ki zor bulursun kriterlerini yüksek tut derim yabancı dilin varsa daha iyidir bu internetten falan arastırsan daha iyi iş bakyorsan tabii de

0|0
    0|0
  • Ben kamu bitirdim Kpssye hazırlanıcam bu sene ki durum vahim. açiş elbet bulursun da o iş seni tatmin eder mi maddi açıdan o var. mesela ben bankacı olmak istemiyorum en azından şimdilik

0|0
    0|0
  • sıkaklar iktisat ve işletme bitiren işsizlerden geçilmiyo malesef

0|0
    0|0
  • hangi şehrde oturuyorsun

0|0
    0|0
  • bu kadar işsizi devlet ne yapacak hiç bilmiyorum işsizlik hiç konuşulmuyor.işsizler ayaklansın başı ben çekeceğim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hangi okul

0|0
    0|0
  • canım bende işletme bitirdim işsizim

0|0
    0|0
    • :(

• ne demek istedin anlamadım simge kullanmadan yaz

• Nerden mezun olduğuna da bağlı bu tarz bölümler, hangi okuldan mezunsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...